Skocz do zawartości
  • Postów

    196
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Cookies

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    4
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Cookies

  1. Żeby Real przegrał z Valencia ...

  2. Skoro Miłość jest dozwolona a narkotyki nie, to czemu Miłość jest jak narkotyk i jest dozwolona xD [Przejaw głupawki]

  3. 187
  4. Gram sobie gram ;3 a tu nagle wyznanie :> - "*DEAD* Tylko^^Ja : i tak admin gwno robi kady wiec teraz tez tyle zrobie"

  5. Leci bocian ponad lasem wymachuje swym ... xD

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Cookies

      Cookies

      domu wychowawców mają w domu a po chuja oni komu xd

    3. Hs^Fatal1T

      Hs^Fatal1T

      Nie umieraaj dzdzownicoo

    4. SPOK3Y^ST3GA^^C3P
  6. Ave. Dobranoc powiedział...

  7. Szczęśliwego nowego roku 2015 Mordki :* ;3

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Cookies

      Cookies

      Zmieni się to :)

    3. GET

      GET

      No to zapraszam na steam ;)

    4. Cookies

      Cookies

      Z internetem na transfer będzie ciężko.

  8. 368.
  9. Czasem głupota ludzka mnie dobija ...

    1. Rogalik

      Rogalik

      To pewnie ja !

    2. Cookies

      Cookies

      Nie to gracz który "składał" skargę na mnie ;D Za blokowanie ZM :P

    3. Semir

      Semir

      Hahah też mi się już tacy zdarzali

  10. Przepraszam, przepraszam że żyję i zawodzę wspaniałych ludzi.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Rogalik

      Rogalik

      Zamknij ryj i do roboty :P

    3. GET

      GET

      Łatwo jest Ci mówić "zamknij ryj i do roboty" ;>

    4. suvi

      suvi

      Cuki, po co tak piszesz?

      Wiesz że tak nie jest.

      Wszyscy Cię lubimy, i myślę, że nie ma tu nikogo, kto by źle o Tobie myślał. To jest moje zdanie i takiego zdania się trzymaj.

  11. Cookies

    czesc tu spalony.

    czołem.
  12. Cookies

    [KOSZ] Głosuj na serwer!

    łapka poszła ;(
  13. Fakt, nie wiem co się z nim dzieje ale raz tak a raz tak... Spokey ustabilizuj się :] I wszystko wróci do normalności. Co do podania to tak, bo jesteś z nami dość długi okres czasu.
  14. Co za ch*je ... zmienili mi e-maila do steam... ale odzyskałem ! :]

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. SPOK3Y^ST3GA^^C3P

      SPOK3Y^ST3GA^^C3P

      Liczy się fakt, że jest Steam ;)

    3. GET

      GET

      Spokey, zadziwiasz mnie.

    4. Bartolini

      Bartolini

      straszne rzeczy ;x

  15. Cookies

    [KOSZ] Siemka

    Hej.
  16. Tak ja UP ja raczej mówię że to nie przejdzie :]
  17. Witam :] Dzisiaj chcę wam odpowiedzieć na bardzo nurtujące pytanie które brzmi "Ile pamięci RAM potrzebuję żeby grać w gry ? oraz co ona nam daje". Dobra zaczynamy - W pamięci RAM przechowywane są aktualnie wykonywane programy i dane dla tych programów oraz efekty ich pracy. W temperaturze pokojowej zawartość większości pamięci RAM jest tracona w czasie mniejszym niż sekunda po zaniku napięcia zasilania, (np odłączenie kabla zasilającego) niektóre typy wymagają także odświeżania, dlatego wyniki pracy programów, wymagające trwałego przechowania, muszą być zapisane na innym nośniku danych takim jak : Dysk twardy, pamięć przenośna, czy dysk przenośny. Pamięć RAM jak i wszystko staje się nowsza i lepsza. Dzięki temu mamy coraz to nowe wyjścia w płytach głównych na tę pamięć. Mamy takie wyjścia jak : https://www.google.pl/search?q=ddr+1&espv=210&es_sm=122&tbm=isch&imgil=67S6fpzHNK34oM%253A%253Bhttps%253A%252F%252Fencrypted-tbn2.gstatic.com%252Fimages%253Fq%253Dtbn%253AANd9GcSFtLOXYKSBYsCnAMtsDAc5boAlBYO5buDYnn28ZRu7beyfe1U6%253B515%253B484%253B_2cHm_yplZuQzM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.clickbd.com%25252Fbangladesh%25252F552137-ddr-1-512-mb-ram-for-sale.html&source=iu&usg=__bhZ78wF84PlYKFzlKnaFKEIgS7o%3D&sa=X&ei=ojn-Uob5BZSShgf39YBo&ved=0CCwQ9QEwAA&biw=1366&bih=667#facrc=_&imgdii=_&imgrc=t8yKus0B9bgEzM%253A%3BhmKRbwtJAssfjM%3Bhttp%253A%252F%252Fupload.wikimedia.org%252Fwikipedia%252Fcommons%252Fthumb%252F1%252F1b%252FDesktop_DDR_Memory_Comparison.svg%252F573px-Desktop_DDR_Memory_Comparison.svg.png%3Bhttp%253A%252F%252Fen.wikipedia.org%252Fwiki%252FDDR_SDRAM%3B573%3B672 Jak wiadomo im lepsza pamięć tym droższa. Obecnie pamięć RAM nie jest bardzo droga więc jak ktoś z was ma 4GB a chce myśleć na przyszłość to warto się zaopatrzyć w 8. Co daje nam RAM w grach ? Ram w grach nie jest zbytnio znaczący, jest on odpowiedzialny jedynie za szybsze wczytywanie się danych sekwencji czy obszarów. Głównie skraca ładowanie otoczenia, obszarów. Nie można powiedzieć że pamięć RAM nie jest potrzebna nam do grania bo to był by błąd. Nie wpływa ona na szybkość czy płynność w grze :]. Co wpływa na szybkość i płynność w grach opowiem wam w innych tematach. Jeszcze bardzo ważnym czynnikiem jest częstotliwość taktowania pamięci RAM. 4 GB RAM czy 8 GB RAM a może 16 GB ? Dobre pytanie :) Im więcej mamy zainstalowanej pamięci RAM w komputerze tym sam system i programy będą go więcej pobierały. Gdy mamy 4 GB - system pobiera np 20 % czyli niespełna 1 GB. Jak zainstalujemy 8 GB - system będzie pobierał np 15 % czyli tam 1.3/1.4 GB RAM. Czym więcej pamięci RAM tym więcej nasz system będzie jej pobierał. Ten film powinien wyjaśnić wszelkie wątpliwości :] W filmie są przedstawione podzespoły markowe firmy Corsair. Temat robiłem z myślą żeby jakoś wyjaśnić wątpliwości. Mam nadzieję że coś tam pomogłem :].
  18. Valentine's Day is a great day:] There is nothing better than two hearts in one world that are lost, they must find a way to happiness and to deal with the sorrows and how will encounter difficulty in the way of your happiness: * All the good Lord dear <3

  19. buhahahahah :D Policja, spaerzy ;D wielka akcja, ale cóż miłość nie za granic :P
  20. Powoli wraca sens życia, zaczynam rozróżniać kolory nie widzę wszystkiego "Czarno - Biało" - Misiek, nie znam słów żeby nimi Ciebie określić, bo wszystko co powiem to jest zbyt mało <3

    1. Pokaż poprzednie komentarze  23 więcej
    2. koval
    3. GET

      GET

      Odczepcie się od mojego chłopczyka :D

    4. Cookies

      Cookies

      ;d Spam pod Cookiska postem ;d

  21. a jak minie te 15 sec a jakiś gracz wejdzie w innego i "Bug" ?
  22. Pomyśl i fajny ale czy właśnie wykonalny ;D
  23. Zainteresowanie tematem ze strony autora jest ogromne ;) Uzyskał odpowiedzi na swoje pytanie. I można pierdzielić temat ;D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności