Skocz do zawartości
  • Postów

    428
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Anana$

Zasłużony Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    5
  • Darowizny

    30.00 PLN 

Treść opublikowana przez Anana$

  1. No i na chuj ja odchodziłem jak takie eventy dojebali
  2. Wiesz co robi MIDAS ?

    1. GET

      GET

      Kręci kurkiem w Twojej dupie XD

  3. WSZYSTKO CZEGO TYLKO DOTKNIESZ TO STAJE SIĘ ZŁOTEM, TO STAJE SIĘ ZŁOTEM....

    1. heroine

      heroine

      Pawełku dotykam Cię ;*

    2. Anana$

      Anana$

      Ale jestem złoty :fg_pepe_heart:

    3. GET
  4. Gratulacje, oby jak najdłużej!
  5. Bajo jajo
  6. NICK: Anana$ CSGO Z PRIME: TAK LINK STEAM: https://steamcommunity.com/id/ananasele/
  7. Anana$

    [KOSZ] medi

    @ medi Nawiązanie do sznycla
  8. Anana$

    [KOSZ] medi

    @ medi Poka wanne
  9. W wielu podaniach podkreślam, że nie patrzę na wiek, ale widzę, że w tym przypadku ta bariera jest nie do przeskoczenia. Jestem na NIE Pozdrawiam
  10. Cześć! Bardzo mi przykro, ale Ciebie kompletnie nie kojarzę. Staż gry również nie duży. Daj się poznać innym graczom zanim złożysz podanie. Jestem na Nie. Pozdrawiam
  11. Zobacz jakie Twoje zdjęcie znalazłem! :D  

     

     

    369610144_Orangutn_male.thumb.jpg.cde7a49dffdd1f62cf551e9e652f6941.jpg

    1. Ruku

      Ruku

      Profile pomyliłeś xD. Ja nie podlasianin, polecam profile @ M4A1.  oraz @ czekoladka~ xd

    2. czekoladka~

      czekoladka~

      I bardzo dobrze nie nadajesz się na chłopa z Podlasia, a phii  XDD 

      Ps. Idź już na ten urlop ^^ 

    3. ʜᴀᴛᴇ.

      ʜᴀᴛᴇ.

      @ maks0033 a niech Cię podlaskie plemiona napadną i złożą w ofierze 

  12. Yes, Yes, GPS, ma kudłaty pies, Yes, Yes, GPS, ma kudłaty pies.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. ʜᴀᴛᴇ.

      ʜᴀᴛᴇ.

      Pakuj się do słoja Maks

    3. Ruku

      Ruku

      Sama się pakuj ;3

      image.thumb.png.ff7638118b722561ac554c6fae9e8c71.png

       

    4. ʜᴀᴛᴇ.

      ʜᴀᴛᴇ.

      Widzę w końcu selfiaka zrobiłeś 

  13. Ja Ci nie gratuluję @ WiolQa , bo po pierwsze już to zrobiłem na TS, a po drugie to mówiłem, że tak będzie. Nie ma kurwa, że sobie nie poradzisz tylko zapierdalaj , bo jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko. Pozdrawiam
  14. Anana$

    [KOSZ] Śpiewamy!

    Widze twarze radosnych dam
  15. Cześć, od razu na wstępie mówię, że jestem na NIE. Staż gry na serwerze jest zbyt mały żebyś mógł ubiegać się o stanowisko admina. Nigdy nie widziałem Cię na serwerze. Nie znasz atmosfery jaka na nim panuje. Pograj jeszcze trochę, daj się poznać ludziom i dopiero wtedy napisz podanie. ( min. 30h spędzonych na serwerze jest wymagane ) Obstawiam, że inni admini z naszego grona również Cię nie znają. Wejdź czasem na TS3, pogadaj z ludźmi i napisz ponownie za jakiś czas. Pozdrawiam
  16. Szkoda, że mogę głosować dopiero za rok. Przynajmniej załapie się na wybory prezydenckie Co do opodatkowania kościoła... PIS tego nie zrobi. Tadek się wkurwi, chuja z propagandy i głosy mocherów pójdą się jebać. Gdybym mógł oddać swój głos to najprawdopodobniej poszedłby na KO lub lewicę. Pierdolę Pato-katolicyzm w wykonaniu PIS'u. Polityka nie powinna być prowadzona w sposób: zabierzemy najbogatszym, żeby rozdać tym, którzy nie chcą pójść zarabiać. PIS jest partią prawicową, która, z definicji, powinna pchać budżet na gospodarkę, a nie na socjal. Kolejną sprawą jest ten jebitny węgiel. Pchają hajs w kopalnie, ostatnio otwarto nową, a do 2021 czy do 2030 któregoś mamy mieć większość energii produkowanej z energii odnawialnej lub wjebią nam kary z unii. Wątpię, że PIS coś zrobi w kierunku redukcji produkcji energii z kopalni węgla, a wpompuje pieniądze w np. panele słoneczne. Wiem, moja wypowiedź jest chaotyczna, ale mam tyle do powiedzenia, że chciałem wylać to, co najbardziej mnie wkurza. Każda partia ma coś za uszami, ale PIS najmniej mi pasuje. Więc, Ci którzy mogą, niech zagłosują mądrze. Niech wyrobią sobie najpierw zdanie na temat każdej partii, a nie coś w stylu: "ta partia ma najlepsze wyniki w sondażach więc na nich zagłosuje" lub "w tej partii był Tusk to na nich zagłosuje". A tym, którzy nie chcą ruszyć swojej dupy na wybory: ZAKURWIAĆ RAZ RAZ Pozdrawiam Post nie ma na celu nikogo obrazić.
  17. D
  18. Narkotyki to jest zło, życie - to jest to!

    1. Darkness.#exe
    2. Anana$

      Anana$

      Sama prawda, mój drogi

    3. Akuma

      Akuma

      To już wiem czemu zuo to moje 2 imie xx 

  19. Nie za trudno widze.
  20. Fajne drzewa ( żałuję, że nie powiedziałem tego jako pierwszy )
  21. Dodam tylko coś od siebie. Kolega chciał kupić na tick 128, a kupił na 64 tick. Wnioskuję o zmienienie nazw serwerów w sklepie automatycznym: - Zmienienie FFA na Only Mirage 128 tick - Zmienienie Only Mirage na Only Mirage 64 tick Po zmianie tych punktów nie powinny występować podobne pomyłki. Pozdrawiam
      • 1
      • Ustrzel fraga! (+)
  22. Nieaktualne
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności