Skocz do zawartości
  • Postów

    35
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Frasun

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

3 obserwujących

O Frasun

  • Urodziny 02.02.1994

Informacje profilowe

  • Imię
    Mateusz
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Kraków
  • Zainteresowanie
    Astrofizyka, Fizyka, Budownictwo

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    Frasun
  • Ulubiony serwer
    CS 1.6 - ONLY DD2 #01
  • Gram na serwerach
    CS 1.6 - BF2

Sprzęt fragowicza

  • System
    Windows 11 Pro

Ostatnie wizyty
 3657

Osiągnięcia Frasun

Regularny Fragowicz

Regularny Fragowicz (8/14)

  • Współpracownik Unikat
  • Pierwszy post
  • Popularny Unikat
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!

Najnowsze odznaki

 23

Reputacja

  1. Widze cod mod 1.6 od razu wpłacam :3
  2. Wina po stronie dostwacy/gubione są pakiety danych
  3. Frasun

    [KOSZ] Pajęczaki!

    jeszcze urośnie XD
  4. Frasun

    [KOSZ] Pajęczaki!

    Nie pogryzą cię ? Jest jakieś ryzyko z nimi związane ?
  5. Frasun

    [KOSZ] Dziwny ban :D TpS!

    Gościu dałem ci link na PW gdzie masz złożyć XD. To nie jest ten serwer.
  6. Jestem adminem: Narazie nie jestem, a jak bede to na pewno czesciej niż obecni (kappa) Nick jakiego używasz: Frasun Wiek: 23 Staż gry Counter-Strike: 9,5 Staż gry na serwerze: od 3 miesiecy wbijałem raz na jakiś czas, bo gałem na innej sieci serw. ale planuje zostać teraz tutaj. Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: nope Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: Tak 2 razy po 2 miesiące Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: Jeszcze jak Godziny w jakich grasz: Studiuje, wiec będę dostępny cały czas. Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: - Doświadczenie, spełnione wymagania. STEAM_0:0:161153600 Nareszcie koniec wzoru Bierzcie mnie i nie wybrzydzajcie, bo adminów praktycznie nie ma na serwerze. Nie próbujcie mi mówić " ... pograsz więcej na serwerze to cię wtedy przyjmiemy .. " Granie z czitami to żadna przyjemność i marnowanie czasu. A tu bonus dla was z dzisiaj http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=910303058
  7. To mój były main. Aktualnie jest niegrywalna i uwierz mi na wyższym poziomie nie wykerujesz nią gry. Jest bardzo silnym tankiem i poza tym nic nie wnosi do gry. CC jest bezużyteczne i Dmg fatalny w late. Nawet stosując mój op build nie jest na tyle mobilna aby dogonic wrogiego adc.
  8. nusarF DIVISION : P1 ROLE : SUPPORT
  9. Uczcie się i nie popełniajcie błędów
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności