-
maczoo411 obserwuje zawartość Problem z wejsciem na serwery fragujemy i Problem z internetem domowym w cs
-
kilka dni temu zawiesiło mi cs, po restarcie awaryjnym gry, przestały działac niektore serwery w ulubionych czyli fragujemy 4 fun i FFA, po kliknieciu probuje ladowac kilka prób i connection failed, z internetu z telefonu dziala normalnie bez zastrzezen, wracajac do interentu domowego, tylko raz udalo sie zagrac, na nastepny dzien nadal nic resetowalem wszystko i jak sie dalo, scignalem cs na steamie pierwszy raz po 12 latach nonsteamu specjalnie na ta okazje, jak wyzej widac, problem lezy po winie sieci, jednak ja i rowniez caly wujek google nie potrafimy tego naprawic, inne serwery ktore dodaje dzialaja, jak i rowniez jeden ktory byl wczesniej w ulubionych, pomocy męcze sie 4 dzien po kilka godzin. internet to KPN Holandia, antenowy, polaczalem sie przez USB WIFI jak i stale na kabel enthernet, probowalem wylaczac zapory defender i sieci czy jakos tak i nadal nic, nie laduje ani jednego kafelka !
- 2 odpowiedzi
-
- problem
- internetem
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Problem z wejsciem na serwery fragujemy
maczoo411 odpowiedział(a) na maczoo411 temat w Problemy i pytania z CS 1.6
Edit na necie z tel dziala a jak wroce na domowy to nie dziala nawet po resecie ! -
Problem z wejsciem na serwery fragujemy
maczoo411 odpowiedział(a) na maczoo411 temat w Problemy i pytania z CS 1.6
EDIT ! po resecie komputera dalej nie dziala i trza znowu interenty wymieniac -
Problem z wejsciem na serwery fragujemy
maczoo411 odpowiedział(a) na maczoo411 temat w Problemy i pytania z CS 1.6
EDIT ! DZIAŁA , polaczylem sie z interenetem z telefonu, normalnie wszedlem, potem wrocilem do interenetu z domu i rowniez zadzialalo, wystarczylo wejsc na chwile z innym interenetem, prawie komputer wybuchł od tych przerobek ale udalo sie, dzieki wielkie wariat, zamykamy ! -
Problem z wejsciem na serwery fragujemy
maczoo411 odpowiedział(a) na maczoo411 temat w Problemy i pytania z CS 1.6
to jest kpn holenderski, z routera mam polaczenie kablem enthernet i router jest na antene, mam 6 serwerow i nie moge sie polaczyc z kazdym z fragujemy i jednym z innej sieci, a dodajac kolejne to laczy normlanie, dodam ze zawiesilo mi cs i jak awaryjnie wylaczylem to juz nie moglem wejsc, moze jakis ban wlecial od was czy cos ? klikajac serwer, wyskakuje serwer not responting i potem gdy klikne polacz to normalnie sie odpala ale nie laduje sadas -
Problem z wejsciem na serwery fragujemy
maczoo411 odpowiedział(a) na maczoo411 temat w Problemy i pytania z CS 1.6
Czy ktos jest w stanie pomoc ? przypomne ze na nonsteam i na steam nie dziala, a na inne serwery moge wbic -
Problem z wejsciem na serwery fragujemy
maczoo411 odpowiedział(a) na maczoo411 temat w Problemy i pytania z CS 1.6
Niestety nadal nic, jest ladowanie, nie ładuje ani jednego kafelka, po czym retrying connect i fail connect czy jakos tak, -
Problem z wejsciem na serwery fragujemy
maczoo411 odpowiedział(a) na maczoo411 temat w Problemy i pytania z CS 1.6
4 fun lub ffa nie dziala od wczoraj -
Problem z wejsciem na serwery fragujemy
maczoo411 opublikował(a) temat w Problemy i pytania z CS 1.6
od wczoraj zawiesilo mi serwer i proby polaczenia kocza sie na nie ladowaniu wgl paska- reetrying connect serwer i nic stoi. na inne serwery bez problemu moge wejsc, mialem wczoraj nonsteam,\ z tej okazji az kupilem pierwszy raz od 11 lat steam i na cs steam rowniez nie dziala, juz nie mam pomysłów
-
Postów
9 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
maczoo411
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
