Skocz do zawartości
  • Postów

    9
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

maczoo411

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Imię
    wojtek
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    jaroslaw

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    maczoo411
  • Gram na serwerach
    CS 1.6 - 4FUN
    CS 1.6 - ONLY DD2 #02

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia maczoo411

Entuzjasta

Entuzjasta (6/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 0

Reputacja

  1. kilka dni temu zawiesiło mi cs, po restarcie awaryjnym gry, przestały działac niektore serwery w ulubionych czyli fragujemy 4 fun i FFA, po kliknieciu probuje ladowac kilka prób i connection failed, z internetu z telefonu dziala normalnie bez zastrzezen, wracajac do interentu domowego, tylko raz udalo sie zagrac, na nastepny dzien nadal nic resetowalem wszystko i jak sie dalo, scignalem cs na steamie pierwszy raz po 12 latach nonsteamu specjalnie na ta okazje, jak wyzej widac, problem lezy po winie sieci, jednak ja i rowniez caly wujek google nie potrafimy tego naprawic, inne serwery ktore dodaje dzialaja, jak i rowniez jeden ktory byl wczesniej w ulubionych, pomocy męcze sie 4 dzien po kilka godzin. internet to KPN Holandia, antenowy, polaczalem sie przez USB WIFI jak i stale na kabel enthernet, probowalem wylaczac zapory defender i sieci czy jakos tak i nadal nic, nie laduje ani jednego kafelka !
  2. Edit na necie z tel dziala a jak wroce na domowy to nie dziala nawet po resecie !
  3. EDIT ! po resecie komputera dalej nie dziala i trza znowu interenty wymieniac
  4. EDIT ! DZIAŁA , polaczylem sie z interenetem z telefonu, normalnie wszedlem, potem wrocilem do interenetu z domu i rowniez zadzialalo, wystarczylo wejsc na chwile z innym interenetem, prawie komputer wybuchł od tych przerobek ale udalo sie, dzieki wielkie wariat, zamykamy !
  5. to jest kpn holenderski, z routera mam polaczenie kablem enthernet i router jest na antene, mam 6 serwerow i nie moge sie polaczyc z kazdym z fragujemy i jednym z innej sieci, a dodajac kolejne to laczy normlanie, dodam ze zawiesilo mi cs i jak awaryjnie wylaczylem to juz nie moglem wejsc, moze jakis ban wlecial od was czy cos ? klikajac serwer, wyskakuje serwer not responting i potem gdy klikne polacz to normalnie sie odpala ale nie laduje sadas
  6. Czy ktos jest w stanie pomoc ? przypomne ze na nonsteam i na steam nie dziala, a na inne serwery moge wbic
  7. Niestety nadal nic, jest ladowanie, nie ładuje ani jednego kafelka, po czym retrying connect i fail connect czy jakos tak,
  8. 4 fun lub ffa nie dziala od wczoraj
  9. od wczoraj zawiesilo mi serwer i proby polaczenia kocza sie na nie ladowaniu wgl paska- reetrying connect serwer i nic stoi. na inne serwery bez problemu moge wejsc, mialem wczoraj nonsteam,\ z tej okazji az kupilem pierwszy raz od 11 lat steam i na cs steam rowniez nie dziala, juz nie mam pomysłów
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności