Jestem adminem: Narazie nie jestem, a jak bede to na pewno czesciej niż obecni (kappa)
Nick jakiego używasz: Frasun
Wiek: 23
Staż gry Counter-Strike: 9,5
Staż gry na serwerze: od 3 miesiecy wbijałem raz na jakiś czas, bo gałem na innej sieci serw. ale planuje zostać teraz tutaj.
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: nope
Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: Tak 2 razy po 2 miesiące
Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: Jeszcze jak
Godziny w jakich grasz: Studiuje, wiec będę dostępny cały czas.
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:
- Doświadczenie, spełnione wymagania.
STEAM_0:0:161153600
Nareszcie koniec wzoru Bierzcie mnie i nie wybrzydzajcie, bo adminów praktycznie nie ma na serwerze. Nie próbujcie mi mówić " ... pograsz więcej na serwerze to cię wtedy przyjmiemy .. " Granie z czitami to żadna przyjemność i marnowanie czasu.
A tu bonus dla was z dzisiaj http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=910303058