Skocz do zawartości
  • Postów

    171
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Gasiu

Donator
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    1
  • Darowizny

    50.00 PLN 

Treść opublikowana przez Gasiu

  1. popieram
  2. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
  3. Twoje podanie na admina zostało rozpatrzone negatywnie. Ponowne podanie możesz złożyć dopiero po upływie 14 dni. Zespół Fragujemy.com!
  4. Wzór podania z przyspieszonej, napisz to samo tylko w tym temacie
  5. Przyda się kolejna osoba do pomocy, jak najbardziej na tak.
  6. Jesteś adminem: dziennym/nocnym (zależy od pracy. Nick jakiego używasz: bagietson michael Wiek: 21 Staż gry CS:GO: ok 4 lata Staż gry na serwerze: Niby kilka dni, dokładnie nie jestem w stanie określić, mimo to- cały czas rośnie. Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Tak, na MTA. Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: Tak Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: Tak Godziny w jakich grasz: 15-3/4 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: -Mam już admina na Arenkach, lecz nie zniechęca mnie to do rozwijania się, jestem już raczej znany na mirage z powodu nie przeciętnego skilla z awp(XD) -Podczas, kiedy ja jestem na serwerze zauważyłem tylko jednego admina. Był to łysy. -Myśle, że kolejny dobry administrator się przyda, serwer jest bardzo zaludniony a adminów brak. Myślę, że uda mi się tam wprowadzić ład i porządek, jak na arenkach Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: [TWÓJ STEAM:ID] STEAM_1:0:441366020
  7. przywrócili fizza sprzed reworku, instant permaban
  8. Nick: Gasiu Wiek:21 K/D Ratio na poprzedniej edycji:u szczytu formy 3.20 W jakich ekipach grałeś i dlaczego odszedłeś/zostałeś wyrzucony: W.R,DRG,KK^,N1- W.R grałem i odszedłem sam bo nie chciało mi sie grać cnie, a tych 3 grup byłem liderem(N1 tylko na fragu) Będziesz dokładać się do składek: normalnie wariacie Dlaczego W.R: co to za pytanie NaJlEpSzA GrUpA EvEr W czym czujesz się najlepszym (strzelanie, kierowanie, latanie etc.): kupowanie armyboxow i baz Co najmniej 5 zdań o sobie: -pieniadz -pieniadz -wiecej pieniadza kcmientus
  9. Gasiu

    Pre-season

    aktualnie lece po d5 imo te zmiany zniszczą te gre jeszcze bardziej, pamiętam czasy jak zamiast rang było elo i były same masterki meh
  10. kurczaki z kentaki mientus ty to kozak jutuber jednak
  11. tu powinien byc dzial administracja tbh i powinno tam byc napisane czemu ktos stracil range, z jakiego powodu awansowal. np co sie stalo z heisenem? z jakiego buta gosc dostal admina a byl pre modem etc
  12. IMO administracja nie powinna prowokować takimi tekstami, zaraz dam ci bana. To bardziej denerwuje gracza i skutek jest jaki jest. A fake jak napisał ze stary go na haku bujał to nic nie dostanei xD Śmieszny jest ten serwer a raczej jego administracja, która trzyma nad nim piecze. Wróciłeś małyy po banie po szkalowaniu własciciela, i od buta dostajesz super moda rozumiem, że nesty jest na urlopie ale po takich czynach co robiłeś nie powinieneś nawet ub dostać xD jedna jebana faworka (mozecie mnie banowac za to ze powiedzialem co mysle mam to w chuju i tak tu nie gram elo, kc nesty ogarnij ten serwer)
  13. KK cały czas gra jest nowy tag grupy #pG^ pozdrawiam cieplutko
  14. tez bym tak napisal
      • 2
      • Ustrzel fraga! (+)
  15. mimo takiego sprzętu jaki posiadam jest to syf i nie godny tej ceny... SLI 2x gtx 1080ti fe 11gb gddr5x (referent temp w stresie to normalnie po 90 stopni, nie polecam) i7 7700k 4.2 ghz @4.6ghz (te procesory grzeja sie jak chuj maja po 100 stopni w stresie natomiast moj po skalpowaniu i z chlodzeniem wodnym ma ok 65-75 stopni w stresie) mostek evga hb sli płyta asrocka z7170m ram hyperx 2x8gb ddr4 3333mhz moja perełka> chłodzenie wodne evga clc 280 zasilacz nie pamietam nazwy wiem tyle ze evga 1000w wdd red hdd 2tb ssd samsung 750 evo 500gb peryferia rozjebana prawie klawiatura razer blackwidow chroma ultimate myszke to zmieniam co 2-3 tygodnie bo dluzej nie wytrzymuja sluchawki sharkoon b1 serdecznie polecam bardzo wygodne mam czeste problemy z tym sprzetem, w starszych grach nie czyta mi sli, dlatego grajac w np mta musze przepinac zlacze z monitora..
  16. Grupa przeszła radykalną czystkę. Rekrutacja zostaje wznowiona.
  17. zamiast płakać nauczcie sie grać, ten skin jest na serwerze od 8 miesięcy i jakoś nikt nie miał takich problemów xD paralitycy
  18. koncepcja 2
  19. eune Tilted Warzywo p5 konto od 1 sezonu max rd to d3
  20. XDDDDDDDDDDDDDD nie znam bardziej wątpliwego człowieka niż ty
  21. Link do zakupionej bazy i skina: Aktualna nazwa grupy na serwerze: raGe
  22. co to sie odwatykania z tym fragujemy
  23. @Sn0wY patrz w opis filmiku tam masz drugi poradnik
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności