-
Serwer: MTA DayZ Nick podczas gry: Polotti ( HellOu[T] ) Nick admina podczas gry: Nie wiem. Najprawdopodobniej Heisenberg Powód bana: Galaretka ( Widzenie graczy na gps , mapie , teleportowanie się itd. ) Wydruk z konsoli: Nie mam niczego w konsoli gdy próbuje wbić na serwer. Jedynie wyskakuje to: ,, Rozłączono: Twój numer seryjny jest zablokowany. Powód: Dzialanie na szkode servera. ( Przedtem był inny powód niestety nie pamiętam jaki a teraz sam nie wiem dlaczego sie zmienił ). Od czasu bana mineły 3-4 miesiące i od tamtego czasu nie dostałem więcej żadnego bana ( Nie mam zamiaru używac juz cheatów a jeśli bym używal to bym miał już dawno Globalnego Bana na MTA ). Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania.
-
1.Nick: #f0000eHellOu[T] 2.Imię: Michał 3.Wiek: 17 lat 4.Staż na serwerze: 5 lat na DayZ 5.Coś o sobie: No homo. Jestem doswiadczonym graczem ;p , Lubie jak nie tylko ja kogos zabijam z grupy ;p 6.Czy byłeś kiedykolwiek w innym gangu?: Tak 7.Znajomość mapy : 10/10 8.Umiejętności strzeleckie / prowadzenia auta : Oba 10/10 9.Sprawny mikrofon do komunikacji!: Jest :D ACE PAJACE
-
Chętnie dolącze do Twojej grupy. Posiadam staż na dayz 5 lat. Mam 17 lat i nazywam sie Michał. Znam każdy zakątek mapy GTA:SA. P.S: ACE PAJACE to standard :D
-
[KOSZ] Zbieramy ekipę do gry i nagrywania - ZAMKNIĘTE
HellOuTzMTAodpowiedział(a) na None temat w KoszTu piszą min. 14 lat a nie prawie 14 lat- 12 odpowiedzi
-
- 1
-
-
Czasem jakies migotanie sygnalu radiowego jest ale sprawnie dziala ta Lumcia
- 8 odpowiedzi
-
- ytlumciagumcia
- odkrywa
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[oddzielony] Błędy i bugi na serwerze
HellOuTzMTAodpowiedział(a) na beddingv2 temat w Oddzielone postyEmm to branie rzeczy z lootu i namiotu jakos dziwnie miga. Przynajmiej u mnie -
AVARIA!
-
Pytanie bylo do prawilnego squd xd zajezdnie sa 3 a 6 czy 7 jest przystankow i metr razem
-
Zna mape profesjonalnie hmm powiedz mi ile jest zajezdni kolejowych w gta sa ??
-
Bo Lumcia z wami nie gra dlatego masz wypisac
-
Heisen pisal ze doda.. Rozbrojona hydra jakies motory ale to potrwa
-
OS niedosc ze lekko wkurzajacy to i niektorzy nie wyczuwaja sarkazmu ;o
-
Proponuje aby gracz Sedno pisal o 1/2 mniej propozycji ponieważ ten serwer to nie ma być Arma 2 ...
-
Karaoke mozesz wypisac :p
-
Nie wazne ze wszyscy byli na NIE. Ostatni wcisnął zloty przycisk i przeszedl dalej ;/
- 8 odpowiedzi
-
- ytlumciagumcia
- odkrywa
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Postów
46 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
nigdy -
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
