Skocz do zawartości
  • Postów

    46
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

HellOuTzMTA

Wykluczony
  • Ostatnia wizyta

    nigdy
  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

O HellOuTzMTA

  • Urodziny 26.10.1999

Informacje profilowe

  • Imię
    Adam
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Toruń

Ostatnie wizyty
 587

Osiągnięcia HellOuTzMTA

Regularny Fragowicz

Regularny Fragowicz (8/14)

  • Pierwszy post
  • Współpracownik Unikat
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!

Najnowsze odznaki

 7

Reputacja

  1. Serwer: MTA DayZ Nick podczas gry: Polotti ( HellOu[T] ) Nick admina podczas gry: Nie wiem. Najprawdopodobniej Heisenberg Powód bana: Galaretka ( Widzenie graczy na gps , mapie , teleportowanie się itd. ) Wydruk z konsoli: Nie mam niczego w konsoli gdy próbuje wbić na serwer. Jedynie wyskakuje to: ,, Rozłączono: Twój numer seryjny jest zablokowany. Powód: Dzialanie na szkode servera. ( Przedtem był inny powód niestety nie pamiętam jaki a teraz sam nie wiem dlaczego sie zmienił ). Od czasu bana mineły 3-4 miesiące i od tamtego czasu nie dostałem więcej żadnego bana ( Nie mam zamiaru używac juz cheatów a jeśli bym używal to bym miał już dawno Globalnego Bana na MTA ). Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania.
  2. 1.Nick: #f0000eHellOu[T] 2.Imię: Michał 3.Wiek: 17 lat 4.Staż na serwerze: 5 lat na DayZ 5.Coś o sobie: No homo. Jestem doswiadczonym graczem ;p , Lubie jak nie tylko ja kogos zabijam z grupy ;p 6.Czy byłeś kiedykolwiek w innym gangu?: Tak 7.Znajomość mapy : 10/10 8.Umiejętności strzeleckie / prowadzenia auta : Oba 10/10 9.Sprawny mikrofon do komunikacji!: Jest :D ACE PAJACE
  3. Chętnie dolącze do Twojej grupy. Posiadam staż na dayz 5 lat. Mam 17 lat i nazywam sie Michał. Znam każdy zakątek mapy GTA:SA. P.S: ACE PAJACE to standard :D
  4. Tu piszą min. 14 lat a nie prawie 14 lat
  5. Czasem jakies migotanie sygnalu radiowego jest ale sprawnie dziala ta Lumcia
  6. Emm to branie rzeczy z lootu i namiotu jakos dziwnie miga. Przynajmiej u mnie
  7. Pytanie bylo do prawilnego squd xd zajezdnie sa 3 a 6 czy 7 jest przystankow i metr razem
  8. Zna mape profesjonalnie hmm powiedz mi ile jest zajezdni kolejowych w gta sa ??
  9. Bo Lumcia z wami nie gra dlatego masz wypisac
  10. Heisen pisal ze doda.. Rozbrojona hydra jakies motory ale to potrwa
  11. OS niedosc ze lekko wkurzajacy to i niektorzy nie wyczuwaja sarkazmu ;o
  12. Proponuje aby gracz Sedno pisal o 1/2 mniej propozycji ponieważ ten serwer to nie ma być Arma 2 ...
  13. Karaoke mozesz wypisac :p
  14. Nie wazne ze wszyscy byli na NIE. Ostatni wcisnął zloty przycisk i przeszedl dalej ;/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności