-
Także mogę zagrać o ile aktualne, Nick Mefek, 16 lat, Na poprzedniej edycji gra w teamach, XVM, NIEPLA, z KD ~3.70, Gra w GTA:SA od 2005 tak miałem 5 lat kiedy w to zacząłem grać, Doświadczenie w teamach z TOPki oraz NS m.in [tm_09] oraz qnatek.
-
"Lubię grać na fragujemy ale jak czasem nesty się przypruje to mnie wkurwi." Hahahahhahaha P.S Sorry za offtop ale to jest zbyt śmieszne P.S 2 Nowe konto Gerusek?
-
[Oddzielony] rekrutacja do DzikieDziewczyny (SM)
Mefekobe odpowiedział(a) na h4x temat w Oddzielone posty
Sorry Delo za offtop, Ale co ludzi obchodzi ze umiecie qbuga na tactics na fragu qbug jest bezuzyteczny PIS JOŁ
-
Postów
11 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
Mefekobe
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
