Skocz do zawartości
  • Postów

    11
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Mefekobe

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Płeć
    mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Mefekobe

Regularny Fragowicz

Regularny Fragowicz (8/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 1

Reputacja

  1. Także mogę zagrać o ile aktualne, Nick Mefek, 16 lat, Na poprzedniej edycji gra w teamach, XVM, NIEPLA, z KD ~3.70, Gra w GTA:SA od 2005 tak miałem 5 lat kiedy w to zacząłem grać, Doświadczenie w teamach z TOPki oraz NS m.in [tm_09] oraz qnatek.
  2. "Lubię grać na fragujemy ale jak czasem nesty się przypruje to mnie wkurwi." Hahahahhahaha P.S Sorry za offtop ale to jest zbyt śmieszne P.S 2 Nowe konto Gerusek?
  3. Sorry Delo za offtop, Ale co ludzi obchodzi ze umiecie qbuga na tactics na fragu qbug jest bezuzyteczny PIS JOŁ
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności