Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'pojazdów' .
-
Witam, od kilku dni jest problem na serwerze, każdy rozwalony pojazd respi się za 30 min nie na swoim spawnie tylko w bazie. Nie wiem czy administracja serwera wie o tym, jak nie wie to przekazuje informacje, a jeżeli wie chciałbym się zapytać czy coś jest planowane z tym faktem ?? Z góry Dziękuję, BOGDAN.
- 2 odpowiedzi
-
- problem
- respiacych
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam mam propozycje, aby dodac wiecej samochodow takie samochody jak: FBI RANCHER EMPEROR RANGER SADLER
-
Jak w temacie, proponuję częstszy resp pojazdów tak jak to było na innych serwerach dayz, chociażby co tydzien. Ja wolałbym codziennie ale pewnie "hardcorowi" gracze powiedzą że to za duże ułatwienie.
- 4 odpowiedzi
-
- propozycja
- częstszy
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Na serwerze jest co raz więcej baz, przydało by się dodać nowe rodzaje pojazdów.
