Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'bazie' .
-
Witam, od kilku dni jest problem na serwerze, każdy rozwalony pojazd respi się za 30 min nie na swoim spawnie tylko w bazie. Nie wiem czy administracja serwera wie o tym, jak nie wie to przekazuje informacje, a jeżeli wie chciałbym się zapytać czy coś jest planowane z tym faktem ?? Z góry Dziękuję, BOGDAN.
- 2 odpowiedzi
-
- problem
- respiacych
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Chodzi o ekipę Cloud9 oraz tegoroczny finał ESL w Katowicach, gdzie walka toczyła się aż o 250 tysięcy dolarów. Rewelacje na temat profesjonalnej sceny Counter Strike: Global Offensive pochodzą z ust byłego już zawodnika Cloud9. Kory “Semphis” Friesen podczas poniższego wywiadu przyznał, że on oraz cała jego poprzednia ekipa regularnie zażywali adderall podczas meczów w lidze ESL, w tym także podczas tegorocznego finału w Katowicach. Kory przestał po tym turnieju być zawodnikiem Cloud9, z zespołem pożegnał się także Shahzeb “ShahZaM” Khan. Od tego czasu Friesen jest zawodnikiem amerykańskiego zespołu Nihilum. Adderall jest oficjalnie dopuszczonym do obrotu lekiem stosowanym w leczeniu objawów ADHD. Jak twierdzi Wikipedia, środek ten jest powszechnie stosowany przez sportowców w celu poprawiania swoich wyników. "Substancją czynną adderallu są sole amfetaminy, które w większych dawkach powodują poprawę koncentracji, pobudzenie psychoruchowe i zmniejszają znużenie" - czytamy na stronie internetowej encyklopedii. Jak widać e-sport nie różni się tak mocno od zwykłego sportu, jak niektórzy chcieliby sądzić. Tam gdzie jest rywalizacja i nagrody, tam pojawia się także i nielegalne wspomaganie. Czasem w formie niedozwolonych programów, ale jak widać ulepsza się nie tylko sprzęt, ale i zawodników. Poniżej wrzucamy wideo, w którym “Semphis” przyznaje się do zażywania leku na ADHD. Dla niecierpliwych - interesujący fragment zaczyna się w 7:48. Poniżej natomiast jeden z meczówCloud9 podczas turnieju w Polsce, z ekipą Virtus.pro. Według Friesena to właśnie m.in. podczas tego spotkania zespół stosował doping farmakologiczny. Źródło - http://www.gram.pl/news/2015/07/15/profesjonalny-zespol-cs-go-zazywal-lek-na-bazie-amfetaminy-podczas-turnieju-w-polsce.shtml
- 3 odpowiedzi
-
- profesjonalny
- zespół
-
(i 7 więcej)
Oznaczone tagami:
