Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'turnieju' .
-
Witam. Znowu ponawiam temat turnieju, kiedyś go już ruszałem, lecz nie udało się i ponawiam jeszcze raz z tym konkursem. Link do Wcześniejszego Tematu: http://fragujemy.com/topic/41659-ciekawa-propozycja/ Teraz przejdźmy do osob, które chciałem zapytać, czy były by zainteresowane tym oto turniejem. Są to osoby: -Psiaq -Matrix -Katmandoo -Iku -Tal -Virus -Kondzio -GiboN -Tical -DyMeK -Lajt. -Afgan -Malak -Sandra -SLF -Nuno Każda osoba, która była by zainteresowana, proszona jest, aby pod postem napisała czy się zgadza. Pierwszym ciekawszym turniejem, był by ten oto turniej: http://celakarna.pl/topic/14186-zg%C5%82oszenia-dru%C5%BCyn-i-admin%C3%B3w-do-pucharu-celikarnej/ Prosił bym o zapoznanie się z zasadami i szybką odpowiedzią, kto był by zainteresowany :) Oczywiście nie muszą być TYLKO osoby które wymieniłem, ale chciał bym stworzyć "mocny team" :) Ciąg dalszy nastąpi... Pozdrawiam i Liczę na SZYBKIE odpowiedzi.
-
Chodzi o ekipę Cloud9 oraz tegoroczny finał ESL w Katowicach, gdzie walka toczyła się aż o 250 tysięcy dolarów. Rewelacje na temat profesjonalnej sceny Counter Strike: Global Offensive pochodzą z ust byłego już zawodnika Cloud9. Kory “Semphis” Friesen podczas poniższego wywiadu przyznał, że on oraz cała jego poprzednia ekipa regularnie zażywali adderall podczas meczów w lidze ESL, w tym także podczas tegorocznego finału w Katowicach. Kory przestał po tym turnieju być zawodnikiem Cloud9, z zespołem pożegnał się także Shahzeb “ShahZaM” Khan. Od tego czasu Friesen jest zawodnikiem amerykańskiego zespołu Nihilum. Adderall jest oficjalnie dopuszczonym do obrotu lekiem stosowanym w leczeniu objawów ADHD. Jak twierdzi Wikipedia, środek ten jest powszechnie stosowany przez sportowców w celu poprawiania swoich wyników. "Substancją czynną adderallu są sole amfetaminy, które w większych dawkach powodują poprawę koncentracji, pobudzenie psychoruchowe i zmniejszają znużenie" - czytamy na stronie internetowej encyklopedii. Jak widać e-sport nie różni się tak mocno od zwykłego sportu, jak niektórzy chcieliby sądzić. Tam gdzie jest rywalizacja i nagrody, tam pojawia się także i nielegalne wspomaganie. Czasem w formie niedozwolonych programów, ale jak widać ulepsza się nie tylko sprzęt, ale i zawodników. Poniżej wrzucamy wideo, w którym “Semphis” przyznaje się do zażywania leku na ADHD. Dla niecierpliwych - interesujący fragment zaczyna się w 7:48. Poniżej natomiast jeden z meczówCloud9 podczas turnieju w Polsce, z ekipą Virtus.pro. Według Friesena to właśnie m.in. podczas tego spotkania zespół stosował doping farmakologiczny. Źródło - http://www.gram.pl/news/2015/07/15/profesjonalny-zespol-cs-go-zazywal-lek-na-bazie-amfetaminy-podczas-turnieju-w-polsce.shtml
- 3 odpowiedzi
-
- profesjonalny
- zespół
-
(i 7 więcej)
Oznaczone tagami:
