Serwer: MTA DayZ Nick podczas gry: Polotti ( HellOu[T] ) Nick admina podczas gry: Nie wiem. Najprawdopodobniej Heisenberg Powód bana: Galaretka ( Widzenie graczy na gps , mapie , teleportowanie się itd. ) Wydruk z konsoli: Nie mam niczego w konsoli gdy próbuje wbić na serwer. Jedynie wyskakuje to: ,, Rozłączono: Twój numer seryjny jest zablokowany. Powód: Dzialanie na szkode servera. ( Przedtem był inny powód niestety nie pamiętam jaki a teraz sam nie wiem dlaczego sie zmienił ).
Od czasu bana mineły 3-4 miesiące i od tamtego czasu nie dostałem więcej żadnego bana ( Nie mam zamiaru używac juz cheatów a jeśli bym używal to bym miał już dawno Globalnego Bana na MTA ). Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania.