Witam serdecznie. Wychodzę z pewnym pomysłem do was wierni. Jako że mamy wielki post, proponuję by zrobić wielkopostny event.
Jak taki event miałby wyglądać? To bardzo proste.
Proponuję w jakiś dzień, o danej godzinie zrobić drogę krzyżową na serwerze, na rowerkach albo pieszo (trzymając ALT).
Każde zabójstwo w tym czasie, będzie karane banem na 1 godzinę. Na końcu drogi krzyżowej, uczestnicy otrzymaliby jakiś podarunek.