Skocz do zawartości
  • Postów

    74
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

BlasteR

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez BlasteR

  1. 1. Nick na serwerze: Seyanek 2. Wiek: 17 3. Jak długo grasz na serwerze? (godziny): Dopiero zaczynam wracać na fraga, (2 miesiące przerwy miałem) 4. W jakich grupach grałeś przed złożeniem podania?: Nie pamiętam xD 5. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę dziennie?: 4 godzinki w weekendy dłuzej 6 Posiadasz Teamspeak oraz sprawny mikrofon?: Tak 7. Kierowca czy strzelec: To i To 8. Umiejętność strzelania: (1-10) 8 9. Umiejętność prowadzenia pojazdu: (1-10) 8 10. Znajomość mapy: (1-10) 9 11. Umiejętność pilotażu: (1-10) 2
  2. 1. Nick: Seyanek 2. Login: Seyanek 3. Imie: Seweryn 4. Wiek: 16 lat. 5. Mutacja (Tak/Nie): Tak 6. Znajomość mapy (0/10): 8/10 7. Umiejętność Strzelania (0/10): 8,5/10 8. Umiejętność Prowadzenia (0/10): 6/10 9. Umiejętność Pilotażu (0/10): 8/10 10. Strzelec, Kierowca czy Pilot: Strzelec 11. K/D ratio: Na tamtej edycji 1.80~, w tej 239-170 12. Godziny Przegrane na serwerze: 59 13. Discord oraz sprawny mikrofon: discorda nie mam ale mikrofon mam 14. Do jakich grup należałeś (Dlaczego odeszłeś/zostałeś wyrzucony):MG (Sam odszedlem) AK(Sam odszedlem) Teraz z SAV( odszedlem) 15. Czy będziesz w stanie płacić regularne składki? (Tak/Nie): Tak, jak bede miał kase 16. Zapoznałeś się z powyższymi warunkami oraz z całą REKRUTACJĄ (Tak/Nie): Tak
  3. ► Nick w grze:Seyanek ► Login:Seyanek ► Wiek:16 ► Coś o sobie: [ Najlepiej kilka zdań ] Mam na imie Seweryn, w mta gram od 5 lat, oprócz grania w mta gram również w CS:GO, czasami fortnite. Lubie grać w piłkę nożna :). ► Jak dobrze: [ 1 --> 10 ] • Prowadzisz pojazd lądowy: 6 • Prowadzisz pojazd powietrzny: 8 • Strzelasz:8,5 ► Twoje aktualne KD Ratio:239-170 ► Staż gry na DayZ: 5lat ► Staż gry na serwerze: 2 lata ► Dlaczego wybrałeś Death Crew ?: [ Najlepiej kilka powodów ] Dlatego że szukam grupy która jest aktywna i dobrze gra . ► Twoje poprzednie grupy ?: MG, SAV, AK, NzR ► Ile czasu mógłbyś poświęcić na grę ?:w tygodniu 2-4h a w weekendy moge non stop grać ► Można na ciebie liczyć w sprawie składek ?: Jak bede mial kase to oczywiscie ze tak
  4. 1. Nick: Seyanek 2. Login: Seyanek 3. Imie: Seweryn 4. Wiek: 16 lat. 5. Mutacja (Tak/Nie): Tak 6. Znajomość mapy (0/10): 8/10 7. Umiejętność Strzelania (0/10): 8,5/10 8. Umiejętność Prowadzenia (0/10): 6/10 9. Umiejętność Pilotażu (0/10): 8/10 10. Strzelec, Kierowca czy Pilot: Strzelec 11. K/D ratio: Na tamtej edycji 1.80~, w tej 239-170 12. Godziny Przegrane na serwerze: 59 na tej a na tamtej okolo 200h 13. Discord oraz sprawny mikrofon: discorda nie mam ale mikrofon mam 14. Do jakich grup należałeś (Dlaczego odeszłeś/zostałeś wyrzucony):MG (Sam odszedlem) AK(Sam odszedlem) Teraz z SAV( odszedlem) 15. Czy będziesz w stanie płacić regularne składki? (Tak/Nie): Tak, jak bede miał kase 16. Zapoznałeś się z powyższymi warunkami oraz z całą REKRUTACJĄ (Tak/Nie): Tak
  5. Umiesz czytac ze zrozumieniem ? W jakich grupach byłeś przed napisaniem podania? nie zaleznie od ilu NzR niema, mial napisac w jakich byl Pozdrawiam
  6. Imię:Seweryn Nick na serwerze:Seyanek #Zuzia<3 Wiek:16 Ile czasu spędziłeś na serwerze:Dużo, okolo 300h Jak często grasz na serwerze: Prawie codziennie Ile grasz w MTA:Dayz:3 W jakich grupach byłeś: MG(xD), AK, itp Twoje umiejętności: takie 2/10 xDD Strzelanie [1-10]: 8 Znajomość mapy [1-10]:8 Kierowca [1-10]:3 Pilot [1-10]:5 Opowiedz coś o sobie MIN 3 zdania: Mam na imie Seweryn, Mam 16 lat, lubie gry typu fps Czy jesteś w stanie płacić składki: TAK/NIE TAK
  7. Jak masz na Imię : SejaneK Ile masz Lat : 16 Ile grasz na Dayz Mta : 3 lata Ile czasu spędziłeś na serwerze?: z 5 miesiecy ale z przerwami Strzelanie [0-10] : 7 Latanie [0-10] :8 Prowadzenie Pojazdów [0-10] :7 Znajomość Mapy [0-10] : 8 Czy posiadasz sprawny mikrofon [TAK-NIE] : tak Czy zgadzasz się płacić składki? [ TAK-NIE] : tak Opisz siebie w kilku zdaniach : Jestem sobą, gram w gry, codziennie tak z 3h w weekendy dłuzej, jestem ogarniety i umiem dostosowac sie do polecen lidera
  8. @Mikell Dobra wbije
  9. 1. Imię:Seweryn, w grze Seyanek 2. Wiek: 15 lat 3. Jak długo grasz na serwerach DayZ?: 4 lata 4. Od kiedy grasz na Fragujemy.com?: około 1,5roku. 5. W jakich grupach grałeś przed złożeniem podania?: Bylo ich sporo : MG,ZU,HSZ,PB(to byla moja ekipa zalozona przeze mnie). 6. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę?: w Dni szkolne tak z 2h a w Weekendy nawet od rana do wieczora 7. Posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: Tak 8. Jakim typem osoby jesteś? : Jestem ogarnięta osoba, spokojna Czasami troche wybuchową 9. Czy jeżeli zaistniałaby sytuacja, w której trzeba złożyć składkę na grupę, można na Ciebie liczyć?: Tak 10. Opisz swój styl gry: Lubie grać na blisko z broni typu : AK,AR15,M4 itp. Lubie też strzelac ze snajperki 11. Napisz kilka słów o sobie: Jestem Seweryn, mam 15 lat, chodze do gimnazjum :), lubie gry typu FPS. Lubie grać w koszykowke :). Mialem przerwe na tym serwerze 2 miechy dlatego ze wiele spraw spierniczylem na tym serwerze i nikt mnie nie lubi za to co robilem czyli : Okradalem (Ale juz z tym skonczylem) Pisze prawde i mysle ze wezmiecie to pod uwage
  10. BlasteR

    [KOSZ] ...

    Hawkey i Koszmar Rekruacja off
  11. BlasteR

    [KOSZ] ...

    ODRZUCAM, dlatego że zbyt krótko grasz na Serwerze. ODRZUCAM nie widze cie zbyt często na serwerze a jak jestes to piszesz na globalu Szukam grupy!!,
  12. BlasteR

    Kanal prywatny

    Nazwa kanału: Prosze o kanał Klanowy.Powód zapotrzebowania: Jest nas spora ilosć osob, i potrzebujemy wiecej podklanalów Twój unikalny ID: Vitaminek powiedzial ze admin mi to zrobi. Lista osob: Exen SejaneK Lepro Shidosu iVox Ziom aKeR GRAMY W MTA DAYZ na fragujemy
  13. BlasteR

    [KOSZ] AK

    Witamy --------------------------------------------------------------------------------------------- Osoby które nie chcą pisac Podania do grupy to prosze sie nie udzielać pod postem.Osoby które wolą miec kolorowe nicki a nie starczy im miejsca na danie TAGU tych nie przyjmujemy, Jezeli będziesz klamac w podaniu nie przyjmiemy. ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ^^^ ^^^ ^^^ ^^^ ^^^ ^^^ WYMAGANIA ^^^ ^^^ ^^^ ^^^ ^^^ ^^^ Wiek +14, na dobrym poziomie strzelanie. Ogarniete Prowadzenie oraz Latanie Pojazdami,Dodo, Helki. TS3, oraz sprawny Mikrofon.Danie sobie Tagu drużyny: |AK|. --------------------------------------WZÓR-------------------------------------------- Nick: Imię: Wiek: KD Ratio: Ile Dziennie grasz na serwerze: Jaki masz staż na serwerze: Ile grasz w MTA: Strzelanie 1/10 Kierowanie: Latanie: Coś o Sobie: --------------------------------------Co oferujemy?--------------------------------------------------- -Miła,spokojna atmosfere. -Bardzo częste granie. -Baze. -Ogarnietych Ludzi. -Zgarnianie Planów/Helicrashy. --------------------------------------------------------------------------------------------------- ZAPRASZAMY DO SKLADANIA PODAŃ. Pozdarwiamy ekipa AK.
  14. BlasteR

    [KOSZ] ...

    ,,,
  15. Jestem graczem: Dziennym i nocnym rano tylko w Weekendy. Nick jakiego używasz:NzRSejaneK Wiek:16 Staż gry na serwerze: Około 1,5 roku Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Tak bylem, ale tylko muty, raz mi sie zdarzylo jak wrocilem po przerwie na serwer napisalem ip ts innego i bana na 7 dni dostalem. Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję na MTA?: Nie pełniłem nigdy żadnej funkcji ale zawsze moge sie nauczyc :D Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Pre-Moderatorem: Jestem Aktywnym graczem ktory lubi pomagac graczom, jak kazdy nie jestem idealny i mam swoje za uszami. Jak nie ma moderatora zadnego to gracze sie wyzywaja i nic nie mozna z tym zrobic dlatego pisze te podanie po to zeby nie bylo ''Burdelu'' na Czacie. Chciałbym zostać moderatorem dlatego że, Lubie pomagać innym graczom nowym którzy zaczynaja grac, bądz starym.
  16. Te komentarze to dla siebie zostaw i dzieki ze mnei poprawiles ze mi cos nie wyszlo
  17. Imię:Seweryn Wiek:16 lat Aktualny nick z serwera:Sejanek Kilka zdań o sobie:Mam na imie seweryn, interesuje sie gastronomią, Lubie grać w rózne gry na PC. Dlaczego właśnie |OTS|:Dlatego że szukam grupy i widze was że jestescie bardzo aktywną grupa na Fragu. Dlaczego właśnie ty ?: Dlatego ze przydalbym sie :D Umiejętności gry na trybie DayZ(mile widziany staż): Dobrze gram gram w MTA 4 lata dobrze strzelam prowadze itp :D Staż w MTA: 4 lata Poprzednie gangi w jakich byłeś/aś: BT, HSZ, HSG Czy dorzucał byś się do składek dla dobra gangu:Niewiem to zalezy kiedy
  18. Nick obecny ; SejaneK Imię ; Seweryn Wiek ; 16 lat KD Ratio ; 1.50 Jak czesto grasz na serwie ; 2-4h w tygodniu a w Weekendy 5-6h. Od kiedy grasz? ; W mta gram juz 4 lata a na Fragujemy pół roku Pilot 1/10 ; 6 Strzelec 1/10 ; 9 Kierowca 1/10 ; 8
  19. BlasteR

    [KOSZ] Blok Team

    Kendzior te komentarze zostaw dla siebie i swojej grupy ktora nic na serwerze nie pokazuje... @Guścik Przyjęty na okres próbny (7dni) Dalsze informacje przekaże ci na PW
  20. Gamerek ale ja sie zgadzam z Graczami
  21. Zgadzam sie z Mik0DCI Grupa MG nie dosć ze obraza i wyzywa to jescze okardla nasza baze przy pomocy Seku i KCZPL ale to juz inny temat. Jestem za tym żeby Zbanować grupe MG albo dac muty tej grupie. Pozdrawiam :D
  22. BlasteR

    [KOSZ] Blok Team

    Rekrutacja Nadal OTWARTA narazie nikt sie nie dostał :C Za mało informacji ! :D @Sztaba12 NIE DOSTAŁEŚ SIE
  23. BlasteR

    [KOSZ] Blok Team

  24. Dobrze że tylko do jutro , bo jak przeczytałem okres kilku dni to sie przeraźiłem :D
  25. BlasteR

    [KOSZ] Propozycja

    Tak jak jest z 4 snajperow i na pewno jeden trafi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności