Skocz do zawartości
  • Postów

    74
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

BlasteR

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez BlasteR

  1. BlasteR

    [KOSZ] Propozycja

    Witam. Pisze dlatego że Gang ZKWS i MG notorycznie kampią nam na baze (TAK WIEM ze mozna kampic) Prosze o wprowadzenie ZAKAZU Kampienia na Bazy Dlatego ze to jest Nudne co chwile wychodzimy i Dedamy. DZIEKUJE
  2. BlasteR

    [KOSZ] Rekrutacja Blayt!

    Imię : Seweryn Wiek : ( minimum 14 lat ) 15 lat Nick na serwerze : ( Aktualny ) BL4steR Staż w MTA :3 lata Znajomość serwera ( Jak dobrze znasz respy aut, miejscówki itp. ) : 7/10 TS3 : ( Wymagany sprawny mikrofon i słuchawki ) MAM :d
  3. Wiek: [Przynajmniej 14+] -Mam 16 w tym roku Aktualny nick: BL4steR Staż na serwerze: [Minimum 2 mies.]- 3,5 miesiący z 20 dniową przerwą Staż w MTA: 3Lata TS3 ze sprawnym mikrofonem: TAK/NIE- TAK Swoje umiejętności w kierowaniu i strzelaniu: Kierowania 7/10 Strzelanie 8,5/10 Dokładanie się do opłat: TAK/NIE- TA Coś o sobie:Mam na imie Seweryn. Mam 16lat. Gram w piłkę nożną i gry komputerowe. Jestem pasjonatem gier. Gram by grać nikt mi nie zabroni . Pozdrawiam !
  4. Wiek: W tym roku 16. 2. Nick w MTA: BL4steR 3. Umiejętność strzelania: 1-10-8 4. Znajomość mapy: 1-10-9 5: Ts3 + Mikro + Słuchawki: Tak/Nie-Tak
  5. Wiek:15 LAT Nick (jeżeli grasz pod kilkoma, lub często zmieniasz - napisz):Lyku Staż na serwerze: 3miesiace TS3 ze sprawnym mikrofonem*:TAK Kierowca/Strzelec i swoje umiejętności* 1/5- Strzelec 4/5 kierowca 3/5 Dokładanie się do opłat: tak/nie- Zalezy ile i kiedy. Coś o sobie: Jestem Seweryn. Gram w gry komputerowe mój pseudonim w Grze to Łyku. Dokładam konieczną weryfikację na TS
  6. Nick (jeżeli grasz pod kilkoma, lub często zmieniasz - napisz):Lyku ale czesto zmieniam Staż na serwerze:2 miechy z przerwą ale ogólnie na dayz 3 lata TS3 ze sprawnym mikrofonem*: yes Kierowca/Strzelec i swoje umiejętności* 1/5 4 .5 Dokładanie się do opłat: tak/nie mozna Coś o sobie:Jestem Seweryn . interesuję sie grami komuterowymi gram w Mta od kilku lat.
  7. BlasteR

    [KOSZ] Dark Angels

    Nie chce do niej
  8. BlasteR

    [KOSZ] [KOSZ] PROPOZYCJA

    Witam :D Proponuje by na serwer została dodania Snajperka CZ750 zamiast m1110 I zrobic ja tak aby zabijała na 1 strzał Bo każdy przyzna ze m1110 nie zabija na raz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności