Skocz do zawartości
  • Postów

    10
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

lukisso

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Imię
    Łukasz
  • Płeć
    mężczyzna

Ostatnie wizyty
 483

Osiągnięcia lukisso

Regularny Fragowicz

Regularny Fragowicz (8/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 4

Reputacja

  1. Powiem tak, Amerykanie już raz wystawili nas podczas 1 wojny światowej ? dlaczego mieli by nie zrobić tego drugi raz ? :)?, Wszyscy mówią ooo Rosja to on chcą wojny z Polską i całym NATO(Pierdolenie o Szopenie). Sam putin powiedział że nie chce wojny z Polską, po co była by mu wojna z sąsiadem? Ta pseudo tarcza którą amerykanie chcą u nas zrobić albo już zrobili nie wiem nie interesuje mnie temat pseudo tarczy. Ja osobiście polecam wam oglądnąć ten materiał daje do myślenia i sporo tłumaczy P.S Tylko proszę co niektórych bo na pewno tacy się znajdą nie obwiniajcie żołnierzy amerykańskich, robią to na polecenie ich zjebanych polityków.
  2. Jeżeli tak bardzo chcecie zmienić przycisk to najlepiej było by na "Z"
  3. Kiedyś była ta zmiana możliwa, wystarczyło wekwipować bron na która chcieliśmy zmienić w eq i pojawiała się w rękach
  4. Co do zmiany Obrażeń do jasnej ciasnej ludzie jak wy to widzicie ? 1.Od kiedy Pistolet ma mniejszy zasięg od Shotguna i większy DMG ? , wy zamiast to zbilansować to rozwaliliście to jeszcze bardziej, z tokareva 3 strzaly w tułów i typek żyje, a z combat shotguna 7 strzałów typek dalej biegnie. Czy to jest według was normalne ? nie wydaje mi się shotgun ma zasięg jak nie wiem co można z niego celnie trafiać z odległości dajmy na to 100M a z pistoletu pocisk wgl nie dolatuje na odległość 100M OD KIEDY JEST TAK ZE SHOTGUN JEST CELNIEJSZY OD PISTOLETU NA DALSZE ODLEGŁOŚCI ??????? OD KIEDY PISTOLET MA WIĘKSZY DMG OD SHOTGUNA ? 2. Bug ze zmianą broni podczas przyklejenia nie został rozwiązany, jedni mogą zmienić tę broń drudzy nie.
  5. To jest dosyć śmieszne shotgun-większy zasięg od pistoletu, mniejszy DMG pistolet- mniejszy zasięg od shotguna, większy DMG Widzicie że macie po 80 ludzi na serwerze! dlaczego nie dacie respa co 1h-1,5h ? to jest bez sensu aby restart byl co 3h -,- BILANS BILANS jeszcze raz BILANS broni! Naprawcie pojazdy tymczasowe. Nie działa ich eq nie można wkładać części.
  6. Nazywam się Łukasz mam 17 lat. Chodzę do 1 klasy szkoły zawodowej na profilu elektryk, przy okazji napiszę że chodzę do tej szkoły nie ze względu na słabe wyniki w gimnazjum czy coś tylko z wyboru . Jestem osobą pełną humoru, cierpliwości. Czasami mnie nerwy poniosą jak wszystkich ale to tylko chwilowe ;). Piszę tutaj z powodu tego iż granie solo na dłuższą metę nie ma sensu ;/ byłem w kilku ekipach a nawet miałem swoją ale po kilku dniach od mojego dołączenia okazało się że były spiny i porozpadały się.Od MTA miałem sporą przerwę więc troszkę rzeczy mi umknęło ;/ ale nadrobienie ich to kwestia czasu w grze i potrafię jeździć i strzelać (bynajmniej tak myślę xD) KD ratio ? myślę że nie ma to sensu iż zacząłem grać po resecie przed wczoraj i za dużo się nie działo. Myślę że tyle informacji o mnie wystarczy
  7. @Zamykamy Rekrutacje - Powód brak zainteresowania. Proszę Moderacje o zamknięcie tematu
  8. @Aktualizacja tematu. @kilerusiek - Odrzucony @Julex - Odrzucony @Dogier - Odrzucony @TheFrostAkaMakaveli - Odrzucony
  9. ____________________________________________________________________________________________________ CZEGO OCZEKUJEMY: ____________________________________________________________________________________________________ - Wiek minimalny to 15 lat. - Aktywnośći(7 dni nieaktywności bez poinformowania Liderów = Wylot) - Kultury, oraz dystansu do siebie ;) - Umiejętności gry na Trybie DayZ(Np. ogarnięte skracanie, strzelanie, podawanie INFO itp.) - Poczucia Humoru(jak najwięcej) - Sprawnej Komunikacji(mikro bez szumów, wiedza w którym miejscu się znajdujesz itp. itd.) - Mile widziane, lecz nie wymagane składki :) ____________________________________________________________________________________________________ CO OFERUJEMY: ____________________________________________________________________________________________________ - Bazę - Własnego Discorda - Miłą atmosferę - Mnóstwo dawki Humoru - Wspólne nocne granie - Wiele bezcennych akcji :) - Wspólne śpiewanie :D ____________________________________________________________________________________________________ WZÓR: ____________________________________________________________________________________________________ Imię: Wiek: Aktualny nick z serwera: Kilka zdań o sobie: Dlaczego właśnie |OTS|: Dlaczego właśnie ty ?: Umiejętności gry na trybie DayZ(mile widziany staż): Staż w MTA: Poprzednie gangi w jakich byłeś/aś: Czy dorzucał byś się do składek dla dobra gangu: ____________________________________________________________________________________________________ CZARNA LISTA(aktualizowana na bieżąco): ____________________________________________________________________________________________________ -Nex -ReZe -Venomek -Micher -MrRudy ____________________________________________________________________________________________________ Aktualny Skład: ____________________________________________________________________________________________________ - lukisso - DuCH - Legenda - MICHU ____________________________________________________________________________________________________ Prawo do Akceptacji oraz odrzucania podań ma lukisso oraz DuCH. Po akceptacji twojego podania zostanie wysłany do ciebie w wiadomości prywatnej link łączący z discordem, na którym odbędzie się rozmowa wstępną. Podania nie napisane według podanego wzoru są odrzucane. Podania składamy w odpowiedzi pod tym Tematem Zakaz kopiowania twórcy: lukisso, DuCH
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności