-
Powiem tak, Amerykanie już raz wystawili nas podczas 1 wojny światowej ? dlaczego mieli by nie zrobić tego drugi raz ? :)?, Wszyscy mówią ooo Rosja to on chcą wojny z Polską i całym NATO(Pierdolenie o Szopenie). Sam putin powiedział że nie chce wojny z Polską, po co była by mu wojna z sąsiadem? Ta pseudo tarcza którą amerykanie chcą u nas zrobić albo już zrobili nie wiem nie interesuje mnie temat pseudo tarczy. Ja osobiście polecam wam oglądnąć ten materiał daje do myślenia i sporo tłumaczy P.S Tylko proszę co niektórych bo na pewno tacy się znajdą nie obwiniajcie żołnierzy amerykańskich, robią to na polecenie ich zjebanych polityków.
-
Jeżeli tak bardzo chcecie zmienić przycisk to najlepiej było by na "Z"
-
Kiedyś była ta zmiana możliwa, wystarczyło wekwipować bron na która chcieliśmy zmienić w eq i pojawiała się w rękach
-
Co do zmiany Obrażeń do jasnej ciasnej ludzie jak wy to widzicie ? 1.Od kiedy Pistolet ma mniejszy zasięg od Shotguna i większy DMG ? , wy zamiast to zbilansować to rozwaliliście to jeszcze bardziej, z tokareva 3 strzaly w tułów i typek żyje, a z combat shotguna 7 strzałów typek dalej biegnie. Czy to jest według was normalne ? nie wydaje mi się shotgun ma zasięg jak nie wiem co można z niego celnie trafiać z odległości dajmy na to 100M a z pistoletu pocisk wgl nie dolatuje na odległość 100M OD KIEDY JEST TAK ZE SHOTGUN JEST CELNIEJSZY OD PISTOLETU NA DALSZE ODLEGŁOŚCI ??????? OD KIEDY PISTOLET MA WIĘKSZY DMG OD SHOTGUNA ? 2. Bug ze zmianą broni podczas przyklejenia nie został rozwiązany, jedni mogą zmienić tę broń drudzy nie.
-
To jest dosyć śmieszne shotgun-większy zasięg od pistoletu, mniejszy DMG pistolet- mniejszy zasięg od shotguna, większy DMG Widzicie że macie po 80 ludzi na serwerze! dlaczego nie dacie respa co 1h-1,5h ? to jest bez sensu aby restart byl co 3h -,- BILANS BILANS jeszcze raz BILANS broni! Naprawcie pojazdy tymczasowe. Nie działa ich eq nie można wkładać części.
-
Nazywam się Łukasz mam 17 lat. Chodzę do 1 klasy szkoły zawodowej na profilu elektryk, przy okazji napiszę że chodzę do tej szkoły nie ze względu na słabe wyniki w gimnazjum czy coś tylko z wyboru . Jestem osobą pełną humoru, cierpliwości. Czasami mnie nerwy poniosą jak wszystkich ale to tylko chwilowe ;). Piszę tutaj z powodu tego iż granie solo na dłuższą metę nie ma sensu ;/ byłem w kilku ekipach a nawet miałem swoją ale po kilku dniach od mojego dołączenia okazało się że były spiny i porozpadały się.Od MTA miałem sporą przerwę więc troszkę rzeczy mi umknęło ;/ ale nadrobienie ich to kwestia czasu w grze i potrafię jeździć i strzelać (bynajmniej tak myślę xD) KD ratio ? myślę że nie ma to sensu iż zacząłem grać po resecie przed wczoraj i za dużo się nie działo. Myślę że tyle informacji o mnie wystarczy
-
____________________________________________________________________________________________________ CZEGO OCZEKUJEMY: ____________________________________________________________________________________________________ - Wiek minimalny to 15 lat. - Aktywnośći(7 dni nieaktywności bez poinformowania Liderów = Wylot) - Kultury, oraz dystansu do siebie ;) - Umiejętności gry na Trybie DayZ(Np. ogarnięte skracanie, strzelanie, podawanie INFO itp.) - Poczucia Humoru(jak najwięcej) - Sprawnej Komunikacji(mikro bez szumów, wiedza w którym miejscu się znajdujesz itp. itd.) - Mile widziane, lecz nie wymagane składki :) ____________________________________________________________________________________________________ CO OFERUJEMY: ____________________________________________________________________________________________________ - Bazę - Własnego Discorda - Miłą atmosferę - Mnóstwo dawki Humoru - Wspólne nocne granie - Wiele bezcennych akcji :) - Wspólne śpiewanie :D ____________________________________________________________________________________________________ WZÓR: ____________________________________________________________________________________________________ Imię: Wiek: Aktualny nick z serwera: Kilka zdań o sobie: Dlaczego właśnie |OTS|: Dlaczego właśnie ty ?: Umiejętności gry na trybie DayZ(mile widziany staż): Staż w MTA: Poprzednie gangi w jakich byłeś/aś: Czy dorzucał byś się do składek dla dobra gangu: ____________________________________________________________________________________________________ CZARNA LISTA(aktualizowana na bieżąco): ____________________________________________________________________________________________________ -Nex -ReZe -Venomek -Micher -MrRudy ____________________________________________________________________________________________________ Aktualny Skład: ____________________________________________________________________________________________________ - lukisso - DuCH - Legenda - MICHU ____________________________________________________________________________________________________ Prawo do Akceptacji oraz odrzucania podań ma lukisso oraz DuCH. Po akceptacji twojego podania zostanie wysłany do ciebie w wiadomości prywatnej link łączący z discordem, na którym odbędzie się rozmowa wstępną. Podania nie napisane według podanego wzoru są odrzucane. Podania składamy w odpowiedzi pod tym Tematem Zakaz kopiowania twórcy: lukisso, DuCH
-
Postów
10 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
