Podanie na: New DJ Nick na TS3:inTemeister Wiek:15lat Doświadczenie na tym stanowisku:
Gdy puszczam muzykę próbuję się trochę pobawić w Virtual DJ,czasami wyjdzie czasami nie,Nigdy nie byłem Jeszcze DJ'EM więc myślę że warto spróbować. Godziny funkcjonowania:Dni Robocze,między tymi godzinami 17-23 Weekend Od 11-23. Argumenty przemawiające za tym, dlaczego chciałbyś posiadać tę funkcję:
Gdy siedzę na teamspeaku, czasami się nudzę, Myślę że kiedy się nudzę mogę w tym czasie puszczać muzykę, rownież jestem bardzo aktywny na teamspeaku co idzie na +.
O sobie:No Witam cię człowieku!, mam na imię Wojtek mam 15 Lat,interesuję się grami typu (CS-GO,Fifa16,Dying Light) etc. Slucham: Hip-Hop/Rap/Disco Polo/ Remixy/ Trochę Rocku/ Trapy.