Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'witka' .
-
Siema wszystkim! Jestem Karol, mam 17lat(rocznikowo 18 ^ ^) pochodzę z Kluczborka, ale od zawsze mieszkam na Śląsku w Rudzie Śląskiej, która jest położona 12km od Katowic :v. Na fragujemy aktywnie gram od maja-czerwca 2015roku. Większość czasu spędzam na serwerze awp, ale również możecie mnie spotkać na dd2 i arenie w godzinach wieczorowych :D. Swoją przygodę z cs'em rozpocząłem pod koniec 2013roku, nigdy nie gralem w 1.6, source'a etc :D. Interesuję się muzyką(Nie słucham popu, electro i disco polo ;v), polityką, prawem, modą, tenisem i snookerem. Od 7roku życia do marca 2015 grałem w tenisa, kiedyś nawet chciałem z nim wiązać swoją przyszłośc...no ale nie wyszlo ^ ^. W końcu zdecydowałem się aktywnie działać na forum bo ludzi których poznałem na tej sieci serwerów nie zamieniłbym na żadnych innych, są the best i tyle w temacie <3. Jeszcze raz siema wszystkim! Hf i Gl
-
Nick jakiego używasz: witek Wiek: 16 Staż gry Counter-Strike: 7 lat Staż gry na serwerze: 4 tygodnie Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [LINK DO TWOICH BANÓW W AMXBANS] / NIE Tak http://bany.fragujemy.com/index.php?do=search&search=witek Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: TAK/NIE Tak (5 razy) Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK/NIE Tak Godziny w jakich grasz: Najczęściej po 14. Czasami też około 20. W weekendy też o 23. Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [MINIMUM 3 ARGUMENTY] 1. Bardzo dużo gram na serwerze, czasami nawet 5 godzin dziennie. W piątki i soboty około 8, 9 godzin. 2. Również jestem aktywny na forum. 3. Widzę że jest zapotrzebowanie na adminów. 4. Chciałby również chronic serwer przed trollami, oraz ludźmi łamiącymi regulamin serwera, przez których gracze się denerwują i nie mogą normalnie grac. 5. Znam się dobrze na AMX. 6. Jestem miłą, kulturalną, i pomocną osobą. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: [TWÓJ STEAM:ID] steam_0:1:78939420 (Chciałbym również wszystkich przerposic, za moje zachowanie z tamtego tygodnia. Obiecuje że więcej to się nie powtórzy. Jeszcze raz przepraszam.)
-
Nick jakiego używasz: witek Wiek: 16 Staż gry Counter-Strike: Ponad 7 lat Staż gry na serwerze: Ponad 3 tygodnie Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [LINK DO TWOICH BANÓW W AMXBANS] / NIE: Tak jeden raz http://bany.fragujemy.com/index.php?do=search&search=witek Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: TAK/NIE Tak (5 razy) Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK/NIE Tak Godziny w jakich grasz: Najczęsciej po 14. Czasami też około 20. W weekendy też o 23. Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [MINIMUM 3 ARGUMENTY] 1. Bardzo dużo gram na serwerze, czasami nawet 5 godzin dziennie. 2. Widzę że jest zapotrzebowanie na adminów. 3. Chciałby również chronic serwer przed trollami przez których gracze nie mogą normalnie grac 4. Znam się dosyc dobrze na AMX 5. Jestem miłą, kulturalną, i pomocną osobą Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: [TWÓJ STEAM:ID] steam_0:1:78939420
