Skocz do zawartości
  • Postów

    314
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Akuma

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    1
  • Darowizny

    10.00 PLN 

Treść opublikowana przez Akuma

  1. Co to znaczy "uzupełnie później"?? Byłes albo nie i tyle wystarczy.
  2. ConGrAtZ anD WelCome ❤️ 

  3. @ Shadow_ można usunąć.
  4. Pora iść do przodu.

  5. Jeżeli zgłaszasz cheatera, to udaj się do odpowiedniego działu. https://fragujemy.com/forum/652-zgłoszenie-cheatera/
  6. Psiak ma adhd .. serio.. pomocy xdddd

  7. “Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
    Winston S. Churchill

  8. No ładnie xx
  9. Akuma

    [KOSZ] only mirage

    Napisałeś to tak że ciężko przeczytać. Zgadzam się obraziłeś opiekuna oraz serwery, graczy i nie tylko. Ja rozumiem wszystko, mnie też czasami wyprowadza z równowagi jak widze haxa, który się kryje. Kryjącego się nie jest tak łatwo wyłapać. Powinieneś to wiedzieć btw. heh. I nie mów że dajemy się robić w balona, tylko jeżeli jest na serwerze 2 adminów, jeden obserwuje kogoś, a drugi musi walczyć z takim "Tobą", to nie ma czasu na oglądanie podejrzanego (kiedy jest ich z 5-6 naraz..). Są braki kadrowe, a Ty zamiast np. dojść w nasze szeregi, postanowiłeś najpierw nas zwyzywać, a potem naskrobać to na forum...
  10. :( masakra.

     

     

  11. Pierwszy. Moje kochanie ❤️
  12. Akuma

    [KOSZ] hi.

    ❤️LOVE LOVE❤️
  13. BYŁEM TUTAJ BYŁEM BYŁEM BYŁEM Bejbi szark tururururur bejbi szark tututututu bejbi szark xoxox
  14. Zapraszam na kawe i piękny zachód słońca do Dollar na zamek :)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. Akuma

      Akuma

      No to mieliście iść ze mną, ja czekam...

    3. gtx

      gtx

      Bo Akuma to jak Arnold Boczek, sam już wszystkie wjebał :(

    4. Akuma

      Akuma

      Bo się lenicie, to nie będe czekać.

  15. Ja też byłem tutaj
  16. Mam kilka postaci do dziś :O. Tibijka zjadła całe młode lata xx
  17. Jaki piękny porannek ❤️ Miłego dnia dla wszystkich :* :* 

    1. Anana$

      Anana$

      Ja ci dam buziaki, kurczaki

    2. Akuma

      Akuma

      Karmelowe Love ❤️

    3. Raien

      Raien

      Byłem tutaj

  18. Akuma

    [KOSZ] Czas i na mnie

    Ta ta jasne jasne xoxo
  19. Akuma

    [KOSZ] Czas i na mnie

    Haha, właśnie miałem pisać że pewno najebany xDDD
  20. Idzie ktoś na lody ? :D Tylko bez skojarzeń ...

    1. Pokaż poprzednie komentarze  17 więcej
    2. gtx

      gtx

      Głąbów o IQ świni tutaj nie potrzeba ❤️

    3. Akuma

      Akuma

      To idziemy we 3, bez Wastera

    4. WasterPl

      WasterPl

      Dawac na ts3

  21. Gratky Mordko ❤️
  22. Nie ma słów, które mogą wyrazić jak bardzo się ciesze.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności