Napisałeś to tak że ciężko przeczytać. Zgadzam się obraziłeś opiekuna oraz serwery, graczy i nie tylko. Ja rozumiem wszystko, mnie też czasami wyprowadza z równowagi jak widze haxa, który się kryje.
Kryjącego się nie jest tak łatwo wyłapać. Powinieneś to wiedzieć btw. heh. I nie mów że dajemy się robić w balona, tylko jeżeli jest na serwerze 2 adminów, jeden obserwuje kogoś, a drugi musi walczyć z takim "Tobą", to nie ma czasu na oglądanie podejrzanego (kiedy jest ich z 5-6 naraz..). Są braki kadrowe, a Ty zamiast np. dojść w nasze szeregi, postanowiłeś najpierw nas zwyzywać, a potem naskrobać to na forum...