Skocz do zawartości
  • Postów

    92
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

NaVv

Zawieszony
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez NaVv

  1. Imię: Filip Wiek: 17 Od kiedy u nas grasz: Od 24 września Gram na serwerze: Only De_Dust2 Za co cenisz naszą sieć: Jest fajna, rozkręcona i miła administracja :) Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Ponieważ, jestem aktywnym graczem na forum jak widać mam 6d przegrane i idzie coraz więcej. Inne informacje o sobie: Mieszkam w Jarocinie, interesuję się piłką nożną, komputerami. Lubię grać w cs'a, ale bardziej siedzę na forum niż gram w cs'a.
  2. Tak. +Widuję Cię na serwerze. +wiek choć wątpię ... +przydasz się
  3. Witaj :)
  4. NaVv

    [KOSZ] Czejźdź

    Elo :)
  5. NaVv

    [KOSZ] Witam

    Elo :D
  6. No przydatne plus :D Dodaj jakieś jeszcze bo moje nie fajne :D
  7. NaVv

    [KOSZ] Witam.

    Elo :D
  8. NaVv

    [KOSZ] WWE 2K16

    Ja mam 2k14 :D
  9. NaVv

    [KOSZ] King

    Cześć :)
  10. NaVv

    [KOSZ] BLUBLUBLU

    Witaj :)
  11. Łap plusiczka :D
  12. NaVv

    [KOSZ]skrzynki

    Na telefon można sobie pobrać Case Simulator 2015 :D Jest spoko
  13. NaVv

    [KOSZ] FullAuto.

    Wgl kto stworzył te czity jprdl :D Potem ludzi w to wciąga i cheatują ...
  14. 33
  15. NaVv

    [KOSZ] Filmy godne uwagi

    Fajny horror Teksańska Piła Mechaniczną Początek :D Zesracie się :D
  16. A może coś z serwerem ?? Nesty sprawdz na przyszłość ;)
  17. Dobra koniec spamowania :D
  18. To Ci się niepoprawnie wgrały mapy ;)
  19. NaVv

    [KOSZ] Podanie na DJ'a.

    Tak samo jak @up :)
  20. Wgrałeś modele broni które są już przereklamowane :) musisz normalnego modela wgrać Wejdz w cstrike, models, fragujemy, cod, i zmień model AK-47 na normalny z wersji 1.6
  21. 29
  22. Fajna gierka :d +
  23. No no niezle :D
  24. NaVv

    [KOSZ] FullAuto.

    No jak cfg. to skrypt :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności