Witam. Moze ten post tu nie pasuje ale trudno, jest coś tak od niedługiego czasu ze cały server się wiesza na dobre 10s , czy można to jakoś rozwiązać bo grac sie nie da ( te lagi są co jakiś czas ) Jesli te ściny to problem waszych aktualnych przeróbek to Przepraszam za spam