-
Powiem tak, wszystkie propozycje prócz: Skinów są za przeproszeniem do dupy. A o propozycja o skiny grupowe już była ;)
-
Siema, jestem Dominik mam 16 lat pochodzę z woj. Pomorskiego. Gram na serwerach CS:GO/CS 1.6/MTA. Głównie gram tutaj na MTA! Koduje style MyBB/IPB. Zajmuję się grafiką, jestem aktualnym grafikiem streamera PetzoRa. Pomagam w serwerach Cs 1.6/TeamSpeakach i trochę w MTA.
-
Postów
20 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
Chacked.
Zawieszony-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
