-
Postów
88 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
osejszon
Zawieszony-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez osejszon
-
Ściny w cs 1.6 steam
osejszon odpowiedział(a) na LosLocosPatologos temat w Problemy i pytania z CS 1.6
Jaki komp i internet? -
Pokaż SS'a, jak to wygląda podczas wyłączania.
-
hud_fastswitch 1 w konsoli lub cfg.
- 2 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- szybkie
- wybieranie
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Podaj budżet, przeznaczenie i masz zamiar podkręcać?
-
[KOSZ] Cs go, problem. Nie mogę otworzyć steama podczas włączonego Csa.
osejszon odpowiedział(a) na thc_oneshot temat w Kosz
Masz antywirusa? -
the global elite
-
Problem z oknem czatu na stronie Steam
osejszon odpowiedział(a) na osejszon temat w Problemy techniczne i pytania
Mam inny komputer, tablet i telefon. Internet mam z nc+, czyli Netia, stara Neostrada. Nie narzekam, ale sorry - na pewno to nie jest przyczyną. ;) -
[CS:GO] Jak stworzyć dobry nick do gry ?
osejszon odpowiedział(a) na Angel temat w Poradniki do CS 2 & CS:GO
takie smieszne az dam plusa XD props - do czego to doszlo, zeby robic poradniki "jak stworzyc nick"? -
W takim razie cfg da niewiele, bo widocznie masz stałe 60 FPS. Podaj nazwę systemu, zainstalowanego sterownika karty graficznej i model laptopa. Być może to wina złych sterowników, ale ręki sobie uciąć nie dam.
-
To laptop? Jeśli tak, to podaj jego model. Config przerobiony na szybko. Wyłączyłem chat, krew, pogodę i cienie. Poprzestawiałem również raty. Powinieneś poczuć poprawę, napisz czy Ci to odpowiada. Co do karty to pomyślę później. config.cfg
-
Po pierwsze zamiast brać się za kolejne serwery, to najpierw zadbajcie o te, które macie. Na GG do poprawienia są respy na mapach, bo każdy kto kampi na respawnie przeciwnej drużyny będzie zabijał ich ciągle, bo nie będą mogli się ruszyć. Na DM nie ma komendy dla graczy amx_ip, która jest oczywista przy zgłaszaniu graczy. Bad Camper jest konieczny, bo sytuacja jest taka sama jak na serwerze GG.
- 75 odpowiedzi
-
- wrześniu
- październiku
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Dlaczego chciałbym być odbanowany : Jestem nowy, a nie przeczytałem wcześniej regulaminu SB. Dlaczego zostałem zbanowany : Chyba prosiłem o wejście admina na serwer, ale tego do końca nie jestem pewny.
-
Proszę o usunięcie posta.
-
Problem z oknem czatu na stronie Steam
osejszon odpowiedział(a) na osejszon temat w Problemy techniczne i pytania
Nie pomogło i zmiana przeglądarki też. -
Problem z oknem czatu na stronie Steam
osejszon odpowiedział(a) na osejszon temat w Problemy techniczne i pytania
Foto ładuje się normalnie, tylko jak robiłem SS'a - miałem przycięty komputer. Do supportu nie pisałem i raczej nie napiszę, bo na odpowiedź od nich się nie doczekam... Co dalej proponujesz? -
Problem z oknem czatu na stronie Steam
osejszon opublikował(a) temat w Problemy techniczne i pytania
Od niedawna z dnia na dzień popsuło mi się okno czatu na stronie steamcommunity.com. Macie jakieś propozycje? Mogę normalnie pisać, tylko nie widzę co ktoś do mnie pisze... To, co wysłałem do kogoś - również nie widzę. -
313
-
To mój userconfig, bo zapomniałem go dodać: console "1.0" rate "25000" cl_cmdbackup "2" cl_cmdrate "101" cl_updaterate "101" fps_max "101" name "osejszon" bind "TAB" "+showscores" bind "ENTER" "+attack" bind "ESCAPE" "cancelselect" bind "SPACE" "+duck" bind "'" "+moveup" bind "+" "sizeup" bind "," "buyammo1" bind "-" "sizedown" bind "." "buyammo2" bind "/" "+movedown" bind "0" "slot10" bind "1" "slot1" bind "2" "slot2" bind "3" "slot3" bind "4" "slot4" bind "5" "slot5" bind "6" "slot6" bind "7" "slot7" bind "8" "slot8" bind "9" "slot9" bind ";" "+mlook" bind "=" "sizeup" bind "[" "invprev" bind "]" "invnext" bind "`" "toggleconsole" bind "a" "+moveleft" bind "n" "buymenu" bind "c" "+attack2" bind "d" "+moveright" bind "e" "+reload" bind "f" "use weapon_flashbang" bind "g" "drop" bind "h" "+commandmenu" bind "i" "showbriefing" bind "j" "cheer" bind "k" "+voicerecord" bind "l" "showbriefing" bind "m" "chooseteam" bind "o" "buyequip" bind "q" "lastinv" bind "r" "+use" bind "s" "+back" bind "t" "stopsound" bind "u" "messagemode2" bind "w" "+forward" bind "x" "amxmodmenu" bind "y" "messagemode" bind "v" "+voicerecord" bind "z" "use weapon_hegrenade" bind "~" "toggleconsole" bind "UPARROW" "+forward" bind "DOWNARROW" "+back" bind "LEFTARROW" "+left" bind "RIGHTARROW" "+right" bind "ALT" "+strafe" bind "CTRL" "+use" bind "SHIFT" "+speed" bind "F1" "autobuy" bind "F2" "rebuy" bind "F5" "snapshot" bind "F6" "save quick" bind "F7" "load quick" bind "F10" "quit prompt" bind "INS" "+klook" bind "PGDN" "+lookdown" bind "PGUP" "+lookup" bind "END" "centerview" bind "MWHEELDOWN" ""+jump" bind "MWHEELUP" "lastinv" bind "MOUSE1" "+attack" bind "MOUSE2" "+attack2" bind "MOUSE3" "+jump" bind "MOUSE4" "use weapon_flashbang" bind "MOUSE5" "use weapon_hegrenade" bind "PAUSE" "pause" bind "KP_HOME" "galil;famas;vest;primammo;stopsound" bind "KP_END" "vest;secammo;weapon_knife;stopsound" bind "KP_PGDN" "awp;primammo;vesthelm;hegren;flash;flash;defuser;secammo;weapon_knife;stopsound" bind "KP_INS" "ak47;m4a1;primammo;vesthelm;vest;hegren;flash;flash;usp;secammo;defuser;weapon_knife;stopsound" bind "UPARROW" "vesthelm;secammo;primammo;weapon_knife;stopsound" bind "DOWNARROW" "hegren;flash;flash;secammo;primammo;weapon_knife;stopsound" bind "LEFTARROW" "deagle;secammo;weapon_knife;stopsound" bind "RIGHTARROW" "defuser" cl_crosshair_color "250 250 50" cl_crosshair_size "3" cl_crosshair_translucent "0" cl_dynamiccrosshair "0" cl_radartype "0" cl_righthand "1" hud_fastswitch "1" hud_saytext_internal "0" hud_saytext_internal 0 hud_saytext "0" hud_saytext_time "0" sensitivity "2.25" ex_interp "0.01" violence_ablood "0" violence_hblood "0" violence_agibs "0" violence_hgibs "0" m_filter "0" brightness "3" fastsprites "0" gamma "3" hpk_maxsize "0" mp_decals "0" viewsize "120" cl_dlmax "128" cl_movespeedkey "0.52" cl_pitchspeed "225" cl_showevents "0" cl_pmanstats "0" cl_lc "1" cl_lw "1" d_spriteskip "0" gl_monolights "0" gl_picmip "0" gl_polyoffset "0.1" s_show "0" s_a3d "0" lightgamma "2.5" texgamma "2.0" cl_bob "0.01" cl_bobcycle "0.8" cl_bobup "0.5" cl_showerror "0" cl_shadows "0" cl_weather "0" sensitivity "2" hud_saytext_internal "0" voice_enable "1" zoom_sensitivity_ratio "1.75"Jak to teraz wygląda?
-
// This file is overwritten whenever you change your user settings in the game. // Add custom configurations to the file "userconfig.cfg". unbindall bind "TAB" "+showscores" bind "ENTER" "+attack" bind "ESCAPE" "cancelselect" bind "SPACE" "+duck" bind "'" "+moveup" bind "+" "sizeup" bind "," "buyammo1" bind "-" "sizedown" bind "." "buyammo2" bind "/" "+movedown" bind "0" "slot10" bind "1" "slot1" bind "2" "slot2" bind "3" "slot3" bind "4" "slot4" bind "5" "slot5" bind "6" "slot6" bind "7" "slot7" bind "8" "slot8" bind "9" "slot9" bind ";" "+mlook" bind "=" "sizeup" bind "[" "invprev" bind "]" "invnext" bind "`" "toggleconsole" bind "a" "+moveleft" bind "b" "buy" bind "c" "+attack2" bind "d" "+moveright" bind "e" "+reload" bind "f" "use weapon_flashbang" bind "g" "drop" bind "h" "+commandmenu" bind "i" "showbriefing" bind "j" "cheer" bind "k" "+voicerecord" bind "l" "showbriefing" bind "m" "chooseteam" bind "n" "buymenu" bind "o" "buyequip" bind "q" "lastinv" bind "r" "+use" bind "s" "+back" bind "t" "stopsound" bind "u" "messagemode2" bind "v" "+voicerecord" bind "w" "+forward" bind "x" "amxmodmenu" bind "y" "messagemode" bind "z" "use weapon_hegrenade" bind "~" "toggleconsole" bind "UPARROW" "vesthelm;secammo;primammo;weapon_knife;stopsound" bind "DOWNARROW" "hegren;flash;flash;secammo;primammo;weapon_knife;stopsound" bind "LEFTARROW" "deagle;secammo;weapon_knife;stopsound" bind "RIGHTARROW" "defuser" bind "ALT" "say /roundsound" bind "CTRL" "+use" bind "SHIFT" "+speed" bind "F1" "autobuy" bind "F2" "rebuy" bind "F5" "snapshot" bind "F6" "save quick" bind "F7" "load quick" bind "F10" "quit prompt" bind "INS" "+klook" bind "PGDN" "+lookdown" bind "PGUP" "+lookup" bind "END" "centerview" bind "KP_HOME" "galil;famas;vest;primammo;stopsound" bind "KP_END" "vest;secammo;weapon_knife;stopsound" bind "KP_PGDN" "awp;primammo;vesthelm;hegren;flash;flash;defuser;secammo;weapon_knife;stopsound" bind "KP_INS" "ak47;m4a1;primammo;vesthelm;vest;hegren;flash;flash;usp;secammo;defuser;weapon_knife;stopsound" bind "MWHEELDOWN" "+jump" bind "MWHEELUP" "lastinv" bind "MOUSE1" "+attack" bind "MOUSE2" "+attack2" bind "MOUSE3" "+jump" bind "MOUSE4" "use weapon_flashbang" bind "MOUSE5" "use weapon_hegrenade" bind "PAUSE" "pause" _cl_autowepswitch "1" _snd_mixahead "0.1" ati_npatch "0" ati_subdiv "0" bgmvolume "1.0" bottomcolor "0" brightness "3" cl_allowdownload "1" cl_allowupload "1" cl_backspeed "400" cl_cmdbackup "2" cl_cmdrate "101" cl_corpsestay "600.000000" cl_crosshair_color "250 250 50" cl_crosshair_size "3" cl_crosshair_translucent "0" cl_dlmax "128" cl_download_ingame "1" cl_dynamiccrosshair "0" cl_forwardspeed "400" cl_himodels "0" cl_idealpitchscale "0.8" cl_lc "1" cl_logocolor "#Valve_Orange" cl_logofile "v_1" cl_lw "1" cl_minmodels "0" cl_radartype "0" cl_righthand "1" cl_shadows "0" cl_timeout "300" cl_updaterate "101" cl_vsmoothing "0.05" cl_weather "0" con_color "255 180 30" console "1.0" crosshair "1.0" fastsprites "0" fps_max "101" fps_modem "0.0" gamma "3" gl_dither "1" gl_flipmatrix "0" gl_fog "1" gl_monolights "0" gl_overbright "0" gl_polyoffset "0.1" hisound "1" hpk_maxsize "0" hud_capturemouse "1" hud_centerid "0" hud_draw "1" hud_fastswitch "1" hud_saytext_internal "0" hud_takesshots "0" joystick "0" lookspring "0.0" lookstrafe "0.0" m_filter "0" m_forward "1" m_pitch "0.022" m_side "0.8" m_yaw "0.022" model "gordon" MP3FadeTime "2.0" MP3Volume "0.110000" mp_decals "0" name "pokaz to na lanie" net_graph "0" net_graphpos "3" net_scale "5" r_bmodelhighfrac "5.0" r_detailtextures "0" s_a3d "0.0" s_automax_distance "30" s_automin_distance "2" s_bloat "2.0" s_distance "60" s_doppler "0.0" s_eax "0.0" s_leafnum "0" s_max_distance "1000" s_min_distance "8.0" s_numpolys "200" s_polykeep "1000000000" s_polysize "10000000" s_refdelay "4" s_refgain "0.4" s_rolloff "1.0" s_verbwet "0.25" sensitivity "2.5" skin "" spec_autodirector_internal "1" spec_drawcone_internal "1" spec_drawnames_internal "1" spec_drawstatus_internal "1" spec_mode_internal "4" spec_pip "0" suitvolume "0.25" sv_aim "0" sv_voiceenable "1" team "" topcolor "0" viewsize "120" hud_saytext_internal "0" voice_enable "0" voice_forcemicrecord "1" voice_modenable "1" voice_scale "1" volume "2" setinfo "_vgui_menus" "0" setinfo "_ah" "0" +mlook exec userconfig.cfg To mój config. Jest typowo pod zwiększenie ilości FPS. Co według was należy w nim zmienić, czy jest wszystko w porządku?
-
Pomoc w złożeniu komputera
osejszon odpowiedział(a) na Damian Nowakowski temat w Dobór sprzętu komputerowego
Preferujesz AMD/nVidię? Chcesz dysk SSD, czy sam HDD? Będziesz go w przyszłości rozbudowywał? -
Dzięki za zaproszenie, ale jednak wolę DM. :P
-
Jest to dopuszczalne na niektórych serwerach, na innych nie. Moim zdaniem w większości przypadków ktoś po prostu używa WH, żeby potem mieć wytłumaczenie z czarnym niebem. Faktycznie czarne zwiększa trochę FPS, ale bez przesady - nie uwierzę, że gra ktoś na 15 letnim komputerze z tak słabą grafiką. Btw. Ja mam 12 letni i mimo wszystko nie zmieniam sobie koloru nieba, żeby ułatwić sobie grę.
