Jump to content

Berso

Administrator serwerów
 • Content Count

  1,207
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Czas online

  11d 5h 6m 6s

Administrator serwerów

Użytkownik należy do administracji projektu!

Community Reputation

3,132 Elitarna

About Berso

 • Rank
  Brzydki, zły i szczery.
 • Birthday January 6
 • Entries from Chatbox 41

Profile information

 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  Berso
 • Favorite server
  CS 1.6 - ONLY DD2
 • I play on servers
  Brak...

Fragowicz Hardware

 • System
  Nie posiadam

Recent Profile Visitors

9,240 profile views
 1. Boże... Widzisz i nie grzmisz...
 2. Z tego co można zauważyć, ban już jakiś czas temu minął. Mimo wszystko sprawdzę w najbliższym czasie logi. Jeżeli ban nie byl słuszny zostaną wyciągnięte konsekwencję. Do tego czasu zamykam temat.
 3. Myślę, że powyższe osoby idealnie podsumowały twoje podanie. Odrzucam
 4. "Idealizm – pogląd, wedle którego świat dostępny ludzkim zmysłom nie jest całością rzeczywistości. Prócz tego wymiaru poznawczego istnieją bowiem byty niematerialne, które są wieczne i niezmienne. Są one dostępne człowiekowi poprzez poznanie drogą rozumowania." Jaki wpływ ma idealizm na życie człowieka? Nawiązując do powieści "Romeo i Julia" Wiliama Shakespeare'a, ludzie momentami zaślepieni są uczuciem, które ma znaczny wpływ na życie. Czytając tą powieść, która jest dramatem miłosnym, śmiało można porównać również twoją osobę do tego utworu. Jak dobrze wiemy, Romeo i Julia byli w sobie zakochani na tyle, że nie mogli żyć bez siebie - dosłownie i w przenośni. W twoim przypadku jest tak, że w twoim życiu zabrakło miłości, a jedyne co na pewno od zawsze gościło w twoim życiu to żal, smutek, nienawiść i brak szacunku do drugiego człowieka. Zacząłem się również zastanawiać, czy w szkole dzieci nie kradły Ci kanapek, ale nie w tym rzecz.. Dobijając do sedna.. Nie ma idealnego człowieka, bo przecież każdy ma jakieś wady - twoje główne wady wymieniłem wyżej. Nie tolerujemy takiego zachowania, o czym każdy inteligentny człowiek wie. Ba! Jeżeli ktoś jest inteligentny to potrafi się zachować, ale zapewne z twoją inteligencją również nie najlepiej, więc staram się to jakoś zrozumieć. Nowy rok, nowy ja! Chciałbym całkowicie usunąć Cię z sieci, jednak dam Ci ostatnią szansę. Skarga zostaje odrzucona, a ban przedłużony do roku czasu - będziesz miał czas na przemyślenia i przede wszystkim wyciągnięcie wniosków. Pozdrawiam.
 5. Nie będę tego komentować. ODRZUCAM
 6. Myślę, że Ben idealnie skomentował to wszystko. Świat chyli się ku upadkowi, a ograniczenie wśród ludzi jest jest coraz częściej rozpoznawalne.
 7. W najbliższym czasie zostaną podjęte kroki dotyczące serwera ZM. Biorąc pod uwagę częstotliwość banów, zostanie również poruszony temat dotyczący regulaminu jak i samego taryfikatora. Jeżeli nastąpią zmiany to zostaniecie o tym poinformowani.
 8. Berso

  [KOSZ] vip pro

  Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
 9. Berso

  [KOSZ] vip pro

  Na przyszłość pamiętaj, że od takich tematów jest dział techniczny.
 10. Dziękuję za życzenia - zarówno w tym temacie jak i w postaci telefonicznej. Korzystając z okazji.. Życzę sobie więcej wytrwałości i przede wszystkim stalowych nerwów, bo ostatnie sytuacje na sieci niezbyt dobrze wpływają na mnie jak i na pozostałych członków tej wielkiej społeczności. Od dłuższego czasu przez to wszystko, odnoszę wrażenie, że to co zrobił Ben, ja, czy też pozostałe osoby funkcyjne idzie na marne. Odnoszę również wrażenie, że przyjęcie przeze mnie posady administratora było błędem. Większość ludzi robi z tej sieci cyrk, w którym ja już nie chcę uczestniczyć. Szanujcie to co macie - w życiu realnym, czy też na Fragujemy. Zacznijcie zauważać dobro, a nie doszukujecie się tylko zła w każdej możliwe postaci. @ GET dziękuję Ci za wszystko. Wiesz, że możesz na mnie liczyć, ale ja już tak dłużej po prostu nie potrafię. Jakiś czas temu zacząłem rozumieć twoje wypalenie i chęć odejścia. Mam nadzieję, że w końcu Ty zrozumiesz też moje. Jeszcze raz dziękuję za życzenia.
 11. Skarga zostaje przyjęta, a gracz został zbanowany.
 12. Nie każdy ma czas żeby przesiadywać na serwerze godzinami. Tutaj nie tylko zaangażowanie jest ważne, a przede wszystkim chęci. @ *.R3kRuL popracuj nad swoją aktywnością jeszcze bardziej, a przede wszystkim nad swoim zachowaniem. Daj się teraz poznać z tej lepszej strony. Na chwilę obecną podanie odrzucam.
 13. Berso

  [KOSZ] Skarga

  Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
 14. Berso

  [KOSZ] Skarga

  Gardzę lenistwem.
 15. Niestety ostatnio nie miałem czasu żeby cokolwiek rozpatrzyć. @ Hayu skoro nie gra to kara jest faktycznie bez sensu, jednak jeżeli się pojawi to nie zapomnij go zbanować. Skarga przyjęta.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy