Berso

Administrator serwerów
 • Content Count

  1,122
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

Community Reputation

2,978 Elitarna

6 Followers

About Berso

 • Rank
  Brzydki, zły i szczery.
 • Entries from Chatbox 4

Profile information

 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  Berso
 • Favorite server
  CS 1.6 - ONLY DD2
 • I play on servers
  Brak...

Fragowicz Hardware

 • System
  Nie posiadam

Recent Profile Visitors

7,916 profile views
 1. Twoje odwołanie zostało przyjęte. Wkrótce zostaniesz odbanowany! Życzymy miłej gry! Zespół Fragujemy.com!
 2. @ koras tyle razy prosiłem o wpisywanie normalnych powodów banów... Rozumiem, że czasami ponoszą nerwy, jednakże to nie powód żeby do niektórych spraw podchodzić tak "nieprofesjonalnie". Na przyszłość staraj się o tym pamiętać. Ponadto niektórych osób nie warto upominać tylko od razu karać. Jeżeli ktoś jest "lokalnym półgłówkiem" to i tak nie zrozumie naszego przekazu. Perma stosujemy tylko w ostateczności. Porozmawiamy jeszcze na ten temat na TS3. Posłuchaj uważnie uliczny pajacyku, bo należę do osób, które nie lubią się powtarzać. Admin nie ma obowiązku nikogo upominać - to zależy od admina, a gracz, który wchodzi na serwer w pełni akceptuje regulamin. Kim Ty jesteś żeby wyjeżdżać z tekstami typu "Co Ty robisz w tym temacie?" do innych osób?! Każdy ma prawo do wypowiedzi, a tak się składa, że @ WasterPl należy do grona sędziów ocen. Tak jak wspomniałem wyżej - admin nie ma obowiązku nikogo upominać. Nie Ty jesteś od tego żeby ustalać co powinno być najpierw. Widzę, że jesteś bardzo ograniczonym o czym świadczy twoja wypowiedź. W dodatku te żenujące "essa"... Widać do jakiego grona osób należysz. Podsumowując... Długość bana nie jest adekwatna do czynu. Nie mniej jednak biorąc pod uwagę sam nick jak i zachowanie na forum, "skracam" bana do 7 dni. Wysil swój mózg jeżeli jeszcze go posiadasz i wymyśl jakiś normalny nick, no i przede wszystkim zastanów się nad tym jak wyglądają twoje wypowiedzi. "ESSA"😂
 3. Niestety dzisiaj nie dam rady zająć się tą sprawą. Zajmę się tym jutro po pracy - godziny popołudniowe.
 4. Mamy ponad 100% zebranych środków! Dziękuję wszystkim za udostępnianie, nagłaśnianie w każdy inny możliwy sposób oraz przede wszystkim za same wpłaty!
 5. To nie jest serwerownia, a sieć serwerów jaśnie panie. Ponadto admin nie ma obowiązku przyjmować od każdego gracza zaproszenia. Jeżeli zostaną Ci zrobione screeny to logiczne jest, że należy je wrzucić na forum. Wystarczy trochę pomyśleć.
 6. Twoje odwołanie zostało odrzucone. Poczekaj aż kara się skończy! Zespół Fragujemy.com!
 7. Po pierwsze zwróciłem Ci raz uwagę, że takie teksty możesz kierować do swoich kolegów - MY nimi nie jesteśmy, więc nie życzę sobie takich głupich słów w moją, czy też innych graczy stronę. Po drugie przez 4 lata nauczyłem się, że pobłażliwość nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem, co idealnie widać na twoim przykładzie. Po trzecie doszły do mnie skargi z innych serwerów - postępuj tak dalej, a następnym razem banicja będzie dłuższa. Po czwarte Zastanów się nad swoim zachowaniem. Po piąte jeżeli nie wyciągniesz nic z tego co napisałem powyżej, z przyjemnością wydalę Cię permanentnie z sieci. "Pajacykowaniem" nic tutaj nie ugrasz "gnojku".
 8. Twoje odwołanie zostało zaakceptowane! Ban został pomyślnie usunięty. Życzymy miłej gry na naszych serwerach oraz wielu fragów!
 9. Prześmiewczo to możesz w ten sposób pisać do kolegów - my nimi nie jesteśmy. Nie życzę sobie takich słów kierowanych w moją stroną, czy też w stronę innych graczy. Nie samo stwierdzenie doprowadziło mnie do "szału" jak po prostu twoja bezczelność - tego nigdy nie tolerowałem i tolerować nie będę. Odpocznij sobie "kutosie" i zastanów się nad tym co piszesz i do kogo piszesz. Jeden sobie pozwala na takie zachowanie, a drugi niestety nie. Jeżeli sytuacja będzie się powtarzać to ban będzie jeszcze dłuższy. W najgorszym dla Ciebie, a najlepszym dla mnie przypadku zostaniesz wydalony z serwera permanentnie, co robię z wielką przyjemnością za tego typu zachowania. Pozdrawiam "Bogu ducha winnego gracza".
 10. To znasz regulamin dokładnie, czy jednak nie? Ciężko czyta się twoje wypociny i nie omieszkam wspomnieć, że na pewno by Ci się przydały lekcje ze słownikiem języka polskiego. Jak zapoznasz się z podstawowymi zasadami ortografii to polecam też lekcje czytania ze zrozumieniem - zapewne przez to dokładnie nie rozumiesz regulaminu serwera ZM, stąd też ten regulamin jest przez Ciebie łamany. Zobaczymy co w tej kwestii będzie miał "do powiedzenia" właściciel. Pozdrawiam serdecznie, Brzydki, zły i szczery.
 11. @ Komandosek chciałbyś się jakoś odnieść do tego co napisał @ Damo , czy jednak "wyjebando"?