-
Postów
2 428 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
nigdy -
Wygrane
57 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez Bersiak!
-
Zapoznaj się z tym co napisałem.
https://fragujemy.com/topic/62485-ostrzeżenie-nadane-dla-mategros/?do=findComment&comment=411610 -
"Lasy i parki otwarte, ruszamy na imprezę w plenerze... ?"
-


Z reguły staram się ignorować jakieś "wiejskie zaczepki", jednak czasami wypada jakoś skomentować słowa osób trzecich. Jeżeli chodzi o obecną sytuację to niczego innego się nie spodziewałem, jak tego typu zachowanie. Większość z Was zdążyła mnie poznać - zarówno z dobrej, jak i złej strony. Nigdy nie uważałem i nie uważam swojej osoby za kogoś lepszego od Was ze względu na moje obecne stanowisko - nie zależało mi na tym żeby zostać administratorem platformy 1.6. Jeżeli chodzi o tego typu zaczepki to mam je po części gdzieś, ale to co zostało napisane na temat mojego obecnego "koloru" jest wyrwane z kontekstu. Czasami na głupotę trzeba odpowiedzieć głupota...
Niżej przedstawiam całą rozmowę z owym dżentelmenem, po której zostałem trwale usunięty z jego "grona znajomych".






Dodając coś na sam koniec... Jeżeli ktoś z Was ma do mnie jakiś problem, to niech przyjdzie i powie mi to "prosto w oczy". Natomiast jeżeli jestem aż taki ZŁY, to napiszcie po prostu do właściciela z prośbą o degradację mojej osoby.
Pozdrawiam,
Ten najgorszy.








