Skocz do zawartości
  • Postów

    149
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

BrokenHeart

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    1
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez BrokenHeart

  1. Również zauważyłem ten błąd , jak i skargi graczy. Co do propozycji CSHT, przydałoby się :).
  2. Wszystko idzie do przodu, tak trzymać ! ^^
  3. Wszystkie wymogi spełniasz ;) . Dobry kandydat, rozpoznawalny. Jestem na TAK
  4. Ładnie, Global blisko ;p. Pasiasty, ja odkąd przeszedłem na GO to na 1.6 sie patrzeć nie moge xD
  5. Mogliby częściej banować tą swołocz bo czasem ewidentnie widać kto odpał :(
  6. Idzie do przodu, więc good job. :)
  7. Sorka że odświeżam ale pobrałem tego moda ze 2 tygodnie temu i gra się dużo lepiej. Wszystko jest bardziej wyraziste, coś jak w 1.6. Minus to obciążenie grafiki.
  8. Oczywiście, że USP. Celniejszy, bańki łatwe ale wiadomo trzeby być opanowanym :D. Po stronie tt , uwielbiam Tec'a :D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności