-
Postów
37 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
Nobek?
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez Nobek?
-
I tak dobrze ze Ci buguje na Valve id lan a nie na steam id lan, bo idzie Cie odroznic od ns. Chwile tak bedziesz mial. W tej sytuacji moze Ci pomoc przeinstalowanie csa lub poprsotu przeczekanie .
-
Wypiszcie top 3 waszych ulubionych postaci 1.Ziggs 2.Karma 3.Master Yi
-
slonawypalec15 tez rzadko gram.
-
godne poelcenia :P Wielkie Dzieki
-
naprawdę fajne :P
-
Beznadziejne prosze to usunac. Tylko lagi i nic wiecej
-
witam chciałbym pokazać wam mój cfg który jest w trakcie produkcji i jezeli mialby ktos jakis pomysl zeby go jeszcze bardzije ulepszyc prosze napisac to tutaj lub na pw :) a o to cfg : // This file is overwritten whenever you change your user settings in the game. // Add custom configurations to the file "userconfig.cfg". unbindall bind "TAB" "+showscores" bind "ENTER" "+attack" bind "ESCAPE" "cancelselect" bind "SPACE" "+jump" bind "'" "+moveup" bind "," "buyammo1" bind "." "buyammo2" bind "/" "+movedown" bind "0" "slot10" bind "1" "slot1" bind "2" "slot2" bind "3" "slot3" bind "4" "slot4" bind "5" "slot5" bind "6" "slot6" bind "7" "slot7" bind "8" "slot8" bind "9" "slot9" bind ";" "+mlook" bind "[" "invprev" bind "]" "invnext" bind "`" "toggleconsole" bind "a" "+moveleft" bind "b" "buy" bind "c" "radio3" bind "d" "+moveright" bind "e" "+use" bind "f" "impulse 100" bind "g" "drop" bind "h" "+commandmenu" bind "j" "cheer" bind "k" "+voicerecord" bind "l" "showbriefing" bind "m" "chooseteam" bind "n" "nightvision" bind "o" "buyequip" bind "q" "lastinv" bind "r" "+reload" bind "s" "+back" bind "t" "impulse 201" bind "u" "messagemode2" bind "w" "+forward" bind "x" "radio2" bind "y" "messagemode" bind "z" "radio1" bind "~" "toggleconsole" bind "UPARROW" "+forward" bind "DOWNARROW" "+back" bind "LEFTARROW" "+left" bind "RIGHTARROW" "+right" bind "ALT" "+strafe" bind "CTRL" "+duck" bind "SHIFT" "+speed" bind "F1" "autobuy" bind "F2" "rebuy" bind "F5" "snapshot" bind "INS" "+klook" bind "PGDN" "+lookdown" bind "PGUP" "+lookup" bind "END" "centerview" bind "MWHEELDOWN" "invnext" bind "MWHEELUP" "invprev" bind "MOUSE1" "+attack" bind "MOUSE2" "+attack2" _cl_autowepswitch "1" _snd_mixahead "0.1" ati_npatch "0" ati_subdiv "0" bgmvolume "1.000000" bottomcolor "0" brightness "2" cl_allowdownload "1" cl_allowupload "1" cl_backspeed "400" cl_cmdbackup "0" cl_cmdrate "101" cl_corpsestay "180.000000" cl_crosshair_color "50 250 50" cl_crosshair_size "small" cl_crosshair_translucent "0" cl_dlmax "0" cl_download_ingame "1" cl_dynamiccrosshair "0" cl_forwardspeed "400" cl_himodels "0" cl_idealpitchscale "0.8" cl_lc "1" cl_logocolor "#Valve_Red" cl_logofile "skull" cl_lw "1" cl_minmodels "0" cl_radartype "1" cl_righthand "1" cl_shadows "1" cl_timeout "32" cl_updaterate "101" cl_vsmoothing "0.05" cl_weather "0" con_color "255 180 30" console "0.000000" crosshair "1.000000" fastsprites "0" fps_max "120" fps_modem "0.0" gamma "3" gl_dither "1" gl_flipmatrix "0" gl_fog "1" gl_monolights "0" gl_overbright "0" gl_polyoffset "4" hisound "1" hpk_maxsize "4" hud_capturemouse "1" hud_centerid "1" hud_draw "1" hud_fastswitch "1" hud_saytext_internal "1" hud_takesshots "1" joystick "0" lookspring "0.000000" lookstrafe "0.000000" m_filter "0" m_forward "1" m_pitch "0.022" m_side "0.8" m_yaw "0.022" model "arctic" MP3FadeTime "2.0" MP3Volume "0.350000" mp_decals "100.000000" name "Nobek?" net_graph "0" net_graphpos "1" net_scale "5" r_bmodelhighfrac "5.0" r_detailtextures "0" s_a3d "0" s_automax_distance "30.0" s_automin_distance "2.0" s_bloat "2.0" s_distance "60" s_doppler "0.0" s_eax "0" s_leafnum "0" s_max_distance "1000.0" s_min_distance "8.0" s_numpolys "200" s_polykeep "1000000000" s_polysize "10000000" s_refdelay "4" s_refgain "0.3" s_rolloff "1.0" s_verbwet "0.25" sensitivity "4.090000" skin "" spec_autodirector_internal "1" spec_drawcone_internal "1" spec_drawnames_internal "1" spec_drawstatus_internal "1" spec_mode_internal "2" spec_pip "0" suitvolume "0.25" sv_aim "0" sv_voiceenable "1" team "" topcolor "0" viewsize "110" voice_enable "0" voice_forcemicrecord "0" voice_modenable 0" voice_scale "0" volume "1.010000" +mlook +jlook exec userconfig.cfg
-
Witam Czy istnieje taki program ktory umozliwia usniecie wsyztskie z komputera oprocz wybranych aplikacji ?? Potrzebuje zrobic format komputera ale nie chce utracic danych zarowno tych w przegladarce jak i zdjec czy csa. Jezeli ktos cos wie o takim prosze podac tutaj nazwe.
-
Witam mam problem z latarką. Jeżeli ktoś na serwerze ją włącza mi automatycznie skacze ping do 90 + i fpsy spadaj w doł tak, zezaczyna mnie klatkowac. Jezeli ktoś wie jak temu zaradzic prosiłbym o link lub odpowiedz tutaj. Karta graficzna Intela zintegrowana i Windows 7. CZekam na odpowiedz z góry dziękuje.
-
Steam w trakcie gry na TAB nie pokazuje mi awatrow innych graczy tlyko moich przyjaciół. Przeinstalowywalem juz go i wiele rzeczy robiłem i dalej nic. Jeżeli ktoś miał podobny problem prosze napisac jak się go pozbył. Z góry dziękuje.
-
Dokladnie Under i most najlepsze!!!
-
Witam Ściągłem ostanio MAfie 2 i mam problem po właczeniu gry robi się czarny ekran i gra sie wyłacza. Wie ktos moze jak temu zaradzic?
-
Nie moge się doczekac az zagram :P
-
Bo miarian jest Alfonsem w Niemczech :)
-
Drogi Marianie a może wiesz jak zrobic odtwarzacz muzyki w trakcie gry na klawiaturze numerycznej ??
-
przydałoby sie jeszcze bf2 COD itd co to oznacz i z czym to sie je :P ?? i jeszcze 4fun i jeszcz "paka" "beka" , "afk" , "wh", "sh" , "ping", "Aim" itd. duzo tego brakuje opsiales to co nowy gracz juz pewnie zna.
-
super wreszcie sobie normalnie pobinduje wsyztsko :) a jak zbindowac dzwiek ? i czy da sie cala piosenke ??
- 1 odpowiedź
-
- bindowanie
- broni
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
teraz mam taki wyglad menu csa jak ty:) identycznie :P
-
Dzięki fajna sprawa
-
super wielkie dzieki :) odrazu wiecej FPS a co w przypadku karty Intela ?? Gdzie mam opcje tylko Wł. albo wybierz :) a nie ma opcji wyl. ?? Prosze o odp na PW
-
dzieki :)
-
Świetny poradnik dzięki
-
Gdybym mial PC to owszem ale mam LAptopa z zintegrowana karta:) a zmiana na nowego kosztuje :P
-
#1 - Alcatraz - 217.113.134.141 - NonSteam - STEAM_ID_LAN #2 - =Marko$= - 88.156.8.178 - NonSteam - STEAM_0:0:1794923166 #3 - mY shoT 4 yoU. - 213.195.189.220 - NonSteam - STEAM_ID_LAN #4 - lolipop - 79.191.240.250 - NonSteam - STEAM_ID_LAN - Zmienne IP #5 - NewBie - 78.9.75.161 - NonSteam - STEAM_ID_LAN #6 - Matrix - 83.28.123.90 - NonSteam - STEAM_0:0:1207220096 - Zmie Wh. bezczelnie przez sciany ladowal na cs_assault_upc. a ci obok to swiadkowie tego zdarzenia moga potwierdzic :) Pozdrawiam :)
