Skocz do zawartości
  • Postów

    37
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Nobek?

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Nobek?

  1. Nobek?

    Nowa komenda na serwerze

    /hp - kto i ile obrazen nam zadał
  2. Nobek?

    Problem cheatow na 4fun

    to w takim razie pozostaje tylko zwiekszyc ilosc adminow. I dobrac ich tak, zeby miał kto wejsc zarówno rano jak i po południu. Temat do zamkniecia.
  3. Nobek?

    Latarki

    Owszem jest opcja zmiany cfg na gorszy. Ale ilu lepszych graczy przez to nie bedzie tutaj wchodzilo ??
  4. Nobek?

    Problem cheatow na 4fun

    Można by było zamontowac system voteban na serwerze ktory umowzliwia zrobienie vota na zbanowanie danego gracza przez innych graczy za pomoca glosowania :)
  5. Nobek?

    Latarki

    Prosiłbym o usunięcie latarek z serwera. Ponieważ boty spamuja tymi latarkami i automatycznie ping wzrasta a tym bardziej jezeli ktos ma slaba akrte graficzna scina mu sie calkiem :) Prosze o pozytywne rozpatrrzenie tej sprawy:) Bo czasami to az sie odechciewa grac
  6. Świetna gra :) tylko nie można używac kodow bo to psuje cala przyjemnosc:) i Polecam gre Hiszpania :P
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności