Jump to content
Sign in to follow this  
No tak jak mówię

Łatwy trigger CS 1.6

Recommended Posts

Łatwy poradniczek w postaci filmu, trochę słaba jakość, ale muzyczka bazuje i działa w 100%

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By [BOT] Fraguś
   Spis problemów i pytań z CS 1.6
    
   A
   akceleracja myszki problem Aktualizacja cs 1.6  
   B
   Błąd z rozdzielczością Błąd z csem Błąd nex Bunnyhop Brak rozdzielczości Bind problem Banner the orange box Błąd awatarów Błąd połączenia Broń się zawiesza podczas full auto / Znikające naboje  
   C
   Czy da się grać na 1 internecie Choke skacze do 30-40 nieraz do 50 Cs mikro 1.6 Celownik AWP Could connect Cl_flushentitypacket Cs 1.6 problem Czy ktoś posiada działające whesp do demek Czarny ekran Celownik cs 1.6 Celownik pomocy Cs i problemy Cs rozdzielczość Cs na lapku pomocy Cs na słabszy komputer CS 1.6 - textury / problem.  
   D
   Desktop Dzwięk problem  DPI myszy Dziwny problem z cs 1.6 Dziwny problem Dziwny cs steam Duży problem z half life Demo problem Dziwne lagi  
   F
   fps problem FPS pomóżcie  
   H
   HLTV serwera  
   I
   Input lag w 1.6  
   K
   Klatki cs Korzystanie z tabletu Komenda na umiejętność klasy Kupowanie przesz sms Komenda na secammo  
   L
   Lagi na serwerze Lagi w cs 1.6 Lagowanie przez latarkę oraz wysoki ping  
   M
   Mikro Myszka+celownik Mikrofon pomocy Mały problem ze słyszeniem ns Myszka przeładowanie Minimalizowanie Counter Strike 1.6 podczas czatu na steam?  
   N
   Nie mogę wejść na serwer zm Nie mogę wejść na serwer Nie mogę wejść na serwer cs 1.6 Nominowanie map Nie działa mi cs Nie mogę rozmawiać oraz nie słyszę innych graczy Nieznikające modele Nietypowy problem Nicki do csa  
   O
   Only type 2 and 10 Otworzenie map problem  
   P
   Problem z oglądaniem demek Problem z zacinającą się grą Problem z wejściem na dd2 Problem z pingiem Połączenie nie powiodło się Problem cs spray Problem z wejściem na zm Problem serwery fragujemy Problem z cs 1.6 steam Problem z dzwiękiem Problem Problem z wejściem na serwer Problem z ssami Problem z grafiką Problem z uruchomieniem gry Ping 50 oraz 60 w godzinach popołudniowych oraz wieczornych Problem z wejściem na serwer zm Problem z wczytywaniem mapy Problem z serwerem zm Problem z cs Problem z voice Problem z tnącym się cs oraz małym fpsami Problem z hl logo Problem z fpsami Problem z rozdzielczością Problem ze serwerem Problem ze sprayem w cs 1.6 Problem z rodzielczością Problem z cs Problem z ddosami Problem z mapą de_nust2 Problem z mikrofonem Problem z uruchomieniem cs no steam Problem z softwearem Problem z betą Problem z grafiką Problermatycznie Problem na sayu Problem Pytanie do kogoś kto to ogarnie Problem z ns Problem ze szprejem pomocy Problem z latarką Problem z cstrike Problem z wejściem na serwer Porty cs Problem z menu Problem ESL/WIRE Problem celownik Problem z grafiką w cs Problem z myszką Problem z chattem Problem z włączeniem csa Problem w grze Proszę o pomoc Pytanie Problem z własną tapetą w cs Paczka z celownikami do csa Problem oraz pytanie o rozdzielczość Ping Problem wejścia na serwer Problem z FPS po wymianie dysku Problem z mikrofonem Problem z rozdzielczością Problem ze słuchawkami - echo. problem z CS Problem SERWERY - Steam 1.6  
   R
   Razer naga i cs Rekordy  
   S
   Straszne lagi Spray Ściny w cs 1.6 steam Szybkie wybieranie broni Steam się zacina oraz cs Ścinki csa Skaczący choke Ścinki cs po rozmowie przez mikro Smoke Spadek fps Screeny z csa pomocy Spray Spadki z 99 do 60 fpsów Spadki FPS Spadek płynności gry Scina gre T
   Tekstury pytanie Tworzenie Mapy  
   V
   Valve Hammer Editor vip flaga  
   W
   Ważny temat dotyczący ssów Win 7 formatowanie  
   Z
   Z ciemnione mapy ZM missing Zagłuszanie na ZM Zamiast cs włącza się hl  
    
  • By [BOT] Fraguś
   Ogólny Regulamin serwerów
   Pamiętaj, że regulamin danego serwera jest nadrzędny niż ogólny regulamin!
    
   Ogólne zasady rozgrywki...

   Zabronione:
   Oszukiwanie poprzez: Używanie cheatów i programów oszukujących rozgrywkę, np. VPN.
   [!] Niezależnie od intencji, korzystanie z programów uniemożliwiających identyfikację będą karane! Używanie skryptów i programów zewnętrznych wspomagających grę, np. AutoBH. Używanie informacji przekazywanych przez cheatera o pozycji graczy oraz współpraca z nim. Używanie zewnętrznych komunikatorów w celu podawania informacji o pozycji graczy, np. TS3 czy Discord.
   [!] W przypadku udowodnienia współpracy, gracze mogą zostać całkowicie wykluczeni z dostępu do serwerów! Używanie komend dostępnych w grze, które dają przewagę nad innymi graczami, np. obniżających jakość Smoków. Utrudnianie gry graczom poprzez: Blokowanie. Trollowanie. Celowe lamienie. Celowe zabijanie hostów. Celowe flashowanie swojej drużyny. Wyrzucanie bomby w niedostępne miejsca na mapie. Wyrzucanie bomby w celu oddania jej w ręce przeciwników. Podpowiadanie na czacie głównym [przeciwnej drużynie]. Działanie na szkodę serwera poprzez: Destabilizowanie rozgrywki przez floodowanie serwera. Wykorzystywanie błędów w grze powodujących problemy na serwerze. Podbieranie graczy z serwera poprzez: Oferowanie możliwości zagrania matchmakingów lub mixów. Reklamowanie konkurencyjnych serwerów wraz z ich adresami IP. Reklamowanie stron www lub ich nazw, które: Zawierają treści zabronione, np. link do cheatów. Zawierają treści o charakterze pedofilskim lub pornograficznym. Posiadają taką samą treść tudzież tematykę jak nasza sieć serwerów. Celowe unikanie lub omijanie kary poprzez: Ucieczkę przed jej nadaniem. Wchodzenie na współdzielonych lub innych kontach. Ustawianie obraźliwych nicków podczas mute bądź gaga. [!] Jeśli otrzymałeś karę, złóż odwołanie na naszym forum by uniknąć dalszych problemów! Zawyżanie pingu bądź lagowanie.
   [!] Ping nie powinien przekraczać wartości 120 - 125 ms! Wykorzystywanie bugów na mapach lub na serwerze. Wchodzenie, chodzenie bądź wskakiwanie na tekstury map. Stosowanie nieczytelnego lub niewidocznego dla innych graczy nicku. Ustawianie w nicku lub nazwie grupy steam tagu V.I.P mimo braku jego posiadania. Handlowanie na serwerze poprzez ogłaszanie ofert o wymianę, zakup lub sprzedaż jakichkolwiek rzeczy. Dozwolone:
   Granie na jakimkolwiek nicku niełamiącym regulaminu.
   [!] Z uwagi na dużą ilość graczy o podobnych nickach, nie wnikamy w podszywanie się pod innego gracza! Wchodzenie, chodzenie bądź wskakiwanie w różne miejsca na mapach, jeśli są one łatwo dostępne.  
    
   Zasady dotyczące zachowania na serwerach....

   Zabronione:
   Szkodzenie projektowi poprzez: Doprowadzanie do konfliktów i podziałów wśród społeczności. Rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na temat osób funkcyjnych. Manipulowanie treściami i sianie oszczerczej propagandy, stawiającą projekt w złym świetle. Nadużywanie mikrofonu poprzez: Puszczanie bindów lub innych dźwięków. Zagłuszanie rozgrywki, np. muzyką, śpiewem lub piszczeniem.
   [!] Jeśli chcesz puszczać muzykę lub nie posiadasz mutacji, zapytaj graczy o zgodę na używanie mikrofonu! Zachowywanie się w sposób gorszący innych graczy, np. bekając. Tworzenie niesmacznej atmosfery poprzez: Nadmierne przeklinanie. Propagowanie negatywnych postaci historycznych. Kłócenie się w sposób zagłuszający normalną rozgrywkę.  Prowokowanie i podpuszczanie graczy poprzez: Używanie zwrotów typu 'ez' czy 'łatwo'.
   [!] Słowo 'essa' ma inne znaczenie niż 'ez' i nie stanowi prowokacji! Włączanie do dyskusji osób trzecich, niezwiązanych z tematem, np. rodzinę. Nagabywanie do złamania regulaminu i zasad lub celowe wprowadzanie w błąd. Obrażanie i poniżanie graczy na czacie, mikrofonie czy w nicku bądź tagu i grupie steam poprzez: Wyśmiewanie, np. na tle orientacji seksualnej. Dyskryminowanie ze względu na, np. wygląd, płeć czy rasę. Ujmowanie godności drugiego człowieka ze względu na, np. wiarę, kulturę czy przekonania Udostępnianie prywatnych danych osób niepublicznych. Notoryczne bezpodstawne oskarżanie graczy, np. o posiadanie cheatów. Spamowanie tudzież floodowanie przez mikrofon lub wiadomościami na czacie. Dozwolone:
   Używanie mikrofonu, jeśli: Głos gracza przeszedł mutację głosową. Głos gracza nie przeszedł mutacji głosowej, ale otrzymał zgodę od graczy lub admina serwera. Dawanie informacji o pozycji gracza, gdy ten jest AFK lub nadmiernie kampi. Prowadzanie spokojnych i merytorycznych dyskusji z graczami niezagłuszających rozgrywki.  
    
   Zasady dotyczące zachowania względem administracji...

   Zabronione:
   Podszywanie się pod admina poprzez: Celowe granie na jego nicku. Celowe ustawianie tagów adminowskich. Utożsamianie się z jego rolą mimo braku posiadania uprawnień. Podważanie autorytetu admina poprzez: Kwestionowanie jego decyzji. Dyskutowanie o słuszności nadanej kary. Szydzenie z kar nadanych lub nadawanych przez administrację. Stosowanie gróźb i obelg w stosunku do admina. Męczenie lub nagabywanie admina, np. do zmiany mapy na serwerze. Kłamanie admina, np. w celu nałożenie bezpodstawnej kary na innego gracza. Dozwolone:
   Proszenie admina o wykonanie czynności niełamiącej regulaminu.
   [!] Jeżeli większość graczy prosi, np. o zmianę mapy lub zbanowanie gracza, nie uznaje się tego za czyny zabronione! Zgłaszanie uwag bądź skarg na admin chat o łamaniu przez graczy regulaminu.  
    
   Zasady dotyczące serwerów Counter-Strike 1.6...
    
   Zabronione:
   Wargod: Odmowa wykonania skanu. Ucieczka z serwera po interwencji admina. Posiadanie czerwonego raportu WarGod ( tzw. "Red WarGod" ) po 01 stycznia 2022. Używanie SGS Jump i jego pokrewnych. Używanie modeli postaci wpływających znacząco na grę.
   [!] W tym również modele ESL - przykłady niewłaściwych: 1 | 2 | 3. Używanie innej metody renderowania grafiki niż domyślnej, tj. OpenGL.
   [!] Jeżeli nie możesz grać na OpenGL, skontaktuj się z administracją i napisz stosowną argumentację! Używanie sprayów łamiących regulamin i zasady obowiązujące na serwerze.  
   - - -
    
   Zasady dotyczące serwerów Counter-Strike: Global Offensive...
   Zabronione:
   Używanie komend w celu sprawdzania konfiguracji serwera. Używanie znaków specjalnych powodujących kolorowanie wiadomości na czacie. Używanie nametagów broni łamiących regulamin i zasady obowiązujące na serwerze.  

   Wyjaśnienie kwestii spornych...  
   Czy jeśli udostępnię innym graczom metodę, która powoduje destabilizowanie gry na serwerze, to działam na szkodę serwera?
   Odp.: Tak - jeśli znalazłeś lukę lub błąd na serwerze, to powinieneś zgłosić to nam na forum.
     Czy jeśli chcę puścić bind lub inny dźwięk mogący zakłócić rozgrywkę, a gracze wyrażą to na zgodę, to łamię regulamin?
   Odp.: Nie - jeśli jednak admin przebywa na serwerze i zwróci na to uwagę mimo, iż gracze się zgodzili, to masz obowiązek stosowania się do jego wytycznych.
     Czy jeśli nie mam mutacji głosowej, a jeden z adminów zezwolił mi na rozmowę na serwerze, a drugi zakazał, to otrzymam karę?
   Odp.: Nie - jeśli dostałeś pozwolenie od innego admina, to obowiązkiem adminów jest dogadanie się w tej sprawie. Jeśli otrzymałbyś karę od drugiego admina, to powinieneś w pierwszej kolejności odwołać się od niej na naszym forum. Wyjątek stanowi sytuacja, kiedy poprzedni admin przed opuszczeniem serwera zezwolił na rozmowę, ponieważ kolejny admin nie może wiedzieć, że ten poprzedni przed wyjściem wydał pozwolenie, stąd może on zakazać Ci dalszych rozmów.
     Czy jeśli nie mam mutacji głosowej, a gracze zezwolili mi na rozmowę na serwerze, to czy admin po wejściu na serwer może mi tego zakazać?
   Odp.: Tak - admin to jest osoba zarządzająca rozgrywką, dlatego powinieneś podporządkowywać się do jego decyzji. 
     Czy jeśli przeklinam na serwerze, ale nie tworzę tym niemiłej atmosfery, to może zostać uznane jako nadmierne przeklinanie?
   Odp.: Nie - w nowym zapisie regulaminu jasno jest wskazane, że tworzenie niesmacznej atmosfery jest zakazane, co za tym idzie należy zachować zdrowy rozsądek. Jeśli przekroczysz pewne granice, to na pewno zostaniesz za to ukarany, dlatego zachowaj umiar, gdyż na serwerze przebywają różni gracze.
     Czy jeśli wyciągam jakieś brudy na danego gracza, to może to zostać uznane jako prowokowanie bądź podpuszczanie go?
   Odp.: Tak - serwer to nie jest miejsce do rozstrzygania prywatnych animozji, dlatego wyjaśniaj takie sprawy prywatnie.
     Czy jeśli gracz ma podobny, zbliżony a nawet taki sam nick, jakim posługuje się na serwerze, to może zostać ukarany?
   Odp.: Nie - wynika to z faktu, iż często niektóre nicki są bardzo popularne, dlatego rezerwowanie ich nie ma najmniejszego sensu. 
     Czy jeśli mam zbliżony, a nie identyczny nick jak admin serwera, to może to zostać uznane jako podszywanie się pod niego?
   Odp.: Nie - jeśli nick nie jest identyczny, to nie zostaniesz ukarany za podszywanie się pod admina, Jeśli jednak nick jest karykaturą wyszydzającą tego admina, to możesz zostać ukarany za jego obrażanie, a nie podszywanie się.
     Czy jeśli użyję w stosunku do admina zwrotów w stylu "stracisz admina, zobaczysz", "złożę skargę na ciebie", to mogę zostać ukarany?
   Odp.: Tak - stosujesz w ten sposób groźby, dlatego powstrzymaj się od niepotrzebnych komentarzy.
     Czy jeśli admin według mnie wykonuje swoje obowiązki nieudolnie i zwrócę mu na to uwagę to zostanie to uznane jako podważanie jego autorytetu?
   Odp.: Tak - jeśli masz jakiekolwiek zastrzeżenia co do pracy admina, to powinieneś złożyć na niego skargę na naszym forum. - - -
    
   Słowniczek pojęć...
    
   Cheaty - Niedozwolone oprogramowania zewnętrzne, np. Wallhack, AimBot. Skrypty - Niedozwolone modyfikacje gry ułatwiające grę, np. AutoBh, Celownik do AWP. Tekstury - Niedozwolone powierzchnie lub miejsca na mapie, do których dostęp jest utrudniony.  
   Lamienie - Robienie czegoś źle, byle jak, nieudolnie. Kampienie - Chowanie się w miejscach skrytych bądź pozostawanie przez dłuższy czas w jednym miejscu lub obszarze. Bugowanie - Wykorzystywanie błędów bądź problemów danej mapy, serwera lub samej w sobie gry. Floodowanie / Spamowanie - Wielokrotnie wykonywanie danej czynności w krótkich odstępach czasowych.  
   Admin Chat - Chat widoczny tylko przez administrację serwera. Aktywny ban - Ban, który został nałożony na gracza, a ten poprzez, np. zmianę IP, nie stosuje się do niego. ---

   Copyright © Fragujemy.com - zakaz kopiowania!
   Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.
   Ostatnia aktualizacja: 01 marca 2023r
  • By [BOT] Fraguś
   #
   32_actecworld  
   A
   aim_winter2012 aim_storehouse awp_crhd awp_india
   awp_melon
   awp_triangle
    
   C
   cs_kabul_sl  
   D
   de_achveno de_bourne de_break de_dust_2009
   de_dust2_long de_dust2_long_2012 de_eldorado de_gratte de_gratte_xmas de_greybore de_greybore2 de_kabul_sl de_lorebad de_nust2 de_seno de_seno_christmas de_seno_retextured de_seno_retextured_mini de_snowy de_spirit de_stronghold de_train_sl de_westwood_mk deathrun_all_green3
   de_dust2_2020
   de_dust_remake
    
   F
   fy_snow  
   G
   gg_aztecan
   gg_basicsand
   gg_god
    
   J
   jail_latest_b1  
   Z
   ze_campescape_lg zm_bunkiery_fg zm_creep zm_domek_zk
   zm_dust_winter zm_dust2 zm_dust2snow_2011 zm_dust2_new zm_fg_anekin_remix zm_fg_fox_xmas zm_inferno zm_kopalnia_v2 zm_lostprojekt zm_toksyczna_kopalnia zm_virus_t zm_winda_zk zm_zombie-apocalypse zm_fg_energy_2000 zm_fg_kurnik zm_fg_perfect_halloween zm_fg_familoki zm_fg_szwagier_kamp zm_fg_pgr_world
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy