Skocz do zawartości
Marcinqツ

[Oddzielony] [CS:GO] Szybka rekrutacja na serwerach MULTI-AREN

Rekomendowane odpowiedzi

Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Admin serwera CS:GO - MULTI-ARENY

Imię: Marcin
Aktualny wiek: 23

Kilka argumentów:

Jestem z reguły osobą spokojną, w konfliktach wysłuchuje obie strony by znaleźć wspólny środek i dojść do porozumienia.
Będąc administratorem bądź moderatorem nie ma dla mnie podczas regulaminu czegoś takiego jak znajomi i rodzina, jeśli ktoś łamie przepisy to jest traktowany bez taryfy ulgowej, w końcu regulamin został po coś napisany. Do tej pory zarządzałem i moderowałem jedynie jakieś drobne serwery w C.S 1.6 czy też discord gdzie nauczono mnie by nie odpuszczać. Ostatnio spędzam wiele godzin w CS:GO więc chętnie pomogę przy pilnowaniu serwera przed cheatami i innymi graczami z nieczystymi zagrywkami. Nie należę do ludzi którzy bez powodu będą karać innych cz też 4fun. 
Dodatkowe informacje:

Poza grami zajmuję się tworzeniem dodatków do symulatora "Trainz 2010" oraz prowadzę grupę  "Trainz&Repaints" w której twórcy integrują się z graczami i prezentują swoje poczynania w grze. Świat wirtualny to nie jedyne moje hobby, poświęcam się muzyce od lat by w tym roku zacząć w 100% działać w tym kierunku. Dodatkowo mogę powiedzieć  że utrzymuje kontakty z takimi osobami jak Czeski, Hyży, trap_typie, StuArt, Pejter itp... 
Jeżdżenie na takie ewenty jak Bitwa o Kostrzyn czy WLW od zeszłego roku stała się odskocznią do muzycznego świata i wkraczania w tematy Freestyle gdzie mam zamiar się pojawić jako zawodnik z czasem. Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej to już raczej tematy na pv. Pozdrawiam

Konto steam: https://steamcommunity.com/id/lurr3x/
 

Edytowane przez Marcinqツ
Dodanie Steam
  • Karambit w plecy (-) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez GET
      Reset rankingu na serwerach CS 1.6

      Drodzy Fragowicze,
       
      Informujemy, że w nocy z 09 na 10 marca odbędzie się reset rankingu na serwerach CS 1.6.
      Dodatkowo tradycyjnie, jak zawsze, przewidziane są nowe usprawnienia, dlatego serdecznie zapraszamy!

      @ Nowy fragowicz @Fragowicz @ Emerytowany Fragowicz
       @ Elitarny fragowicz @ Zasłużony
       
      Pozdrawiamy,
      FGTeam
    • Przez tyrka
      Rezygnuję z podania.
       
      Powód: Sztywna atmosfera wsród kilku aktualnych adminów.
       
      Czas zweryfikuję czy nadają się oni na swoje stanowisko
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności