Skocz do zawartości
eVenoX

[KOSZ] Co z serwerem?

Rekomendowane odpowiedzi

Śledzimy i wiemy, ale nie w tym rzecz. Czy macie jakieś propozycje zmian co do serwera na teraz? Także w systemie broni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że bardzo by się przydała rubryka do wpisywania liczb przy przenoszeniu itemów, chodzi o to że jak przenosimy np z ciała 5 med kitów to żeby nie klikać 5 razy tylko raz i wpisać w małym oknie "5" lub ewentualnie double click że jedno podwójne kliknięcie to 1 przeniesiony item, bardzo przyda się to przy pvp gdzie trzeba czasem lootować ciała bo leki ale uciążliwe to będzie np przy plain crashu lub heli crashu dlatego myślę że system double clicków był by najlepszy (co do rubryki na wpisywanie liczb to Klixer założył temat w odpowiedniej zakładce) co ty na to? Dało by radę.

 

Lub żeby za każdym razem jak przenosimy item nie trzeba było ponownie klikać na item i na nowo strzałkę tylko cały czas trzymać kursor myszy na strzałce i klikać bo na chwilę obecną się tak nie da 

Edytowane przez Elitek
  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Myślę że bardzo by się przydała rubryka do wpisywania liczb przy przenoszeniu itemów, chodzi o to że jak przenosimy np z ciała 5 med kitów to żeby nie klikać 5 razy tylko raz i wpisać w małym oknie "5" lub ewentualnie double click że jedno podwójne kliknięcie to 1 przeniesiony item, bardzo przyda się to przy pvp gdzie trzeba czasem lootować ciała bo leki ale uciążliwe to będzie np przy plain crashu lub heli crashu dlatego myślę że system double clicków był by najlepszy (co do rubryki na wpisywanie liczb to Klixer założył temat w odpowiedniej zakładce) co ty na to? Dało by radę.

 

Lub żeby za każdym razem jak przenosimy item nie trzeba było ponownie klikać na item i na nowo strzałkę tylko cały czas trzymać kursor myszy na strzałce i klikać bo na chwilę obecną się tak nie da


w 300% za

 


Mam pytanie czy wszystko bedzie od nowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie będzie od nowa. 

  • Ustrzel fraga! (+) 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie ale na serwerze 0/60 wiec nie wiem co robicie xd ?

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Karambit w plecy (-) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko robimy bezpośrednio na serwerze. Jest jeszcze local do testów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nesty serwer będzie dzisiaj czy  jutro bo nie wiem czy czekać czy iść spać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze godzinka :D Wiem, że planowo nie bedzie ale moze max godzinke opoznienia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gasiu, nie byłbym tego taki pewien. Okazuje się, że obecne DayZ ma pod względem broni dużo bugów i Heisen kombinuje z tym. Idzie mu coraz lepiej. 

Druga sprawa, nie napisałem, że serwer będzie o 21. Napisałem tylko, że chcemy, ale chcieć a móc to dwie różne kwestie.

 

Zaufajcie nam i bądźcie cierpliwi jeszcze :) Nie lubimy wypuszczać serwera z mnóstwom ilością bugów. 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale prosze nesty powiedz czy na pewno bedzie do 22.00 ? Wszyscy czekaja daj jakies donkretne info ;0 albo moze jakis ss nowej broni czy cos ;3

Edytowane przez Pejon_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie do 22 tylko do 24 bo juz tesknie za graniem tam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#Pytanie

 

Czy ze startem serwera będzie respawn pojazdów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będziemy Wam mówić czy będzie czy nie o tej i o tej godzinie teraz, gdyż tego nie wiemy. Jak tylko na 100% będziemy coś wiedzieć, to dostaniecie komunikat.

 

Na razie pytamy Was o propozycje zmian do realizacji lub poprawki błędów, które nadal są. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer beton'a jest beznadziejny wbiłem tam tylko aby wkurzyć tą PSEUDO ADMINISTRACJE, z Mentosem. Pełen bugów i gamemod z neta, bo po rusku pisze jak próbujesz napisać na mucie. 

 

A teraz co do serwera, jeszcze 2 pytania. Czy ta nowa snajperka będzie zabijała na strzała? Jak tak to żeby ona była rzadka, a M110 niech zostanie taka jaka jest. Czy ak ma taki sam damage jak m4? Bo jak każdy wie ak jest mniej celniejsze to mogło by mieć o drobinę większego obrażenia dla przeciwnika.

 

O bugi to może te respawny pojazdów w bazach. 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nowa snajpera będzie zabijać na strzała, zaś M110 będzie zadawała mniej obrażeń niż dotychczas.

 

A respawny pojazdów w bazach to już dawno naprawione  :)

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I da się klonować  na pseudo serwerze betona ;vv

Edytowane przez KliXeR
  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden bug był jak wpadłem do wody i sie wylogowałem bo poszedłem na obiad , loguje sie i nie plywalem tylko chodzilem po dnie... tak jakbym nie byl w wodzie. i mnie cos z dupy zabilo

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nesty w planeheli będzie można znaleść nową snajperke czy nie?

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze był jeden, jak wpadalem do wody i chcialem sie podniesc mostem. Ze wchodze na most i podnosi mnie do gory pod baze to sie bugowalem i padalem a cialo znikalo, u mnie w gangu 3 osoby tak mialy.

I bugowanie sie helek, do mavericka sie nie da normalnie wsiasc tylko jakos go okrążał przez tą podmianke :v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gasiu jak podejdziesz idealnie pod drzwi w helikopterze to normalnie wsiądziesz ;)

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy m110 bedzie nadal zabijała na 1 strzał w głowę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to system HS zadaje 5 razy więcej obrażeń niż w inne części ciała co oznacza, że tak, będzie zabijać na strzała.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabijanie na strzała z nowej snajpy in minus... zrobi się pvp ze snajpami. Wyjdzie w praniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Sagan, spokojnie. Nowa snajperka będzie bardzo powolna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy serwer na MTA, grałem na Betionie i powiem tyle ze tam jest masa bugów, jeździłem pojazdem bez części i paliwa.

P.S. Jeśli ktoś chciałby sygnaturke na forum lub awatar pisze w temacie jaki utworzyłem.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Scream
      Przy zmianie na kolejna "mapke" wywaliło mnie serwera i gdy próbuje wejść takie coś :

      Failed to contact game server
      Server IP address 192.168.142.64:27015
      Connecting to 54.38.134.9:27015...
      You have been banned from this server.
       
    • Przez PENK
      Witajcie Fragowicze,
       
      Z dniem 11.07.2022 zostały rozpoczęte prace nad odświeżeniem naszego serwera Discord.
      Wrócimy do Was dnia - miejmy nadzieję - następnego, tj. 12.07.2022 

      Link do Discorda: discord.gg/fragujemy

      - - -

      @ Nowy fragowicz @Fragowicz @ Emerytowany Fragowicz
       @ Elitarny fragowicz @ Zasłużony
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności