-
ja to tak btw gram na dd2 żaden nikt nie jest systematyczny polowa adminów na dd2 nie potrafi grać i wygląda jakby za kare tam byli ,druga polowa wali bany na prawo i lewo ( to ok ) go poznań tu w ogóle cięzko cokolwiek osiągnąć bo weterana nie moge się dochłapać ..............(to inna bajka) dajcie króliczkowi GO choc tez go nie widziałem
-
- 6
-
-
-
-
- rekrutacja
- opiekuna
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Hej jak juz wszyscy wiedzą volvo zakazało betów jackpotów etc . Lecz csgl się nie poddaje i od 26.09.2016 wprowadziło nowy system obstawiania . Teraz mamy do dyspozycji coinsy ! Kazdy na start otrzymuje 100 coinsow . http://imgur.com/a/EASpX Teraz jak mamy 100 coinsow możemy obstawić : - od 1-100 ( przy czym mozna obstawić 1.33 czyli do setnych jednostki ) - pokazuje od razu mozliwą wygraną w coinsach !!. Na koniec wchodzimy w "my bets" http://imgur.com/a/86grZ I widzimy tu : Match ID( id meczu ) Info( kto z kim gra ) Time( godzina meczu ) Event( jaka oragnizacja esc,esl,DH itd ) Coins Reward( nagroda za wygraną ) Status ( tu OPEN czyli można obstawiać ) Dodatkowe info : Nie wiadomo póki co: - Jak bd wyglądała sprawa z "doładowaniem" coinsów - W jaki sposób bd wyglądała wymiana coinsów na skiny \Na reddicie ludzie piszą że po wygranym meczu coinsy za wygraną dostali 12-14 h po meczu Uważam że fajnie ża lounge się nie poddaje , widać że coś robią choć wiele niewiadomych jeszcze jest , lecz ja osobiście 2 kontami już obstawiłem mecze . Jak wygram i dostane coinsy to zrobię upka tu co i jak Mam nadzieję że Wam przybliżyłem w miarę sytuację na csgl . Pozdrawiam Gerald PS : nie wiem czy dobry dział więc jeżeli zły proszę o przeniesienie
-
jak w temacie wystarczy kliknąc pobierz i macie Need For Speed Most Wanted za darmo na Originie! jak zwykle promocja ograniczona czasowo zrodło łowcy gier
-
Jestem adminem: nocnym / porannym / dziennym Nocnym raczej choć w dzień też gram Nick jakiego używasz: Gerald Wiek: 27 lat za 3 tygodnie liczba wzrośnie :) Staż gry Counter-Strike: 14 rok idzie od v1.0 Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nigdy Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: Sprawowałem,sprawuje Znajomość komend oraz funkcji admina: 8 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Ogólnie to TygryS chciał bym złożył dlatego składam. Dlaczego ja ? Gram często w okolicach 0:00 - 5-6 rano i czasem to czity nie widy się dzieją i nikogo z adm nie ma. Pozatym jestem w miarę doświadczonym graczem bo gram od grudnia 2000 - wiem że niektórzy grają od premiery csa ( listopad ) . Sprawuje admina już na innej sieci ale tam niestety nikt nie gra po północy ( w sumie tak tu trafiłem,bo nie miałem gdzie grać ), więc teamt ogarniam. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:0:65647067 http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:65647067- BAN ID jakby trza było pozdrawiam Gerald
-
Kolejna STEAM http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=17520 A chcąc ją zdobyć wchodzicie w : https://www.indiegala.com/store TYLKO TAK Musisz mieć profil STEAM publiczny i dołączyć do grupy INDIEGALA Wpisujesz e-mail po 5 min dostajesz zwrotny z linkiem klikasz go zakładasz u nich konto ( jak nie masz ) i po założeniu klikasz Bundles library http://scr.hu/2oxb/fvhv5 Shadows on the Vatican Act I: Greed klik na gierkę i ikonkę STEAM http://scr.hu/2oxb/yxssg i pokazuje Ci się klucz do wpisania w STEAM -- Aktywuj produkt na STEAM i tada http://scr.hu/2oxb/k9ifx Pozdrawiam Gerald
-
Chcecie grę za free ?? Gerciu Wam da :) Oto gra : http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15521 A to jak ją zdobyć http://robimyosiagi.itvix.pl/index.php/darmowe-gry/26-cities-in-motion-steam Ogólnie chodzi o to by "gazetkę" zamówić Ja dawno temu stworzyłem sobie specjalne kono na to i teraz tylko zaznaczam spam i tyle Pozdrawiam
- 5 odpowiedzi
-
Witam Mam taki problem ze nie moge 3 dzien wbić na d2 w godzinach 11 zapewne do 1 w nocy Zróbcie 2 gi serw d2 jak MH mają 64 graczy przez 16 h dziennie przy czym 32 graczy 24 / h Fajne d2 ale by je trzymac w ulubionych i widziec 31/31 za godzine 31/31 macie ( reklamujecie) [CS 1.6] 7# DEATHRUN at Fragujemy.com zrobcie w jego miejce d2#2 tylko sqlskopiowac i tyle wkurzylem sie bo 2 noce temu wbilem na d2 grało sie fajnie choć oponęci chyba enterem strzelali ale spoko a w dzien nie da sie zagrać bo non stop full nie po to konto zakładałem by 3 noce grac między 1szą a 5 rano ogarnijcie to bo fajny serw a tylko graczy tracice posiadając 1 d2 pozdrawiam Gerald
-
Postów
50 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
1 -
Darowizny
0.00 PLN
Ostatnia wygrana Gerald w dniu 3 Lutego 2016
Użytkownicy przyznają Gerald punkty reputacji!

