Skocz do zawartości
  • Postów

    50
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Gerald

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    1
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Ostatnia wygrana Gerald w dniu 3 Lutego 2016

Użytkownicy przyznają Gerald punkty reputacji!

O Gerald

  • Urodziny 27.02.1987

Informacje profilowe

  • Imię
    Kamil
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Biała Podlaska

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    gerald
  • Gram na serwerach
    CS 1.6 - ZOMBIE
    CS 1.6 - BF2
    CS 1.6 - ONLY DD2 #01
    CS 1.6 - GUNGAME
    CS 2 - FFA
  • Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów
    Z zakładki internet

Sprzęt fragowicza

  • System
    Windows 10 Pro
  • Myszka
    biedra 9 zl
  • Klawiatura
    Genesis Thor 400 RGB
  • Słuchawki
    glosniki
  • Smartfon
    nokia 3210

Kontakt z fragowiczem

  • Facebook
  • Instagram
  • Snapchat
    co to?
  • Discord
    ts3 only

Ostatnie wizyty
 1601

Osiągnięcia Gerald

Biegły Fragowicz

Biegły Fragowicz (10/14)

  • Logowanie Unikat
  • 10 lat z nami!
  • Współpracownik Unikat
  • Pierwszy post
  • Popularny Unikat

Najnowsze odznaki

 27

Reputacja

  1. ja to tak btw gram na dd2 żaden nikt nie jest systematyczny polowa adminów na dd2 nie potrafi grać i wygląda jakby za kare tam byli ,druga polowa wali bany na prawo i lewo ( to ok ) go poznań tu w ogóle cięzko cokolwiek osiągnąć bo weterana nie moge się dochłapać ..............(to inna bajka) dajcie króliczkowi GO choc tez go nie widziałem
  2. Hej jak juz wszyscy wiedzą volvo zakazało betów jackpotów etc . Lecz csgl się nie poddaje i od 26.09.2016 wprowadziło nowy system obstawiania . Teraz mamy do dyspozycji coinsy ! Kazdy na start otrzymuje 100 coinsow . http://imgur.com/a/EASpX Teraz jak mamy 100 coinsow możemy obstawić : - od 1-100 ( przy czym mozna obstawić 1.33 czyli do setnych jednostki ) - pokazuje od razu mozliwą wygraną w coinsach !!. Na koniec wchodzimy w "my bets" http://imgur.com/a/86grZ I widzimy tu : Match ID( id meczu ) Info( kto z kim gra ) Time( godzina meczu ) Event( jaka oragnizacja esc,esl,DH itd ) Coins Reward( nagroda za wygraną ) Status ( tu OPEN czyli można obstawiać ) Dodatkowe info : Nie wiadomo póki co: - Jak bd wyglądała sprawa z "doładowaniem" coinsów - W jaki sposób bd wyglądała wymiana coinsów na skiny \Na reddicie ludzie piszą że po wygranym meczu coinsy za wygraną dostali 12-14 h po meczu Uważam że fajnie ża lounge się nie poddaje , widać że coś robią choć wiele niewiadomych jeszcze jest , lecz ja osobiście 2 kontami już obstawiłem mecze . Jak wygram i dostane coinsy to zrobię upka tu co i jak Mam nadzieję że Wam przybliżyłem w miarę sytuację na csgl . Pozdrawiam Gerald PS : nie wiem czy dobry dział więc jeżeli zły proszę o przeniesienie
  3. jak w temacie wystarczy kliknąc pobierz i macie Need For Speed Most Wanted za darmo na Originie! jak zwykle promocja ograniczona czasowo zrodło łowcy gier
  4. Wa da da da dang. Listen to my 9 millimeter go bang

  5. Gerald

    [KOSZ] Szybka Rekrutacja

    Jestem adminem: nocnym / porannym / dziennym Nocnym raczej choć w dzień też gram Nick jakiego używasz: Gerald Wiek: 27 lat za 3 tygodnie liczba wzrośnie :) Staż gry Counter-Strike: 14 rok idzie od v1.0 Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nigdy Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: Sprawowałem,sprawuje Znajomość komend oraz funkcji admina: 8 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Ogólnie to TygryS chciał bym złożył dlatego składam. Dlaczego ja ? Gram często w okolicach 0:00 - 5-6 rano i czasem to czity nie widy się dzieją i nikogo z adm nie ma. Pozatym jestem w miarę doświadczonym graczem bo gram od grudnia 2000 - wiem że niektórzy grają od premiery csa ( listopad ) . Sprawuje admina już na innej sieci ale tam niestety nikt nie gra po północy ( w sumie tak tu trafiłem,bo nie miałem gdzie grać ), więc teamt ogarniam. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:0:65647067 http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:65647067- BAN ID jakby trza było pozdrawiam Gerald
  6. Kolejna STEAM http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=17520 A chcąc ją zdobyć wchodzicie w : https://www.indiegala.com/store TYLKO TAK Musisz mieć profil STEAM publiczny i dołączyć do grupy INDIEGALA Wpisujesz e-mail po 5 min dostajesz zwrotny z linkiem klikasz go zakładasz u nich konto ( jak nie masz ) i po założeniu klikasz Bundles library http://scr.hu/2oxb/fvhv5 Shadows on the Vatican Act I: Greed klik na gierkę i ikonkę STEAM http://scr.hu/2oxb/yxssg i pokazuje Ci się klucz do wpisania w STEAM -- Aktywuj produkt na STEAM i tada http://scr.hu/2oxb/k9ifx Pozdrawiam Gerald
  7. Chcecie grę za free ?? Gerciu Wam da :) Oto gra : http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15521 A to jak ją zdobyć http://robimyosiagi.itvix.pl/index.php/darmowe-gry/26-cities-in-motion-steam Ogólnie chodzi o to by "gazetkę" zamówić Ja dawno temu stworzyłem sobie specjalne kono na to i teraz tylko zaznaczam spam i tyle Pozdrawiam
  8. Gerald

    [KOSZ] d2 x 2

    Witam Mam taki problem ze nie moge 3 dzien wbić na d2 w godzinach 11 zapewne do 1 w nocy Zróbcie 2 gi serw d2 jak MH mają 64 graczy przez 16 h dziennie przy czym 32 graczy 24 / h Fajne d2 ale by je trzymac w ulubionych i widziec 31/31 za godzine 31/31 macie ( reklamujecie) [CS 1.6] 7# DEATHRUN at Fragujemy.com zrobcie w jego miejce d2#2 tylko sqlskopiowac i tyle wkurzylem sie bo 2 noce temu wbilem na d2 grało sie fajnie choć oponęci chyba enterem strzelali ale spoko a w dzien nie da sie zagrać bo non stop full nie po to konto zakładałem by 3 noce grac między 1szą a 5 rano ogarnijcie to bo fajny serw a tylko graczy tracice posiadając 1 d2 pozdrawiam Gerald
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności