Hej jak juz wszyscy wiedzą volvo zakazało betów jackpotów etc .
Lecz csgl się nie poddaje i od 26.09.2016 wprowadziło nowy system obstawiania .
Teraz mamy do dyspozycji coinsy !
Kazdy na start otrzymuje 100 coinsow .
http://imgur.com/a/EASpX
Teraz jak mamy 100 coinsow możemy obstawić :
- od 1-100 ( przy czym mozna obstawić 1.33 czyli do setnych jednostki )
- pokazuje od razu mozliwą wygraną w coinsach !!.
Na koniec wchodzimy w "my bets"
http://imgur.com/a/86grZ
I widzimy tu :
Match ID( id meczu ) Info( kto z kim gra ) Time( godzina meczu ) Event( jaka oragnizacja esc,esl,DH itd ) Coins Reward( nagroda za wygraną ) Status ( tu OPEN czyli można obstawiać )
Dodatkowe info :
Nie wiadomo póki co:
- Jak bd wyglądała sprawa z "doładowaniem" coinsów
- W jaki sposób bd wyglądała wymiana coinsów na skiny
\Na reddicie ludzie piszą że po wygranym meczu coinsy za wygraną dostali 12-14 h po meczu
Uważam że fajnie ża lounge się nie poddaje , widać że coś robią choć wiele niewiadomych jeszcze jest , lecz ja osobiście 2 kontami już obstawiłem mecze .
Jak wygram i dostane coinsy to zrobię upka tu co i jak
Mam nadzieję że Wam przybliżyłem w miarę sytuację na csgl .
Pozdrawiam Gerald
PS : nie wiem czy dobry dział więc jeżeli zły proszę o przeniesienie