A nie można by po prostu napisać ogłoszenia (temat), w którym wszystko byście wytłumaczyli i podali? Użytkownicy zrozumieją, bynajmniej mam taką nadzieję. Jeżeli nie to po prostu napisać temat i przez 1-szy tydzień głosujemy na X serwer, drugi tydzień na X serwer i tak po kolei aż się uzbiera porządna liczba "lajków". Bo według Twojej propozycji i Twojego rozumowania wywnioskowałem, że może zdarzyć się sytuacja, w której chociażby GG+DM ani razu nie wygra akcji "Równy poziom" i zostanie bez żadnego głosu ;) A zależy nam chyba aby serwery miały w miarę po równo głosów. Można również zrobić tak aby na początku zażądać głosowanie tych serwerów, które mają najmniejszą liczbę graczy.