Skocz do zawartości
  • Postów

    25
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

koziar

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

O koziar

  • Urodziny 07.06.1997

Informacje profilowe

  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Żyrardów

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    koziar
  • Ulubiony serwer
    FFA

Osiągnięcia koziar

Biegły Fragowicz

Biegły Fragowicz (10/14)

  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Pierwszy post
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 3

Reputacja

  1. Gratulację !
  2. I kto za to zapłaci? Obywatele ;)
  3. Ludzka głupota i tyle.
  4. koziar

    [KOSZ] Mundial

    Powiem Wam za mniej więcej 4 godziny ;d
  5. http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Skrzydlowy-Barcelony-odchodzi-do-FC-Porto,wid,16749547,wiadomosc.html?ticaid=11313c&_ticrsn=3
  6. Castle Clash - internetowa Polskie forum: http://castleclash.com.pl/ Sklep: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.igg.castleclash&hl=pl
  7. Mogłeś od razu pisać propozycje :) To było wiadome, że propozycja ma duże szanse
  8. 56 ;)
  9. A nie można by po prostu napisać ogłoszenia (temat), w którym wszystko byście wytłumaczyli i podali? Użytkownicy zrozumieją, bynajmniej mam taką nadzieję. Jeżeli nie to po prostu napisać temat i przez 1-szy tydzień głosujemy na X serwer, drugi tydzień na X serwer i tak po kolei aż się uzbiera porządna liczba "lajków". Bo według Twojej propozycji i Twojego rozumowania wywnioskowałem, że może zdarzyć się sytuacja, w której chociażby GG+DM ani razu nie wygra akcji "Równy poziom" i zostanie bez żadnego głosu ;) A zależy nam chyba aby serwery miały w miarę po równo głosów. Można również zrobić tak aby na początku zażądać głosowanie tych serwerów, które mają najmniejszą liczbę graczy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności