-
Gratulację !
- 32 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
I kto za to zapłaci? Obywatele ;)
-
Ludzka głupota i tyle.
- 13 odpowiedzi
-
- znalezione
- zwłoki
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Powiem Wam za mniej więcej 4 godziny ;d
-
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Skrzydlowy-Barcelony-odchodzi-do-FC-Porto,wid,16749547,wiadomosc.html?ticaid=11313c&_ticrsn=3
-
Castle Clash - internetowa Polskie forum: http://castleclash.com.pl/ Sklep: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.igg.castleclash&hl=pl
-
Mogłeś od razu pisać propozycje :) To było wiadome, że propozycja ma duże szanse
-
56 ;)
-
A nie można by po prostu napisać ogłoszenia (temat), w którym wszystko byście wytłumaczyli i podali? Użytkownicy zrozumieją, bynajmniej mam taką nadzieję. Jeżeli nie to po prostu napisać temat i przez 1-szy tydzień głosujemy na X serwer, drugi tydzień na X serwer i tak po kolei aż się uzbiera porządna liczba "lajków". Bo według Twojej propozycji i Twojego rozumowania wywnioskowałem, że może zdarzyć się sytuacja, w której chociażby GG+DM ani razu nie wygra akcji "Równy poziom" i zostanie bez żadnego głosu ;) A zależy nam chyba aby serwery miały w miarę po równo głosów. Można również zrobić tak aby na początku zażądać głosowanie tych serwerów, które mają najmniejszą liczbę graczy.
-
Postów
25 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
