Skocz do zawartości
  • Postów

    50
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

pionnteG

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    1
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez pionnteG

  1. pionnteG

    [KOSZ] shill0x gallery.

    Fajnie, fajnie to wszystko wygląda, super efekty, jak najbardziej @up Ci się należy :).
  2. Przecież to jakieś kpiny... jak zwykle nasz kraj jest spychany na próg...
  3. Nie ten dział kolego, tu się nie zgłasza zamówień...
  4. 1. http://www42.zippyshare.com/v/45670567/file.html 2. http://www6.zippyshare.com/v/38521545/file.html 3. http://www61.zippyshare.com/v/46534690/file.html 4. http://www43.zippyshare.com/v/45936675/file.html 5. http://www21.zippyshare.com/v/92674263/file.html
  5. pionnteG

    FragMovie by peshu

    Oglądam te FragMovie drugi raz i powiem Ci szczerze nie jest najgorsze, aczkolwiek szału również nie robi. Rób szybsze przejścia, akcja za akcją i łap troszkę techniki, a będzie dobrze. Na pierwszy rzut oka nie wygląda to najgorzej, masz potencjał także do dzieła, a będą z Ciebie ludzie :). Pozdrawiam serdecznie :).
  6. Transfer zaklepany! Potężne wzmocnienie Realu Madryt! 25-letni Kroos po Mundialu ma podpisać oficjalnie kontrakt z Realem Madryt. Niemiec ma związać się z "Królewskimi" pięcioletnim kontraktem i będzie kosztował 25 milionów euro. Więcej informacji znajdziecie na: http://angielskaliga.eu/news/show/transfer-zaklepany-potezne-wzmocnienie-realu-madryt
  7. Tak ogólnie chciałbym dodać od siebie że, dziękuje wszystkim z całego serca za pozytywne opinie co do moich prac. Serdeczne dzięki :). Postaram się ale nie obiecuję spełnić Twoich oczekiwań :). Zobaczymy co czas pokaże :). Jeszcze raz wielkie dzięki, pozdrawiam :).
  8. Poszło :)
  9. Kolejna dawka emocji :). Zapraszam :). 1. http://www4.zippyshare.com/v/63546642/file.html 2. http://www22.zippyshare.com/v/15303141/file.html 3. http://www71.zippyshare.com/v/88169391/file.html 4.http://www55.zippyshare.com/v/62728029/file.html 5. http://www10.zippyshare.com/v/74723618/file.html
  10. Witam :). W tym temacie będę starał zamieszczać wszystkie oficjalne światowe transfery do których dochodzi :). Myślę że miłośników owego sportu będzie interesować ten temat :). Zacznę od pierwszego oficjalnego transferu, który dobiegł dziś końca, a mianowicie: OFICJALNIE: Suárez w Barcelonie! Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://www.transfery.info/67536,oficjalnie-surez-w-barcelonie
  11. Haha ^ ^ ale ma gadane mała, będzie z niej dzieciak :), oj będzie :p. Podziwiam ją, naprawdę haha ^ ^. Jestem ciekaw co mnie jeszcze zadziwi :p.
  12. pionnteG

    [KOSZ] siemanko :)

    Hehe ^ ^ no w porę, w porę :p. Witam Cię :).
  13. Zapraszam :). 1. 2.
  14. Powyżej brody poniżej nosa jest miejsce na całusa i papierosa :).

    1. Kanrin

      Kanrin

      papieros zawsze spoko :D

  15. Na dole Twojego postu kolego powinno być zamieszczone źródło z którego wziąłeś ten poradnik :).
  16. Poszło :).
  17. Poszło :).
  18. Zapraszam po kolejną dawkę :). 1. 2. 3.
  19. pionnteG

    Problem Nick

    Zapewne w configu masz wpisany nick a plik jest ustawiony tylko do odczytu. Odznacz tą opcje i zapisz :)
  20. pionnteG

    Hmm.. ranga?.

    Dobry wieczór :). Wpadłem dziś na pomysł, który mógłby się w pewnym stopniu przydać tej sieci serwerów :P. Chodzi mi głównie o rangę UB Team - Un Ban Team, która zajmowałaby się sprawdzaniem demek, oraz ss'ów wrzuconych przez graczy i oczywiście miałaby możliwość ich odbanowania jeśli zaszła by takowa sytuacja. Zaoszczędziło by to pracę innych użytkowników, którzy po wprowadzeniu tej rangi nie musieliby się już wysilać sprawdzaniem ( choć sprawdzania nikomu nie wolno zabronić ) :). Pozdrawiam i życzę miłej nocy :P.
  21. W żadnym wypadku go nie popsułem, jest to po prostu pokemon tzw. Tauros :). Rysowałem go dla ziomka :). A o to kolejne moje prace, nie mam zbyt dużo kolorowych prac, ale może coś wskóram :p. 1. 2. 3. 4.
  22. Dzień dobry :). W tym temacie chciałbym was zapoznać z pracami, które sam wykonuję/wykonywałem. Jest to mój " zabijacz czasu " przy którym lubię spędzać wolne chwilę :), aczkolwiek nie zarabiam na tym bo....bo nie wiem :P. Przejdźmy do rzeczy. Przedstawiam wam tutaj rysunki, które są wykonane ołówkiem, długopisem, znajdą się tzw. kolorowanki jak ja to nazywam :P. Zapraszam do oglądania mojej galerii jak i również oceniania :). 1. 2. 3. 4. Ps. Jeśli przyjmą się te pracę, będę się starał wrzucać od czasu do czasu coś nowego, lub coś co znajdę w swoim archiwum :).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności