-
Postów
1 209 -
Wpisów na chatbox
39 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
3 -
Darowizny
200.00 PLN
Treść opublikowana przez WheaRe.
-
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
WheaRe. odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
2767 -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ZOMBIE INFECTION
WheaRe. odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
1349 -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
WheaRe. odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
2716 -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
WheaRe. odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
2707 -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
WheaRe. odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
2692 -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
WheaRe. odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
2676 -
To już 12 lat istnienia nas - dziękujemy!
WheaRe. odpowiedział(a) na GET temat w Komunikaty o projekcie
Program czysta karta, Rozumiem że gracze zbanowani za red wargod też dostają ub, w takim razie będzie zmieniany regulamin odnośnie wargoda ? I będziemy banowali osoby z red wargodem tylko po dacie, w której wejdzie program czy zostaje tak jak jest i odnowa będziemy banować te osoby? -
Skarga na: gracza pxv3l Dlaczego składasz skargę: używanie GS Nick z gry: WheaRe. Nick osoby oskarżonej: pxv3I pxv3l 411 STEAM_1:0:1583366079 Data zdarzenia: 07.12.2023 Opis zdarzenia: Gracz notorycznie używa GS Dowód: http://325855.node36.pukawka.pl/hltv-2312071419-gg_fg_mini_inferno-1701955140-1701955620.zip 1:22-gs 1:30-gs 2:00-gs 2:12-gs 2:21-gs praktycznie co chwile, przez całą mape.
- 1 odpowiedź
-
- 2
-
-
- skarga
- na: gracza
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
WheaRe. odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
2328 -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
WheaRe. odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
2321 -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
WheaRe. odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
2276 -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
WheaRe. odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
2254 -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
WheaRe. odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
2231 -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
WheaRe. odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
2219 -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
WheaRe. odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
2200 -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
WheaRe. odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
2196 -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
WheaRe. odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
2185 -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
WheaRe. odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
2171 -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
WheaRe. odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
2159 -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
WheaRe. odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
2129 -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
WheaRe. odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
2105 -
Hejka Drugi mecz, na legendarnej mapie dd2, po małych zmianach składów wynikających z odpadnięciem kilku zawodników. Team1: @ WheaRe. @ Lunatyk^^ @ Niusia @ De0 @ Chlebek^^ Vs. team2: @ SPECNAZ. @ zBaKaNy RafaBiceps @ jakiś kanibal nie wiem jaki ma nick na forum xD @ Walunio @ pogo (po zmianie teamów pogo pomylił cs i dokończył mecz w cs2 <3 więc został zastąpiony przez @ 666 Na jakieś 6 rund) mecz wygrał team1, nie pamiętam jakim wynikiem, ale wszystkim jeszcze raz dziękuję za fajną gierkę, i możliwe że do następnego razu
-
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
WheaRe. odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
2060 -
Jestem chętny.
-
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
WheaRe. odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
2023
