Skocz do zawartości
  • Postów

    1 209
  • Wpisów na chatbox

    39
  • Dołączył

WheaRe.

Sędzia Ocen CS 1.6
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    3
  • Darowizny

    200.00 PLN 

Treść opublikowana przez WheaRe.

  1. http://855432.node35.pukawka.pl/hltv-2606221215-de_dust2-1782123300-1782124920.zip
    Zapraszam do rozpiski xD 85% eff dobry dowód na haxy

    1. mequ

      mequ

      masz za dobre staty!!!! pewnie haksy

  2. Daj znać jak tam mój wargod, czy tam config, czy tam nawet nie wiem co :fg_pepe_hoboge:

  3. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Kosza [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  4. Jakiś kat się pałęta pod nogami ;/

    Zrzut ekranu 2026-01-20 204547.png

    1. Hayu

      Hayu

      Oj, chyba będę musiał kupić mocniejszy alkohol w weekend żeby nadgonić ten eff. ☠️

  5. Potężny Adi, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dużo zdrowia, szczęścia, nowego rtx’a, jeszcze więcej kasy żeby było co na fraga wpłacać i obyś się nie zmieniał !:fg_pepe_heart:

    1. gtx

      gtx

      Dziękuję bardzo Sebastianie! :fg_pepe_heart:

       

      W przyszłości trzeba się będzie obejrzeć za nowym RTX :D

  6. Skoro aktualne to też jestem chętny.
  7. Gratulacje
  8. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Kosza [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  9. Z niecierpliwością czekam na Fragmaster i serwery cs:2. Ciekawy jestem serwera dd2#3, jakie macie z nim plany i w jakich graczy celujecie.
  10. Ciekawe ciekawe zapowiada się fajnie, może nawet wróci się do tej gry. Btw @ ta1nzik karambit u @ GET wygladal śmieszniej niż serduszko
  11. WheaRe.

    [KOSZ] Donk Wh xd

    *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Kosza [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  12. WheaRe.

    [KOSZ] Donk Wh xd

    Zły dział, prawdopodobnie dostałeś bana na serwerach cs:go, więc odwołujesz się tutaj: https://fragujemy.com/forum/648-cheaty-i-skrypty/ dodatkowo jeszcze wpisujesz, że dostałeś na serwie: GG…
  13. W tej kwocie wtedy nie było nic lepszego +16gb vram
  14. I widzisz tu masz kwotę 4600, na fb na 100% Cię przyjmą i polecą coś o wiele lepszego. Bo już tutaj widzisz masz Procka gdzie tak naprawdę 7500f bardziej się opłaca bo jest tańszy, a różnica w wydajności to chyba ok 2%. Ja mam 7500f + xfx Rx 7800 xt 16gb co teraz wychodzi jakieś 2760zl 7600 + rtx 5060 8gb = 2100zl Nie wiem w jakie gry celujesz ale na 8gb vramu możesz się zawieść. Jak bd pisał na fb pamiętaj, żeby też doprecyzować w jakiej rozdzielczości masz zamiar grać co do składania to się nie dziwię bo ceny mają też zaporowe osobiście wszystkie podzespoły kupiłem i zaniosłem do złożenia, wyszlo mnie to 200zl z instalacją win, aktualizacjami i ustawianiem wszystkich pierdol. Kupno samego Win11 to ok 110zl
  15. Słuszna decyzja, ceny idą ostro w górę widać to po samym ramie, dlatego jak ktoś chce nowego kompa albo zrobić up. To najlepszy moment Od siebie mogę Ci polecić „porady komputerowe” na fb, wystarczy, że wkleisz tam to co tutaj i mózgowcy się rzucą, zapodając najlepszy zestaw w tej kwocie. Na 100% odradzam Ci kupno gotowca, jest to typowy skok na kasę. podaj link co masz na oku albo nawet odezwij się na Steam to może bd mógł jakoś pomóc
  16. WheaRe.

    [KOSZ] Povy-sadas

    *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Kosza [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  17. WheaRe.

    [KOSZ] Povy-sadas

    Widzę, że pomimo informacji od moderatora, dalej jest dla Ciebie problemem edytowanie tematu i usunięcie zbędnej treści… Już nie wspominając o nazwie tematu, która była dobra a zmieniłeś na błędną. Odwołanie ląduje w koszu, a Ty tworząc nowe poświęć więcej czasu na to żeby wyglądało jak należy. Skoro przerasta Cię usunięcie zbędnej treści z gotowego wzoru, to może warto sprawdzić jak wyglądają odwołania innych graczy ?
  18. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Kosza [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  19. WheaRe.

    [KOSZ] unban

    *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Kosza [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  20. WheaRe.

    [KOSZ] unban

    Zły dział, dostałeś SS więc odwołujesz się tutaj https://fragujemy.com/forum/204-screenshoty-povy/ Zastosuj się do wzoru i pamiętaj o poprawnej nazwie tematu !
  21. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Kosza [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  22. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Kosza [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  23. Uzupełnij wzór ! serwer, którego dotyczy zgłoszenie i link do dowodu, nie obchodzi mnie data i godzina HLTV, jak coś robisz to rób to konkretnie a nie na odwal w przeciwnym razie zgłoszenie wywalam do kosza.
  24. Wrócisz silniejszy :fg_pepe_love:

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności