Skocz do zawartości
  • Postów

    1 209
  • Wpisów na chatbox

    39
  • Dołączył

WheaRe.

Sędzia Ocen CS 1.6
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    3
  • Darowizny

    200.00 PLN 

Treść opublikowana przez WheaRe.

  1. Yes, we thanks u too. Your SS is modified,
  2. No to może Cię zdziwię, ale kompletnie niewiem co napisałeś. Nie mam ustawionych żadnych parametrów startowych, nie znam żadnej z wymienionych komend. Ja kupuję myszke, podłączam i gram, nic więcej nie robię.
  3. Rodzaj konta, z którego został dokonany zakup: Steam Typ zakupionej usługi: VIP Pro nick: WheaRe. STEAM_0:0:37826846 Serwer, na którym funkcjonuje usługa: cs 1.6 dd2#2 Wybrana rekompensata dla usługi: Rabat 50% na zakup kolejnej usługi, chyba tylko to wchodzi w grę w moim przypadku proszę też o termin do kiedy 50% rabatu jest ważne. Zastanowiłem się i myśle, że chyba w chuju miałeś mój temat albo nie zrozumiałeś o co w nim chodzi. Napisałem w nim, że kompletnie nic nie pamiętam z zakupu usługi, że chce napisać o rekompensate ale nie wiem czy był to vip na nick, na steam, czy był przez email czy przez steam. @ GET
  4. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Kosza [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  5. Zły dział, karę otrzymałeś na serwerze cs:go/2 tam się odwołaj, PAMIĘTAJ O ZASTOSOWANIU SIĘ DO WZORU !
  6. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Kosza [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  7. Ty masz wstawić SS`Y, które zostały Ci zrobione. Więc wstaw je w tym dziale https://fragujemy.com/forum/204-screenshoty-povy/
  8. Spakuj screeny za pomocą programu winrar i wtedy dodaj na hosting. Sorki, problem z programem, leci UB
  9. Gratulacje
  10. Ile jeszcze tematów stworzysz? Czy tak ciężko jest zrozumieć powód bana ? Po pierwsze, dostałeś bana od @ Damo na 2 lata z powodem ucieczka od wargoda, po screenach jakie przedstawił, ewidentnie od niego uciekłeś . Po drugie, posiadasz 3 spalone wargody (czerwone reporty), dlatego zmieniłem powód bana z "ucieczka przed wargodem" na "czerwony wargod". W regulaminie jasno jest napisane, że zabronione jest "Posiadanie czerwonego raportu ( tzw. "Red WarGod" ) w ciągu ostatnich 2 lat." czyli ban na 2 lata. Sorry ale Twoimi tłumaczeniami po prostu się kompromitujesz, z racji tego, że ciągle tworzysz w tej sprawie nowe tematy, to ten zostawię dla @ Główny Sędzia Ocen, może jego decyzje w końcu do Ciebie dotrze.
  11. gratulacje
  12. Jeszcze raz, wielkie gratulacje
  13. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Kosza [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  14. Twoje zgłoszenie nie zawiera dowodu! Uzupełnij temat o dowód w postaci nagranego przez Ciebie demka lub podaj link do dema z serwera w ciągu 24 godzin. W innym przypadku, Twoje zgłoszenie zostanie oddalone. [!] Nie zapomnij rozpisać demo - pomoże to nam w szybszej weryfikacji Twojego zgłoszenia!
  15. FragMaster- najbardziej sprawiedliwy i przyjemny konkurs chętnie jeszcze raz wezmę w nim udział Konkurs o top10-15 to już bardziej dla ludzi, którzy całe dnie spędzają na serwie. Idol, roast- coś nowego i napewno bym posłuchał Starcie Fragujemy- chyba jeden z najbardziej niedocenionych konkursów ostatnio nie cieszył się zainteresowaniem, sam wziąłbym udział ale ograniczony czas mi to uniemożliwia może reszta graczy ma podobnie. Dla organizatorów i pomysłodawców konkursów na fragu należą się duże brawa
  16. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Kosza [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  17. Twoje zgłoszenie nie zawiera dowodu! Uzupełnij temat o dowód w postaci nagranego przez Ciebie demka lub podaj link do dema z serwera w ciągu 24 godzin. W innym przypadku, Twoje zgłoszenie zostanie oddalone. [!] Nie zapomnij rozpisać demo - pomoże to nam w szybszej weryfikacji Twojego zgłoszenia!
  18. Twoje zgłoszenie zawiera niepełne dane! Zapoznaj się ze wzorem i uzupełnij odpowiednio temat w ciągu 24 godzin. W innym przypadku, Twoje zgłoszenie zostanie oddalone.
  19. Widziałem właśnie, że u połowy działa a u połowy nie. Widziałem też temat z tym co podesłał @ krzychu_ ale tam podobno też 50/50, że zadziała
  20. Takiego sponsora to każdy chciałby  mieć ❤️

  21. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Kosza [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  22. Bana dostałeś na fragarena a odwołujesz się na fragujemy, pomyliłeś strony kolego.
  23. Kolejny xantares nam się rodzi W pierwszej chwili pomyślałem „ co on fragmovie wyjebek nagrał” chyba po 3 akcji się skumałem o co chodzi xd
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności