Ile jeszcze tematów stworzysz? Czy tak ciężko jest zrozumieć powód bana ?
Po pierwsze, dostałeś bana od @ Damo na 2 lata z powodem ucieczka od wargoda, po screenach jakie przedstawił, ewidentnie od niego uciekłeś .
Po drugie, posiadasz 3 spalone wargody (czerwone reporty), dlatego zmieniłem powód bana z "ucieczka przed wargodem" na "czerwony wargod".
W regulaminie jasno jest napisane, że zabronione jest "Posiadanie czerwonego raportu ( tzw. "Red WarGod" ) w ciągu ostatnich 2 lat." czyli ban na 2 lata.
Sorry ale Twoimi tłumaczeniami po prostu się kompromitujesz, z racji tego, że ciągle tworzysz w tej sprawie nowe tematy, to ten zostawię dla @ Główny Sędzia Ocen, może jego decyzje w końcu do Ciebie dotrze.