-
Nie rozumiem, co odpalilem na koniec? nic nie odpapałem, widze jakis maly kwadracik na drugiej czesci dema, ale podczas gry tego nie widze, nie wiem skad to tam jest, pozatym zawsze myslalem ze aim to celuje na glowe? popraw mnie jesli sie myle, ale ja mam 36 lat rodzine prace itd., w csa to gralem jeszcze 1.5 jak byl i nigdy zadnych cheatow nie uzywalem i nie uzywam. to jest jedyny serwer na ktorym gram jedyna odskocznia od zycia codziennego, wiec tym bardziej bym niczego nie uzywal... please help
-
Dlaczego mój temat został zamknięty? Zadnego aima nie mam ani innych cheatów, nawet na demo to widać że nie trafiałem ehh, nigdy nie używałem żadnych cheatów, gdzie to widać na demo że nie czysto?
-
Postów
239 -
Wpisów na chatbox
30 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
2 -
Darowizny
0.00 PLN
Ostatnia wygrana 138 w dniu 30 Maja 2023
Użytkownicy przyznają 138 punkty reputacji!
