-
A wiadomo już kiedy serwer będzie? Na dniach czy jakiś dłuższy okres?
-
No fajny pomysł, ale i tak gram tylko DD2, ale wpadne na ZM ponabijac AP <3
-
Crystal, a nie wiesz przypadkiem ile kosztują takie buty i w jakim sklepie można je dostac?
-
A wiecie może po ile chodzi ta gra? Chodzi mi o CD-Key.
-
Fajna gra, ale ma swoje wady. Od siebie polecam wam Call Of Duty: Black Ops, trochę lepsza grafika itd.
-
Postów
12 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
PaN^
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
