Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'zacząć' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 1 wynik

  1. Majówkę pora zacząć! Już chyba niektórzy zdążyli się przyzwyczaić do tego, że regularnie co miesiąc wchodzą do nas co rusz jakieś nowe, dla jednych ciekawe dla drugich mniej ciekawe zmiany. Myślę, że majówka będzie najlepszą bombą ze wszystkich ostatnich miesięcy, ponieważ wprowadzimy najwięcej zmian i najwięcej korzyści. Zapraszam do przeczytania tego, co chciałbym Wam przekazać: 1# Zacznę od serwera ZM Nowością będzie granat z L4D2 w pełni funkcjonalny i przetestowany przez grono osób. Granat będzie nosił nazwę "PipeNade", dostępny dla CT. Możliwość dokonania zakupu to uzyskanie 12k$ i 5000 pkt. człowieka. Co on robi? Przyciąga ZM w jakiejś odległości, a później wybucha i wyrzuca zombie. Będzie go można użyć tylko raz na rundę ogólnie (czyli nieważne jaki gracz weźmie go) i będzie zadawać 1500 obrażeń. Miejmy nadzieję się się sprawdzi. Oprócz tego mała łatka optymalizacja. Chciałbym podpiąć tutaj pod majówkę naprawę serwera ZM, jego niebotycznych, niespodziewanych obciążeń, co w konsekwencji powodowało jego wyłączenie się. Już dawno to naprawiliśmy, ponieważ wykryłem poważny błąd z mojej winy. Jednak chciałbym podczepić to pod majówkę. Zmiany na ZM zostaną wprowadzone dziś przed 12:00. 2# Serwer COD Przed nami reset poziomów i wraz z rankingiem. Ale to nie wszystko! Czekają Was kolejne, wcześniej zapowiadane zmiany. Mam na myśli update, który wejdzie w sobotę równo z 0:00. A w nim między innymi: -> paczki AMMO -> poprawa wielu błędów -> 2 nowe klasy -> 3 nowe perki -> nowa odsłona MEGA PREMIUM -> drobne zmniejszenie EXP'a i nie tylko :) Jednocześnie zaznaczam, iż serwer równo z 0:00 zostanie wyłączony celem prac technicznych. 3# Serwer CS:GO W poniedziałek start serwera CS:GO 128 TR 16 slotów w wersji BETA. TR będzie dość bardzo stabilny, ponieważ koszt takiego serwera będzie wynosić 120 zł. A jak wiadomo, aby utrzymać jakość serwera i stabilny TR trzeba wydać trochę pieniędzy :) Mamy nadzieję, że docenicie to i będziecie aktywni w grze na serwerze. Czekamy na Was! 4# Serwer EasyBlock Pojawi się również niebawem serwer EasyBlock. Inside wraz Mańkiem będą jego opiekunami. Wciąż zostało kilka zmian, nowości do przygotowania, np. EXPMod. Data premiery nie jest do końca znana, ponieważ wynikło kilka problemów. Dołożę wszelkich starań, aby serwer wystartował jak najszybciej. 5# Reszta... Więc na pozostałych serwerach obejdą się drobne zmianki. Chociażby zmiana RoundSoundu dziś na 4FUN, drobne optymalizacje i tym podobne. W kwestii RS'a, na DD2 i COD troszeczkę sobie poczekacie niestety. Poprawimy różne pierdoły, np. spawny na mapach. Uwaga! Jednocześnie chciałbym powiedzieć, że na serwerze GG+DM testujemy inną wersję silnika GunGame, aby sprawdzić czy nadal występują jakieś ściny na serwerze lub tym podobne. Prosimy o cierpliwość i zrozumienie. Chciałbym również uprzedzić, że wszystkie zmiany w/w wejdą w życie maksymalnie do niedzieli. Przepraszam najmocniej za opóźnienie i liczę na zrozumienie. Dołożę wszelkich starań, aby jak najszybciej wszystko wdrożyć co potrzebne. No to chyba wszystko, o niczym raczej nie zapomniałem. Na bieżąco będę informował, modyfikował temat. Stay tuned! PS. 9500 post!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności