Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'payday' .
-
Studio Starbreeze (twórcy np. Payday 2) dostało 40 milionów dolarów od właścicieli marki CrossFire. Po co? Po to, żeby zrobić „nowego” CrossFire’a, który… no właśnie. Albo będzie sequelem najpopularniejszego MMOFPS’a w Azji, albo czymś innym, ale osadzonym w uniwersum CF. Najlepsze jest w tym wszystkim to, że ta nowa gra będzie skierowana do nas – zachodnich graczy. Pytanie tylko – KIEDY ją dostaniemy? http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/tworcy-payday-2-stworza-nowego-crossfire-a
-
Twórcy PayDay 2 przepraszają graczy i zapowiadają zmiany
spod opublikował(a) temat w Artykuły o grach
W ostatnim czasie o grze PayDay 2 ponownie zrobiło się głośno, a wszystko za sprawą mikrotransakcji, których miało nie być, a jednak się pojawiły. Sytuacja strasznie rozzłościła fanów produkcji, więc studio OVERKILL Software szybko wprowadziło swego rodzaju rozwiązanie sytuacji, rozdając wiertła w ramach losowych nagród za wykonywanie misji. Natomiast wczoraj wystosowano oficjalny komunikat w sprawie całego zamieszania i choć mikrotransakcje zostają (przynajmniej na razie), tak stwierdzono, że obecnie głównym celem firmy jest szukanie sposobu na zredukowanie lub całkowite usunięcie losowych elementów nagród. Ponadto twórcy zamierzają współpracować ze społecznością graczy i angażować się w prowadzone dyskusje, gdyż w ostatnim czasie zaniedbano tę kwestię. Poza tym wszystkim, fani produkcji doczekali się także przeprosin. „Ostatnie tygodnie były jednymi z najtrudniejszych w historii tej społeczności. Gracze byli na nas źli, media masowo o nas pisały, a moderatorzy-wolontariusze strajkowali. Chcieliśmy przeprosić za te wszystkie zmartwienia. W przeszłości wiele rzeczy zrobiliśmy dobrze, ale w ostatnich tygodniach daliśmy ciała. Musimy się poprawić pod wieloma względami i dokonamy tego jak najszybciej” – napisano w oświadczeniu. Przeprosiny przyjęte, czekamy zatem na efekty pracy deweloperów. -
Porady ogólne: Staraj używać się komunikacji głosowej, nawet grając z nieznajomymi Po rozpoczęciu przygody z Payday 2, rozegraj wszystkie możliwe misje z botami, żeby poznać ich przebieg, a także schemat lokacji Związuj ręce zakładnikom - im więcej cywili uda się zastraszyć i związać, tym większe będzie opóźnienie ataku sił specjalnych Używaj toreb z amunicją i apteczek rozsądnie - nie lecz się, gdy masz więcej niż 50% punktów życia, nie uzupełniaj amunicji, gdy posiadasz jeszcze sporo zapasu, pamiętaj, że te zasoby się wyczerpują Uciekając z łupem, zawsze lepiej strzelać w kierunku policjantów zostających w tyle, niż po prostu biec - strzelanie sprawi, że przeciwnicy będę wolniej reagować i zmniejszy się szansa, że ktoś z drużyny zostanie trafiony podczas ucieczki W grze nie ma samouczka - odwiedź kryjówkę (Safehouse) by wypróbować różne gadżety, bronie etc. Nie strzelaj do cywili Gdy tylko założysz maskę, by rozpocząć napad, od razu wciskaj przycisk odpowiedzialny za zastraszanie cywili - wszyscy muszą położyć się na podłodze, uważaj na tych, którzy uciekają. Uważaj też na przechodniów Podczas wymiany ognia, stawaj w miejscach, w których wrogowie nie mogą do ciebie strzelać z kilku różnych kierunków Kiedy na początku misji pozbędziesz się strażnika, nie odchodź od ciała - musisz użyć krótkofalówki, by odpowiedzieć na wiadomość od innych strażników Torby z łupem zawsze należy gromadzić w jednym miejscu, bezpiecznym, nie można z nimi biegać - torba może zostać uszkodzona w czasie strzelaniny, gdy masz ją na plecach Umiejętności: Payday 2 oferuje możliwość wybrania specjalizacji naszej postaci. Punkty doświadczenia możemy przeznaczać na odblokowywanie umiejętności w czterech drzewkach talentów. W każdej chwili możemy „zresetować” nasz wybór i rozdzielić punkty w inny sposób. Specjalizacje przygotowane przez twórców to: Mastermind - Medyk i „charyzmatyczny bandyta”, który jest najlepszy w uspokajaniu cywili. To klasa wsparcia, niezbędny w każdej misji. Nosi ze sobą apteczkę, może związywać ręce większej liczbie zakładników, na wyższym poziomie może nawet zastraszać stróżów prawa i zmuszać do walki po stronie bandytów. Enforcer - Klasa skupiająca się na walce, najprostsza w założeniach. Rozwijając umiejętności w tym drzewku, staniemy się bardziej odporni, dostaniemy dostęp do większej liczby modyfikacji uzbrojenia. Istotny członek zespołu, posiada bowiem torbę z amunicją. Zbędny tylko wtedy, gdy planujemy wykonać zadanie zupełnie po cichu. Technician - Technik to specjalista od ładunków wybuchowych i gadżetów. Może rozstawiać miny oraz działka strażnicze. Dobry w misjach, w których trzeba odpierać zmasowane ataki policji. Rozwijając umiejętności, można zamienić miny na ładunki C4, bardzo przydatne w szybkim otwieraniu sejfów. Ghost - Duch przydaje się, gdy drużyna chce wykonać „robotę” bez zwracania uwagi policji. Może m.in. cicho otwierać okna i drzwi, szybciej otwierać zamki. Posiada też ECM Jammer, urządzenie, które zakłóca pracę kamer. Zyskuje też możliwość ukrywania ciał zabitych strażników. Typy przeciwników: Podobnie jak w pierwszej odsłonie Payday, również w kontynuacji nie mamy do czynienia wyłącznie ze „zwykłymi” policjantami. Rodzajów przeciwników jest jednak nieco więcej. Poniżej, krótki opis każdego typu. Policjant - Standardowy stróż prawa, bez kamizelki, lub z kamizelką kuloodporną. Najmniej odporny. Wraz z przebiegiem misji mogą pojawiać się lepiej uzbrojeni i z cięższymi kamizelkami. SWAT - Poruszający się zazwyczaj w trzyosobowych grupach, zadają dużo obrażeń, nie należy wychodzić zza osłony, gdy są blisko - lepiej wycofać się na lepszą pozycję. FBI - Łatwi do zlikwidowania, ale zadający spore obrażenia. Noszą zielone kamizelki. Oddziały specjalne FBI - Twardsza wersja standardowych jednostek z FBI. Tylko strzelanie w głowę ma sens. Pojawiają się na większych poziomach trudności - Very Hard i Overkill. Snajperzy - Pojawiają się od czasu do czasu na dachach. Likwiduj ich od razu, ale nie daj się postrzelić. Od momentu namierzenia cię, do strzału, mijają 2-3 sekundy. SWAT z tarczą - Pojedyncze jednostki, mają przed sobą tarczę zasłaniającą całe ciało, której nie da się przestrzelić. Jeden członek drużyny musi zajść tego przeciwnika od tyłu, to jedyny sposób. Jednostki z paralizatorami - Noszą niebieskie kamizelki i niebieskie hełmy. Zapamiętaj to i nie zbliżaj się do nich. Kiedy są blisko, używają paralizatorów. Ten gadżet sprawia, że zaczynasz strzelać bez przerwy, nie kontrolując postaci i zużywasz cały magazynek. Unieruchomiony w ten sposób, szybko zostaniesz zlikwidowany. Buldożer - Tak nazwano najcięższą jednostkę. To prawdziwe „czołgi”, posiadają najgrubszą zbroję, używają potężnych strzelb, którymi zabiją cię jednym strzałem z bliska. Cała drużyna musi się skupić i celować wyłącznie w ich głowę. Źródło: eurogamer.pl
-
Gra jest na steama ale ja mam z crackiem :) nie jestem pewien czy da się kupić na single tylko.. Ogólnie grafika dobra i wg. wymagania da się znieść :D niestety jeśli chce się kupić jakąś broń to niema możliwości zarabiać na nią na normalu :/ bronie typu ak47 kosztują koło 105,000 $ a za 1 napad na normalu da się zarobić max 10,000 $ a na hardzie aż 20,000$ na projobie itd. nie pykałem :/ nieda się nawet przezyc a co dopiero coś okraść xdd. Osobiście z doświadczenia polecam zainwestować w apteczke oraz karabin... a w trakcie gry radze pilnować zakładników żeby nie zwiali ponieważ podczas ucieczki policja zajmie się uwalnianiem zakładników a nie pościgiem za wami... (większa część oddziału SWAT i frajerzy z tarczami :D)
