Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'model' .
-
Cześć, od jakiś dwóch miesięcy bawię się w modelowanie a właściwie przerabianie budynków z GTA, dzisiejszy budynek to typowy Bar którego prezentacje macie poniżej, jest on moim pierwszym modelem, miłego oglądania :) Download w opisie filmu.
-
Oppo A37 – nowy model chińskiego smartfona
Adek opublikował(a) temat w Dyskusje wokół urządzeń mobilnych
Chińska marka Oppo zaprezentowała smartfona Oppo A37. Urządzenie z wyglądu przypomina iPhone’a i kosztuje mniej niż 800 złotych. Smartfon o oznaczeniu A37 jest wykonany z aluminium i wyglądem bardzo przypomina iPhone'a 6/6S. Urządzenie bazuje na wysłużonym procesorze Qualcomm Snapdragon 410 o taktowaniu 1,2 GHz z grafiką Adreno 306. Telefon posiada pamięć RAM o pojemności 2 GB. Wyświetlacz ma 5-calową przekątną i rozdzielczość 1280 x 720. Jest to matryca IPS, którą pokrywa zaokrąglone na krawędziach szkło Gorilla Glass 4. Akumulator telefonu ma pojemność 2630 mAh, a pamięć na pliki to 16 GB z możliwością rozszerzenia o dodatkowe 128 GB za pomocą karty pamięci. Z pozoru zwykły 8-megapikselowy aparat z przysłoną f/2.2 został wyposażony w ciekawą funkcję. Dzięki programowemu łączeniu kilku zdjęć w jedno, będzie można wykonywać nim nawet 24-megapikselowe fotografie. W ciemnych sceneriach pomóc ma pojedyncza dioda doświetlająca LED. Smartfon początkowo będzie pracował w oparciu o Androida 5.1 (z nakładką Color OS), ale najprawdopodobniej z czasem zostanie zaktualizowany do najnowszej wersji systemu. Cena urządzenia wynosi 199 dolarów i póki co jest on dostępny jedynie na rynkach dalekowschodnich. -
Witam! Za każdym razem, kiedy próbuje wejść na ZM lub Gungame wyskakuje mi taki komunikat : cannot continue without model i nazwa mapy. Mam taki problem tylko na fragujemy.com nie mam pojęcia czemu. Jeśli to problem u mnie to piszcie jednak nie wydaje mi się, skoro na każdy inny serwer mogę wejść. Pozdrawiam i liczę na odpowiedź. Dodam jeszcze, że pierwszy raz mi się to zdarzyło dziś, po tej konserwacji, więc nie wiem jeszcze jak jest z COD modem :)
-
Nazwa prefabs'a: dev_model_pack Twórca prefabs'a: The RaZZeR App Rozmiar pliku prefabs'a: 0.2MB Download:http://csgo.gamebanana.com/prefabs/6610 Screen'y:
-
Witam, grając na serwerze zwiadowcą zauważyłem, że po oddaniu strzału lub wyciągnięciu scouta następuje animacja przeładowania broni. Z kolei, kiedy przeładowujemy scouta pokazuje się animacja strzelania. Jest to dość uciążliwy problem. Prosiłbym o naprawienie/wgranie nowego modelu scouta. Pozdro ;)
-
Co to za model butów Nike? Zakochałem się w nich <3
