Kanrinie bredzisz... Stajemy po stronie Ukrainy, która doprowadziła w latach 30-40 do władzy Stepana Bandera?
O tym w szkole się nie mówi, a szkoda. Ten Tyran wymordował, WYMORDOWAŁ 100 tysięcy polaków i to nie byle błahym i prostym zabijaniem, tylko w sadystyczny sposób tj.
obcinanie kończyn, obdzieranie ze skóry, wbijanie gwoździ w czaszkę, ćwiartowanie piłą, rąbanie siekierami!!
tzw. Banderowcy w 1943 roku podjęli się współpracy z Niemieckimi Grandierami SS..
Tacy są Ci wasi sojusznicy ze wschodu, Ukraina!! HA! Ktoś kto nie zna historii i słucha jedynie wiadomości jest naiwny jak indyk przed świętem dziękczynienia.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Stepan_Bandera
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/mord-100000-polakow-to-nie-ludobojstwo-2013-07
zapraszam do lektury, jeśli kogokolwiek to obchodzi :)