Jump to content

krabmarek

Emerytowany Fragowicz
 • Content Count

  184
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Czas online

  2d 10h 53m 59s

Community Reputation

191 Bardzo dobra

3 Followers

About krabmarek

 • Rank
  Aktywny fragowicz
 • Birthday 01/17/1999
 • Entries from Chatbox 0

Profile information

 • Name
  Sebastian
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Ciechanów
 • Interest
  Wędkarstwo, muzyka, dobra książka.

Information about Fragowicz

 • Nick
  krabmarek
 • Favorite server
  CS:GO - MULTI ARENA
 • I play on servers
  CS:GO - ONLY AWP
 • How did you find out about us?
  Z grupy steam

Recent Profile Visitors

668 profile views
 1. Twoje odwołanie zostało zaakceptowane! Ban został pomyślnie usunięty. Życzymy miłej gry na naszych serwerach oraz wielu fragów!
 2. 10 -/+ trochę po modelu pojechał, ciekawe czy to kwestia po prostu crosshair placementu czy zapomniał się.. 10:55 + chciał rzucić one way'a, ale nie wyszło potem spotował, flash na twarz i zaczął uciekać, normalna akcja. 19:25 + Było słychać scope'a, strzał, ja też wiedziałem że tam jesteś. 21:35 + był step pod oknem, potem kill w oknie, wyszedł, zabił. Normalna akcja. 22:18 + Wydaje mi się, że sprawdzał shoulder pickiem samochód, jakby miał walla to zatrzymał by się lub cofnął wtedy, gdy sad był w locie, chowałby granat starałby się ratować. All in all ziomek ma farta, dobre tajmingi i powiem szczerze, że całą mapę robi to samo. UB
 3. Po pierwsze to panuj nad tym co piszesz. Zbędne komentarze na temat kompetencji osób funkcyjnych zostaw dla siebie, bo nie tylko za prawdopodobne czity możesz zostać ukarany... Taka rada ode mnie. Admin ma na rozpisanie dema 24h uzbrój się w cierpliwość i czekaj grzecznie na rozpiskę. @ ᴋᴏᴋᴏ
 4. Z racji tego, że trwa wielka rekrutacja dostaniesz swoją szansę na dołączenie do naszego grona. Podstawy adminowania znasz, regulaminy podobno też znasz. Będziesz miał mniej rzeczy do nauki, ale spokojnie, zweryfikujemy Twoją wiedzę . Gametracker nie powala, ale najgorzej też nie jest. Mam nadzieję, że nie odpuścisz. Podanie PRZYJĘTE. Po otrzymaniu rangi zapoznaj się z TYM TEMATEM.
 5. Twoje podanie mnie nie zadowala. Twój gametracker jest nieregularny, masz zaległości z wiedzy. Miałem okazję spotkać Cię na serwerze i nie byłem zadowolony twoim zachowaniem, gdy nie było admina na serwerze to bawiłeś się w najlepsze wraz z kolegami. Niestety podziękuję. Podanie ODRZUCAM.
 6. Wszedłem na serwer i zastałem taki młyn, że nawet jak krzyczałem to nikt nie słyszał. Poszło chyba 5 banów, a wiedziałem że to nie wszyscy. Zapytałem "który patus jeszcze chce" (cały czas leciały teksty o matkach itp itd.) nastała cisza. Tutaj kolega @ Adri3n zaczął swój spektakl. Chciał się popisać przed serwerem i zabłysnąć. Poprosiłem go kilka razy, żeby powtórzył co powiedział w moim kierunku. Później powiedziałem to bardziej stanowczo. Stwierdził, że nie, że nie musi. Dostał kicka za prowokowanie, niewykonywanie poleceń admina. Wrócił, zaczął mi pierdzielić jak to on mi nie zabierze zaraz tego admina, że skargę napisze itp. Później zaczął mi grozić ddosami. Dostał bana (http://sbans.fragujemy.com/index.php?p=banlist&advSearch=Adri3n&advType=name). W międzyczasie jakiś inny cwaniaczek zaczął pisać jakieś kocopoły to zapytałem go czy też kozaczy i czy chce podzielić los kolegi. @ Adri3n weź popraw stylistykę tej skargi bo aż oczy bolą... zastosuj się do wzoru jak należy i usuń "podpowiedzi" w postaci "opisz nam krótko zdarzenie".
 7. Podsumowując: Wydajesz się ogarnięty, podanie napisane dobrze, widzę, że masz popracie wśród graczy i adminów. Jestem gotowy dać Ci szansę na wykazanie się i wstąpienie w nasze kręgi. Wiem o twoich problemach zdrowotnych i dlatego postanowiłem zrezygnować z rozmowy na team speaku, taka okazja nadarzy się nam zapewne nie raz. Zaangażuj się bo nie każdy dostaje taką szansę. Podanie PRZYJĘTE. Po otrzymaniu rangi zapoznaj się z TYM TEMATEM.
 8. Brak dema, brak chęci wyjaśnienia tego. Mogłeś napisać do kogokolwiek z adminów, mogłeś wejść na team speaka. Mogłeś napisać na fanpage na facebooku. Okazji było wiele. Forum nie działało to racja. Dostępu do dem w tej sytuacji nie ma. Miałeś swoją szansę, nie wykorzystałeś jej. Kwestia jest trochę problematyczna, dlatego nie będę sam podejmował decyzji co z Tobą zrobić. Od bana minęło bardzo dużo czasu, miałeś możliwość poczynić jakieś kroki w stonę UB. Niech decyzję podejmie główny sędzia @ Hayu .
 9. Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Na razie zdradzę, że pracujemy nad czym innym. Oprócz nowych map, które będziemy z czasem wdrażać mamy jeszcze jeden projekt do przedyskutowania.
 10. 1. Była zmiana rankingu na serwerze. 2. Nie można. 3. Nie ma takiej możliwości na obecną chwilę, co czas przyniesie tego nie wie nikt.
 11. Proszę o zestawienie wszystkich aktywności, bo na obecną chwilę wygląda na to, że kłamiesz, nie masz żadnego poparcia w tym co mówisz. Poproszę o zamieszczenie linków do gametrackera z każdego nicku.
 12. Cześć, chciałbym porozmawiać z tobą na TS. Zgłoś się do mnie i ustalimy termin rozmowy.
 13. Nie wiem, jakoś sceptycznie podchodzę do powierzania tak dużej odpowiedzialności tak młodym osobom. Przekonaj mnie jakoś, że ryzyko, które podejmę przyniesie jakieś wymierne korzyści dla sieci. Jesteś na widelcu przez cały ten oraz przyszły tydzień. Jeżeli twoja aktywność po 2 tygodniach gry będzie mnie satysfakcjonowała, staniesz się bardziej komunikatywny i nie będzie z tobą żadnych problemów, wtedy przejedziemy do konkretów. Na dzień dzisiejszy podanie odrzucam.
 14. Nie wypowiadaj się we własnym podaniu chyba że jesteś o coś pytany i komentarz coś wniesie. Popraw aktywność, daj się poznać i spróbuj ponownie za tydzień. Pozdrawiam. Podanie odrzucam.
×
×
 • Create New...