Skocz do zawartości
  • Postów

    15
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

St4siUuuu

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez St4siUuuu

  1. [*]
  2. St4siUuuu

    [KOSZ] Cze krowy

    Siema :)
  3. St4siUuuu

    [KOSZ] ExtremeMt2!

    Grałem na tym i nie polecam ;/
  4. St4siUuuu

    [KOSZ] Który NFS ?

    NFS Underground 2 :)
  5. St4siUuuu

    [KOSZ] Gta: San Andreas

    Multiplayer wymiata :D
  6. Powiem ci że nie wydaje się być zła :)
  7. Słyszałem że dużo bugów jest w niej ;/
  8. Gra jest czadowa ! Polecam grałem od początku w nią odkąd wyszła do teraz:),ale teraz BF4 jest na 1-szym miejscu :D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności