-
[*]
-
Grałem na tym i nie polecam ;/
-
NFS Underground 2 :)
-
Multiplayer wymiata :D
-
Powiem ci że nie wydaje się być zła :)
-
Słyszałem że dużo bugów jest w niej ;/
-
Gra jest czadowa ! Polecam grałem od początku w nią odkąd wyszła do teraz:),ale teraz BF4 jest na 1-szym miejscu :D
-
Postów
15 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
St4siUuuu
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
