-
No ten o którym piszemy, info HP. Pokazuje dalej, trochę to denerwuje, bo ktoś rzuci HE i wie ze jesteś za rogiem.
-
Nesty musisz resnąć serwer ponieważ plugin dalej jest aktywny.
-
A więc info o zabraniu HP przeciwnikowi też nie jest potrzebny, to plugin 4FuN. Oczywiście od decydowania są H@ to są tylko nasze sugestie. Czegoś mi tu brakuje, opinii graczy.... Trzeba by było zapytać graczy na serwerze.
-
Witam. Nas serwerze DD2 brakuje jednej literki w say. "Baw si razem z nami, bo gramy do 35 rund!" Może i jest wpisana ale nie czyta pl znaków. ------------------------------------------------------- Acha i czy jest możliwość wgrania pluginu aby granaty po śmierci zostawały ?
-
[oddzielony] Podanie o administratora: KgC. [Danka]
KgC. odpowiedział(a) na REAL'FUKK temat w Oddzielone posty
To chyba jasne że chce więcej zarejestrowanych na forum, więcej wypowiedzi = więcej userów. Proszę o uzasadnienia a nie puste posty bistro "Niee" -
[oddzielony] Podanie o administratora: KgC. [Danka]
KgC. odpowiedział(a) na Forget temat w Oddzielone posty
Wiec wejdź na serwer i zobacz co gracze Ci powiedzą. Ja się z nikim nie kłócę na forum, tylko wyrażam swoje zdanie i admini też. Lecz jeśli ktoś wg nie gra na dd2 to nie ma za wiele do powiedzenia. To ostatni mój post w tym temacie, dziękuje. -
[oddzielony] Podanie o administratora: KgC. [Danka]
KgC. odpowiedział(a) na Harique temat w Oddzielone posty
A wiesz że wole napisać do admina na steam ?? Działa w 100% :) Killer ma staty 118 na 1 i admin wchodzi = ban. -
[oddzielony] Podanie o administratora: KgC. [Danka]
KgC. odpowiedział(a) na Harique temat w Oddzielone posty
Ja też nie siedzę 24/7 ale daj też stosowny przykład gdzie namawiam "ludzi żeby byli na tak". Freak, koleś latał na SH więc napisałem żeby się wypowiedział na forum o tym a Ty masz dylemat. Daj spokój. -
[oddzielony] Podanie o administratora: KgC. [Danka]
KgC. odpowiedział(a) na Harique temat w Oddzielone posty
Panowie właśnie killer lata na Sh + Aim o Wh nie wspomnie admina nie ma i all wychodzą :( tam byc dalej tak nie może :( :( Freakovsky: ja tylko do jednego gracza napisalem żeby byl za, bo cheaty latają na SH, a ty używasz słowa "ludzie" - o co Ci chodzi człowieku, nie grasz na dd2 i nie masz nic do powiedzienia !!!! -
523 panowie i panie :)
-
Do realnego sprzętu dostajesz teraz płytke z oprogramowaniem do robienia muzyki.
-
Jakiego programu używasz bo ja kiedyś bawiłem się w "traktor"
-
Sprawdziłem na steam kosztuje 12 funtów chyba kupie bo przydało by się serwer [CS:GO] rozkręcić.
