-
Tylko de_westwood_mtk
- 9 odpowiedzi
-
- kilka
- propozycji
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
cs_alpin i awp4one jak najbardziej ZA ! aim_map na nocny cykl :D
-
Krótko i na temat :D
-
hahahaha zajebiste :D
- 9 odpowiedzi
-
- video dowcip
- ostatki
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Szkoda mi tego aktora był naprawdę bardzo dobry :(
-
Szkoda słów na to gunwo :D
-
Zdecydowanie Undreground , Underground2 i MW
-
Siemka moja propozycja wgrania nowej mapki oczywiście mapka każdemu znana ale za to jak fajna :D link do pobrania :http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2283/
-
A już myślałem że tylko u mnie tak jest :) Mam nadzieje że wszystko będzie ok .
-
A już myślałem że tylko u mnie tak jest :) Mam nadzieje że wszystko będzie ok .
-
Postów
25 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
